569 Shares 6980 views

Marketing Agency Team Leader: staff

W sektorze usług, istnieje wiele miejsc pracy związanych z tak zwanym „specjalistycznego” pracy. to przede wszystkim w wykonywaniu pewnych działań osoby, która ma doświadczenie i wykształcenie w tej dziedzinie. Doskonałym przykładem takiej pracy może być pozycja sorter na parkiecie lub supermarkecie kasjera.


Jednak to zadanie dla kogoś może być prawdziwą deską ratunku. Po wszystkie supermarkety i sklepy mają dość proste, każdy z nich wymaga dużej liczby miejsc pracy, które mogą umożliwić osobie, masz na nim, bezpieczne życie w trudnych czasach, szukając tymczasowych wakatów w tej specjalności.

Zatrudnienie w halach handlowych

Można by pomyśleć: Ile osób może wziąć, powiedzmy, supermarket? Po tym wszystkim, to jest tylko kilku pracowników hali, sprzątaczki, ochroniarze i kasjerów … Nic podobnego!

Największą ilość wykonywanej pracy merchandiserów – osoby odpowiedzialne za wprowadzanie produktów na półkach w odpowiedniej formie i umieszczenie cenę w ramach każdego z nich. Tylko na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to praca prosta i małej objętości, z tego prostego powodu, że odwiedzimy parkiecie, gdy wszystko jest już gotowe. Jeśli mówimy o tym, co każdy z kilku tysięcy sztuk towarów umieszczonych na półkach, trzeba sprawdzić, góry i delikatnie poprawne – to jest oczywiste, ogromna ilość pracy, która polega na barki pracowników.

Dlatego sklep ma dwie możliwości: albo wynająć własny zespół ludzi, którzy będą to zrobić i ich nauczyć; albo jako „wynajem” pracowników z firm outsourcingowych trzecich świadczących już wyszkolonych ludzi, którzy wiedzą, jak wykonać zadanie szybciej. Biorąc pod uwagę koszty ponoszone przez supermarket, w obu przypadkach, większość z nas wybrać dokładnie drugą ścieżkę.

Kwestia ta zostanie omówiona bardziej szczegółowo w następnym akapicie.

Firmy zaangażowane w poszukiwania pracowników

Korzyści płynące z promowania tych firm, które, z grubsza rzecz biorąc, pracownicy siedzą na wynajem, pojawia się w kilku aspektach. Po pierwsze, jak już wspomniano, jest koszt usług. Keep state pracowników supermarketu droższe niż gotowy zamówić usługi z wyspecjalizowanymi, współpracujący z dużej liczby pracowników. Po drugie, usługi te są okresowo wygodne począwszy od tymczasowego charakteru pracy w tym obszarze. Jak wiadomo, takie działania są zaangażowani studenci i uczniowie, a także ludzie, którzy chwilowo stracą pracę. Oznacza to, że taka osoba będzie trwał przez kilka miesięcy (w najlepszym wypadku), to będzie konieczne, aby znaleźć zastępstwo. I to jest – dodatkowe opłaty za naukę i wybór.

Wreszcie, po trzecie, firmy rekrutacyjne wypełniać swoje obiektywne funkcje bardziej efektywnie, co może zrobić supermarket. Dotyczy to na przykład kwestii kontroli pracy.

Biorąc powyższe pod uwagę, nie jest zaskoczeniem, że dziś detaliści często korzystają z usług firm zewnętrznych pracujących z ludźmi. I tylko jeden z nich jest przedmiotem tego artykułu – „Lider Tim” firmy, która nazywa się Recenzje tamtejszego personelu, zaprezentowaliśmy do przeglądu, aby zrozumieć jak to wszystko działa „wewnątrz”.

LeaderTeam- jednym z liderów w segmencie

Zacznijmy od tego, że ta firma naprawdę ma coś do „pochwalić”. Według informacji na oficjalnej stronie internetowej, zatrudnia blisko 20.000 osób. Ich praca jest nadzorowana przez około 50 biur w całym kraju, zlokalizowanych w różnych miastach. Firma działa na dużą liczbę projektów – około 1500 roku; w tym samym czasie, ogólnie doświadczenie „Lider” (Tim odniesień do której dajemy) wynosi 10 lat.

Jeśli go opisać krótko, firma po prostu trwa kłopotów z zatrudniania, szkolenia i pracy personelu w sprzedaży detalicznej dla siebie. Nawet slogan umieszczony w „nagłówku” w miejscu, ten odpowiada „Opieka swojego. – naszych stali” Zatem praca z Team Leader (informacje zwrotne od pracowników , aby to potwierdzić), supermarkety o wiele łatwiejsze na siebie.

O tym, co robi dokładnie to firma, i którzy są tutaj, aby podjąć pracę – wtedy w następnym akapicie.

Gdzie można iść do pracy?

Oczywiście, aby znaleźć pracę z pomocą agencji (jeśli to tak nazwać) może być w supermarketach. Pytanie tylko, jakie stanowisko i jakie obowiązki pracy.

Jeśli czytasz opinie lider zespołu, gdzie można znaleźć informacje o tym, co firma może prawie zawsze znaleźć pracę dla każdego, kto chce. Oznacza to, że zrozumiałe jest, że dostępne są otwarte pozycje w dowolnym momencie, najważniejsze – mieć chęć do pracy i wyślij swoje CV do odpowiednich zacisków. Tam z kolei, można określić w pracy pod którego pochodzą. Aby rozwiązać ten sam, czy chcesz pracować w tej pozycji, czy nie, w końcu będzie.

Wskazówki oferty otwarte dla zatrudniania, oto kilka z nich. Są to: praca na parkiecie przy kasie, w magazynie, a także uczestnictwo w zespole specjalistów, które stoją jakieś specjalne wyzwania. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego, biorąc pod uwagę dużą liczbę supermarketów-partnerów, firma zawsze ma otwarte pozycje na Motley prac nie wymagających kwalifikacji.

