877 Shares 8593 views

Pitsunda: Opinie o odpoczynku w pięknym regionie

Jadąc do odpoczynku w Abchazji, turyści wolą Pitsunda – wspaniały teren, niesamowity ośrodek światowej renomie. Cape Pitsunda najbardziej przejrzysty i krystalicznie czysta na wybrzeżu wody Morza Czarnego. Cieniste gaje sosnowe i cyprys, morskie bryzy nawet w letnie upały tworzy tu niesamowity chłód. Piękne piaszczyste i żwirowe plaże, które otacza słynnego Pitsunda sosna, uczynić święta tu niezapomniana przyjemność.


Ta bajkowa królestwo morza i smoły sosnowej, „niebieski Lukomorye” Abchazja – wszystko to nieporównywalne Pitsunda. Informacje zwrotne od tych, którzy byli tutaj, którzy cenią sobie niepowtarzalny mikroklimat i dobre środowisko, mówią jedno: to jest wspaniałe krawędź.

Nature Resort – główną zaletą tego miejsca. Ośrodek wieś leży na terenie rezerwatu Pitsunda i jest uważana za najbardziej popularne, podziwiając słynne miejsce na wakacje. Unikalna mieszanka morza i górskie powietrze, ozon, i stuletnich sosen – to jest to, co sprawia, że ten wyjątkowy mikroklimat rogu.

Ciepły piasek i kamyki, bezgraniczna połacie morza i życiodajne promienie słońca – są one również Pitsunda. Opinie turystów powiedzieć, że tutaj można odpocząć wygodnie rodzin. Ośrodek znajduje się w zatoce, zamykając go od wielkich fal i burz, więc plaża jest zawsze dużo rodziców z dziećmi. Ale jest bardzo malownicze i przytulne miejsce, gdzie można, sam, aby cieszyć się słońcem.

Wzdłuż słynnej alejki bukszpanu i gaje sosnowe wyłożony komfortowych domów wypoczynkowych i ośrodków, ale wielu urlopowiczów wolą wynająć pokój. Ten rodzaj usług może również zapewnić Pitsunda. Sektor prywatny (opinie campers mówią o tym) oferuje wiele komfortowych pokojach i daje możliwość życia na odpoczynek „dzikusa” stosunkowo niedrogie.

Krawędź jest interesujący nie tylko ze względu na swój charakter, ale również historia. Dlatego popularne nie tylko plaża, ale także reszta poznawczy w Pitsunda. Opinie Gości o prywatnym muzeum kompleks Khetsuriani wyrażone prawdziwą rozkoszą. Jest to prawdziwy muzeum etnografii i historii Abchazji, która jest unikalna kolekcja zmontowany przez jedną osobę. Interesujące jest to, że każdy, kto chce może pozostać w tym kompleksie.

Inną atrakcją ośrodka – stare Pitsunda świątynia, zbudowana w X wieku. Jest to jeden z najlepszych zabytków architektury ludowej, która na przestrzeni wieków zachował swój pierwotny wygląd. Świątynia jest nadal zachowane rozpoczęto w XIII wieku freski. Pitsunda, opinie klientów na temat zabytków, które wyraża radość, dumna ze swojej wyjątkowej świątyni po prawej stronie, na razie tutaj niesamowite dźwięki muzyki organowej.

Jest to kolejny świetny miejsce w Pitsunda – małe jezioro Inkit. Na jeziorze, którego wody są zadziwiająco niebieskie i jasne, to idzie wiele legend. Niektórzy twierdzą, że służył jako port starożytnego miasta Pitius i były statki Aleksandra Makedonskogo. Inni twierdzą, że w miejscu jeziora świątyni, która jest następnie opuszczany do wody. Cokolwiek to było, ale picunda opinie o piękno jeziora Inkit wykonuje na własny koszt. Nawiasem mówiąc, na brzegach jeziora znajdują się krajowe kuchni restauracji, w czystej wodzie jeziora jest dobry dla wędkarzy.