522 Shares 5340 views

Kurgan Regional College of Culture (GKOU ACT UCS): Adres, specjalność, paragon

Jesteśmy dziecko często zadawane pytania na temat kim chcemy być. Wielu z nas nazywa taki zawód jako astronauta, pilot, lekarz. Lata mijały, a niektóre poczuł głód sztuki, postanowił wybrać inną ścieżkę w życiu. Ludzie żyjący w Kurgan i okolicznych miejscowości mogą realizować swoje marzenia poprzez zapisanie w Kurgan Regional College Kultury.


Pojawienie się instytucji

Mieszkańców Barrow w 1956 roku dano możliwość otrzymania wykształcenia związanego z kreatywności, kultury, sztuki, otworzył swoje podwoje po kultprosvetshkola. Rok później, pierwsze wydanie, a po 5 latach od powstania szkoły został przekształcony w szkole i otworzył ją w kilku różnych działach.

College organizacja edukacyjna rozpoczęła się w 2005 roku. Taki status ma w chwili obecnej. Od jego ściany iść głowy twórcze zespoły, nauczycieli, artystów, rzemieślników, artystów, śpiewaków, ekspertów w dziedzinie turystyki, bibliotekarzy, kierowników działań kulturalnych i społecznych.

Struktura liceów, a wykaz specjalności

UCS (Kurgan Regional College of Culture) składa się z 7 wydziałów, są zaangażowani w nauczaniu studentów na określonych pewnych tematów pokrewnych:

 1. Krzesło sztuki choreograficznej. Ludzie, którzy pracują w tym dziale kolegium, zgodnie z ekspresją tańca emocji. można to rodzi tylko podczas rozwoju języka choreograficznego. Dzięki niemu uczniowie poznają dzięki pracownikom działu którzy uczą dyscypliny cyklu choreografii.
 2. Dział rzemieślnicze. Celem tego działu jest nauczenie studentów do wykonywania malarstwo, haft, patchwork szycie, wprowadzić dekoracyjnych laminatów, i tak dalej. D. Nauczyciele powiedzieć tajniki tradycyjnych umiejętności rosyjskich i jak prawidłowo dobrać proporcje, kolor, elementy dekoracyjne.
 3. Dyrektorzy departamentu. Dział ten odgrywa ważną rolę w college'u. Wprowadza uczniów do reżyserskich festiwali i koncertów. Poprzez ten dział studenci otrzymują niezbędną wiedzę i zacząć uczestniczyć w zajęciach we własnej uczelni, miasta i regionu.
 4. Dział obiektów informacyjnych i komunikacyjnych. Nauczycieli należących do tej gałęzi College studenci są wprowadzane do technologii informacyjnej, psychologii, edukacji i podstaw zarządzania.
 5. Wydział Humanistyczny społeczno-ekonomiczne i ogólnych. Dyscypliny te są niezbędne dla ogólnego rozwoju studentów i zrozumienia współczesnych problemów. Na wydziale towarowego wraz ze studentami prowadzi badania, konferencje, okrągłe stoły.
 6. Departament Dziedzictwa Kulturowego i pracy socjalnej. W tym dziale nauczyciele wprowadzają uczniów w dziedzinie rekreacji, starają się rozwijać umiejętności kulturowych i organizacyjnych. Ponadto studenci będą uczyć się tego, co specjalność „Turystyka”, który może pracować po ukończeniu studiów.
 7. Zakład teorii muzyki i dyscyplin chóralnych (departament chór). Z tego powodu rozdzielenia uczniów nauczyć się zawodu, jako szef zespołu kreatywnego, są coraz bliżej do muzyki i sztuki.

W Kurgan kultura w nauce w college'u jest możliwe na formularzu – w pełnym wymiarze czasu pracy lub w niepełnym wymiarze godzin. Przyszli studenci, którzy chcą otrzymywać edukację w pełnym wymiarze godzin, ssuz oferuje 4 obszary szkoleń, które są istotne:

 • do solo i chóralne wykonania pieśni ludowych;
 • do sztuki ludowej;
 • do rękodzieła i rzemieślnicze;
 • do działalności turystycznej.

Kultura uczelni 2 specjalny dział korespondencji. Ich nazwy – „Biblioteka” i „kulturalnych i społecznych.” Każdy nazwany kierunek preparatu jest warta rozważenia, ponieważ wielu wnioskodawców nie wiem, co stanowi wszystkie te specjalności, którzy mogą pracować w przyszłości.

„Solo i chóralny śpiew ludowy”

Na tej specjalności studenci poznają pierwsze ogólne dyscypliny, które są zainstalowane we wszystkich dziedzinach kształcenia. Następnie dodaje się do harmonogramu przedmiotów zawodowych. Ta literatura muzyczna, instrument muzyczny, zespół, solowy i chóralny śpiew, ucząc się podstaw nauczania i innych.

Po ukończeniu studiów Kurgan Regional College of Culture wydaje dyplom z kwalifikacji menedżera reprezentacji, aktor, wokalista, nauczyciel. Dokument można zarządzać zespoły folklorystyczne zorganizować różne działania twórcze. Ze względu na dyplomie można również stać się artystą chóru, zespołu, solowego wykonawcy. Inna opcja – aby dostać się do szkoły dla dzieci sztuk i angażować się w nauczaniu.

