752 Shares 4603 views

Koziorożec-kobieta, Waga-Człowiek: związek związany z rzeczywistością

Związek tej pary trudno nazwać "prostą i przemyślaną". Ich związek jest obdarzony szczególnym pozytywnym czynnikiem, który z jakiegoś powodu nie spieszy się do użycia. Człowiek Libra jest tak elastyczny, że jest w stanie zgodzić się z niemal wszystkimi argumentami na rzecz faktu, że kobieta może być niezależna.


Koziorożec Kobieta: co ona lubi?

Ta dama rodzi się pod znakiem przywództwa. Oznacza to tylko to, że sama pozbędzie się wszystkiego i każdego w swoim życiu. Ona jest prawdziwą kobietą biznesu. Tylko ona, będąc zabawna, nie tracąc spokoju i obecności ducha, potrafi radzić sobie ze wszystkimi sprawami jednocześnie. Ta kobieta może zarządzać wielką firmą na sprzedaż akcji i myjnia samochodów, weźcie rolę kapitana w domu i doskonale go obsługij. To ona sama może karmić całą rodzinę, bez względu na to, jak duża. I to wszystko z głową wysoko i obyczajami prawdziwej królowej. Nawiasem mówiąc, to jest jej wrodzona, a żaden zewnętrzny wpływ nie może temu zmienić.

I w jaki sposób wszystko naprawdę jest w rzeczywistości?

Mimo że wszystkie jego cechy przywódcze pozostają delikatne i delikatne. Takim innym Koziorożcem jest kobieta. Nawiasem mówiąc, waga-człowiek w ogóle nie będzie miała nic przeciwko, jeśli zdecyduje się na karierę. Ale to nie takie proste. Trudno jest ją znaleźć dokładnie w tej pozycji, która w pełni zaspokoi wszystkie jej wymagania. Dlatego najczęściej związek Koziorożca i Wagi narasta w tradycyjną komórkę społeczeństwa. Należy zauważyć, że kobieta zawsze pomaga budować karierę ukochanemu. Ale zrobi to tak, że nawet nie podejrzewa.

Koziorożec-kobieta, Waga-Człowiek: cel – sukces

Kobieta tego znaku Zodiaka nigdy nie jest zadowolona z małego. Nigdy się tam nie zatrzyma. Dlatego też, podejmując karierę ukochanego mężczyzny, zawsze stara się osiągnąć najwyższe rezultaty. To prawda, tu jest "ale". Człowiek z Wagi nie ma nic przeciwko karierze żony, ale nie stanie się jedną ciągłą "karierą". Należy do elementów Air i nie toleruje stagnacji i ograniczeń przestrzeni kosmicznej. W takim przypadku po prostu odparuje. Musisz spędzić dużo siły, czasu i, co najważniejsze, słów, aby wrócić i odpuszczać. Musisz znaleźć kompromis, który może zawierać pewną nutę, która prowadzi do tego, czego kobieta chce osiągnąć. Tak, tak, jest to związek, w którym dwie reguły: Man-Libra i Koziorożec. Ich zgodność jest praktycznie niemożliwa z powodu niedopasowania postaci. Co wtedy czeka na tę parę?

Capricorn-Woman, Libra-Man: czy harmonia jest w relacji?

Mogłaby być obrażona przez długi czas, jeśli kochana zrobiła to niesprawiedliwie. Ale może osiągnąć przebaczenie, ponieważ jest taki uroczy i elokwentny. Ta para jest po prostu niezbędna dla zmysłowych przyjemności i pasji w relacjach. Ale w tym celu potrzebujesz zaufania – bez tego, żaden z partnerów nie będzie mógł w pełni ujawnić się. Aby zrozumieć siebie nawzajem, potrzebujesz bardzo mało – aby zobaczyć twoją duszę, a nie tylko tego, czego chcesz. Doprowadzi to do relacji między takimi ludźmi jak Capricorn-Woman, Libra-Man, pełna harmonia.

Podsumujmy więc rezultaty

Związki takich kochanków, jak Capricorn-kobieta, Waga-człowiek, trudno nazwać "ideałem". Ona buduje swoją karierę, lub stara się ukochać karierę. Zawsze jest wolny i niezależny, podobnie jak element, do którego należy. Ale miłość tej pary może zlikwidować wszystkie przeszkody, wystarczy.