865 Shares 7886 views

Absolutorium Bench Press: jak dostać i jakie są

Oglądając szkolenia sportowców biorących udział w trójboju, możemy stwierdzić, że ten sport jest bardzo różni się od wszystkich innych. W pewnym sensie jest. W trójboju siłowym, lub, jak to nazywa, triatlonu atletycznego, sportowcy nie stykają się ze sobą. Istotą konkursu jest to, że sportowiec musi podnieść maksymalny ciężar w pojedynczym powtórzeniu.


Konkursy Bench Press

Kategoria na ławeczce jest przypisany do sportowców podczas ćwiczeń z różnych rodzajów ekipirovok lub jego brak. Konkursy tego typu mogą być czasami utrzymywane jako oddzielne zdarzenia.

Jednak większość z wyciskaniu jest wliczone w triatlonu atletycznego, że jest w trójboju siłowym. Oprócz niego, ten sport jest nadal prowadzone dwa ćwiczenia – jest to martwy ciąg i przysiad.

W celu uzyskania wyciskaniu rozładowania ewentualnie zawodowym lub uczestniczyć w dużych zawodach. Można je dostać w siłowni jeśli będzie uczęszczać upoważnionych przedstawicieli organizacji sportowej, która jest uprawniona do wydawania dokumentów świadczących o standardowej dostawy.

Rozładowuje wyciskaniu

Jak w każdym innym sporcie, w celu uzyskania kategorię kwalifikacji, pewne warunki muszą być spełnione. Absolutorium Bench Press wydał sportowców, którzy wykonują jedno powtórzenie z właściwą techniką i niezbędnej masy. Standardy trójboju własną rękę, i zaczną z drugiej młodości. W tym sporcie istnieją trzy główne kategorie kwalifikacjach. Ten standard CCM, MS i WCMS. Oczywiście, im wyższa ranga wyciskaniu, większą wagę będą musiały podnieść sportowca.

W celu uzyskania, na przykład, MMR, zawodnik będzie musiał wykonać ćwiczenia ze sztangą o wadze 97,5 kg z własnej masie ciała 52 kg. Im bardziej zawodnik waży, tym trudniej będzie to jego powłoki.

wyciskaniu bez wyposażenia

Na terytorium Federacji Rosyjskiej, istnieje kilka organizacji, które posiadają swoje własne, oddzielne zawody dla takiego silnego sportu jako wyciskaniu. Oficjalny oddział międzynarodowej organizacji o trójboju siłowym (IPF), na terytorium Rosji jest IDF – Rosyjski Powerlifting Federacji. Poza tym, istnieje kilka, takich jak WPO / WPC. Godnym uwagi różnica między tymi organizacjami jest to, że posiadają one swoje wydarzenie w prasie leżącego bez kontroli antydopingowej. Jednak nie wpływa to pożądanych rezultatów. W celu uzyskania poziomu wyciskaniu bez wyposażenia, na przykład, CCM, należy wykonać ćwiczenie z tego samego pocisku 97,5 kg, przy tej samej masie ciała 52 kg.

Cyfry na prasie AWPC

Uzyskanie kwalifikacji do tego ćwiczenia mogą odbywać się w powiązaniu z nimi. Jeśli wyciskaniu dodać deadlifts i przysiady, a następnie otrzymujemy pełną konkurencję w trójboju siłowym. Sposób organizowania takich imprez jest następująco: uruchomić trzy zestawy jednego powtórzenia w każdej z nich. Trzy próby sportowiec w celu umożliwienia jej sprostać dużej masie, zgodnie z którą, i przypisuje się szeregi AWPC (wyciskaniu).

Ćwiczenia w federacji ma niższe kryteria kwalifikacji kategorii, na przykład, kandydat na mistrza sportu. Tak więc, kiedy 52 kg należy wykonać ćwiczenie z pocisku 82,5 kg, 97,5 kg, a nie, jak wymagane w innych organizacjach.

Warto również zauważyć, że aby wziąć udział w tych konkursach są zarówno mężczyźni jak i kobiety. W żeńskiej połowy, oczywiście, swoje standardy dla każdej rozładowania. Na tytuł CCM, na przykład, o wadze 52 kg sportowca jest wykonywanie ćwiczeń z pocisku 82,5 kg. zawody kobiece są utrzymywane oddzielnie od mężczyzn. Nawiasem mówiąc, każda federacja spełnić ich wymagania prasę stołową.