Specjalność „National Art kreatywność”

Jest to jeden z najbardziej ekscytujących kierunków uczelni. W tej dziedzinie, studenci uczą się organizować działania twórcze, do tańca, spektakli teatralnych, scenariusz rozwoju świąt narodowych, przeprowadzić próby z zespołami. Aktywność ta jest podobna do pracy dyrektora.

Po ukończeniu studiów, eksperci pracujący w domach artystycznych, szkół. Niektóre z nich są umieszczone w studiu z tych samych interesów i zacząć pomóc uczniom odkryć ich potencjał twórczy. Latem, eksperci są wysyłane do obozów i tam pracować.

„Dzieło sztuki i rzemiosła”

Ten obszar szkolenia obejmuje różnorodne specjalizacje, ale wszystkie one działają, sztukę. Po udanej asymilacji absolwentów programu są przyznawane kwalifikacje głównego wykonawcy i nauczyciela. W przyszłości, są one zaangażowane w rozwoju i produkcji sztuki i rzemiosła, prowadzą lekcje w szkołach dla dzieci.

Absolwenci uczelni mogą znaleźć pracę w różnych warsztatach i fabrykach. Ich zadania mogą obejmować, na przykład, tkaniny lub malowane na szkliwo, rzeźba z drewna lub kamienia, przetwarzania futra lub skóry.

„Turystyka”

Jest to oryginalny i interesujący obszar szkolenia. Wielu studentów wybrało udziałowców kultura pomaturalne na specjalność „Turystyka”. Kogo do pracy po ukończeniu studiów – jedno z pytań zadawanych przez wnioskodawców. Absolwenci zajmowania pozycji na specjalistów turystycznych w biurach podróży, centrach rozrywki. Ich zadania obejmują:

 • świadczenie usług biura podróży;
 • świadczenie usług agencji turystycznej;
 • wycieczki.

„Biblioteka”

Dla tych, którzy chcą uzyskać prostą i konieczną zawodu, Kurgan Regional College oferuje Kultura kierunek szkolenia „Biblioteka”. Absolwenci pracują jak sama nazwa wskazuje bibliotek specjalistycznych w różnych organizacji (szkoły, wtórny wyspecjalizowanym edukacyjne i uniwersytety, instytuty badawcze).

Bibliotekarze zaangażowany w katalogowania, ewidencji wydanych i niezwróconych książek. Komunikują się z gośćmi, zapewnienie im niezbędnej literatury, czasopism, mówić o aktualizacjach. Czasami bibliotekarze trzymać wystaw, organizowanie rozmów z czytelnikami, wprowadzają je do literatury artystycznej, naukowej i popularnej, mówić o pewnych zdarzeń stają się osób zainteresowanych ciekawych prac.

„działania kulturalne i społeczne”

Studenci w trakcie szkolenia w tej dziedzinie są studia zagadnień związanych z pracą organizacyjną i twórczej:

 • Fundamenty imprez kulturalnych i rekreacyjnych;
 • przeprowadzania szkoleń;
 • Podstawy scenariuszy i umiejętności reżyserskich;
 • Konstrukcja programów kulturalnych i rozrywkowych;
 • scenariuszy i kierowania podstaw działań kulturalnych i rekreacyjnych.

Absolwenci tej specjalności w pracach organizacji związanych ze sztuką, domy sztuki ludowej. Oni zaprojektować i wdrożyć skryptów różnych imprez, koncertów, programów kulturalnych, przeprowadzone próby.

Skontaktować warunki informowania i przyjęć

Ci ludzie, którzy zdecydowali się pójść na studia i stać się jej częścią, musisz przyjść do komisji selekcyjnej. Adres organizację edukacyjną – Kurgan, ul. Zwycięstwo, 10. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przyjmowania, odpowiedzi do nich dzwoniąc do biura rekrutacji telefonicznie 8 (3522) 8.3.44.

Idąc do biura przyjęć, trzeba zabrać ze sobą dokumenty (paszport, świadectwo, 4 zdjęcia). W średnich szkołach zawodowych muszą wypełnić wniosek. Po złożeniu dokumentów uczestnicy informowani o informacje testowego wejście. Są one przeznaczone do zaledwie kilku specjalnościach:

 1. „Choral i solowy śpiew ludowy”. Wnioskodawcy wykonywanie programu wokalne są wywiady i kształcenia słuchu.
 2. „Folk twórczości artystycznej.” Przy wyborze specjalizacji związanych z choreografii wnioskodawcy przejść test wstępny w 2 etapach. Na wnioskodawców etapie testowane warunki fizyczne, ich plastyczności i muzykalności, a drugi – Oglądasz choreografii. Na specjalizacji związanej z pracy teatralnej, testy obejmują sprawdzenie danych psychofizyczne zobaczyć chtetskih numery teatralnych szkiców.
 3. „Dzieło sztuki i rzemiosła.” W pierwszym etapie testów wstępnych wykonywane zadanie malarstwa, a drugi – zadanie składu na dany temat.

Podsumowując, warto zauważyć, że w okresie od Kurgan Regional College Kultury wydała ponad 8,5 tysiąca specjalistów. W latach studiów, stał się drugą osobą do każdego domu, może nabywać twórczy zawód, pomógł rozwijać ukryte talenty i dał początek nowemu życiu.