Jak dostać pracę?

Jednak opinie agencja marketingu lider zespołu sugerują, że aby dostać się tutaj nie jest tak prosta. To nie trwa bez uprzedniego sprawdzenia osoby – w przeciwnym razie byłoby narażone na poważne ryzyko utraty reputacji dla firmy. Po cała praca związana jest z opieki, odpowiedzialność i uczciwość wnioskodawcy – więc firma nie może zatrudnić „ludzi z ulicy”.

W związku z tym, w Team Leader (staff potwierdzić) wydać kandydaci leżą badania detektora. Oczywiście, jest to zrobić, aby pozbyć się nieuczciwych pracowników magazynu, na przykład. To jest bezpośrednim zadaniem agencji marketingowej, ponieważ zgodnie z warunkami umowy z supermarketu, to jest wyłącznie odpowiedzialny za bezprawne działania pracownika.

warunki pracy

Analizując jak oficjalna informacja ze strony internetowej firmy i lider zespołu oceny pracowników, – Moskwa, Petersburg lub jakiekolwiek inne miasto – można powiedzieć, że istnieje tak wiele zestawów warunków, które różnią się w zależności od regionu, w którym mieści się Urząd; i od samego słupka. Wiadomym jest, że w większości w agencji płatniczej „białej” wynagrodzenie około 25 tysięcy rubli do najczęstszych pracy jak bankomat. Im wyższa pozycja w hierarchii – więc co za tym idzie, poziom dochodu pracownika rośnie.

Jednak jednym biurze moskiewskiego lider zespołu Personelu, personel weryfikuje informacje zawarte na „szary” wynagrodzenia. Nie wiadomo tylko o jednym konkretnym działem lub zjawisko masowe w całej grupie. Kilku członków zauważyć, że zapłacił oni 7 -12 000 rubli oficjalnie, po którym „top” dodatkowo płacić za 15-20 tysięcy „w kopercie”. Niestety, określić, jak często występuje to zjawisko, jest to niemożliwe.

świadczeń pracowniczych

W ogóle, jeśli chodzi o korzyści, można nazwać ich liczbą. W „Leader Tim” (Rosja) Opinie pracowników Spółki do oczywistej „plus” to stabilność pracy, względna dostępność miejsc pracy, w niektórych przypadkach – ciekawą pracę związaną z procesami logistycznymi. Taka praca może być naprawdę dobry początek kariery, na przykład, dla studenta: nauczyć go do komunikowania się z ludźmi, rozwiązywania pewnych problemów, pozwoli zdobyć umiejętności pracy.

Kolejną zaletą pracy tutaj jest możliwość z „windą społeczną” lub prościej – perspektywy, która ukrywa pracę w tak dużej firmie jak i starych. Zaczynając pracę jako ładowarka, można liczyć na pewien wzrost po pewnym czasie. Oczywiście, nie wyklucza możliwości wychodzenia z biura i idź na przykład w handlu detalicznym na stałe – pracowników supermarketu.

wady pracy

Gdy nie jest pozytywnym jakości, to jest zobowiązany do być ujemna. Je, sądząc po tym, że praca w lidera zespołu Recenzje Napisz personel, kilka, a są związane z kolektywnej formy zatrudnienia i, oczywiście, warunkach pracy. To znaczy, istnieją trzy „ryzykownych” obszary, których nie można mieć szczęście.

Po pierwsze, tutaj, jak wszędzie indziej, można uruchomić w nieprzyjemnych ludzi w ich środowisku pracy, które poszło nie tak. Jest to normalne, jednak, aby go rozwiązać w tej spółce będzie łatwiej – można po prostu przejść do innej pozycji, aby zwrócić się do władz, aby przenieść do innego działu, i tak dalej.

Po drugie, masz ryzyko „hit” na „szary” wynagrodzenia. Tak, w tym przypadku, trzeba będzie zapłacić trochę więcej, ale jeśli chcesz zarobić wyższą emeryturę w przyszłości – zaleca się, aby zrezygnować z tej formy zatrudnienia.

Po trzecie, oczywiście, można dostać się do pracy ze skomplikowanymi warunkami pracy. Na przykład, istnieje kilka opinii, że ludzie musieli pracować jako kasjerka, z tego powodu, że jest to polityka w supermarkecie. Niektóre takie ograniczenie może wydawać się zbyt bolesne.

Opinie kandydatów

Pomimo wyżej wymienionych wad, Lider Firma Zespół staff można ogólnie określić jako dopuszczalne. Tak, ktoś nie jest zadowolony z występu, ktoś – dziewczyna z działu księgowości, którzy nie chcą płacić pensji na czas; dla kogoś pracować jako merchandiser wydaje piekielną gehennę. Jednak obecnie firma posiada około 20.000 pracowników, większość z nich, na pewno szczęśliwy i zadowolony ze swojej pracy.

Wskazówki i sztuczki

Tak więc, jeśli czujesz, że chcesz pracować w handlu detalicznym (nawet jeśli tymczasowo) – nie krępuj się zorganizować w Leader Team. Opinii pracowników (St. Petersburg, Moskwa czas, Saratowie i innych miast, gdzie są biura firmy) wykazują na ogół dość dobrych warunków pracy. Plus jest to świetna okazja, aby wyrazić siebie i budować karierę w branży detalicznej.

Jeśli jednak zrozumieć , że praca nie podoba – można też spróbować przenieść, albo przenieść się do innej firmy. Na przykład – stałe miejsce pracy w innym supermarkecie. W końcu, doświadczenie na które będzie trzeba.

Powodzenia!