900 Shares 2907 views

Jak przyzwyczaić kota do zasobnika – Ważnym zadaniem pierwszych dni życia.

Jeśli właśnie przyniósł do domu małym kotkiem, na pewno jesteś teraz myśleć jak nauczyć kota do podajnika. Jest to ważne zadanie, ponieważ kot nie jest przyzwyczajony do kał w zasobniku będzie to zrobić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Weterynarze nie zaleca się oddzielić mały kotek od matki przed odwraca 3 miesiące. Na początku życia kota kocięta uczą wszystkich niezbędnych umiejętności życiowych, w tym defecate w podajniku.


Początkowo kotek doznają stresu w swoim domu, ponieważ można zabrać go od matki, i zmienić cały otoczenia. Za pierwszym razem nie musiał nosić kociaka w ramionach całym mieszkaniu, to lepiej, aby dać mu wolność i niewidocznie monitorować wszystkie jego ruchy. Aby dziecko sobie sprawę, że muszę iść do zasobnika, zaleca się umieścić tacę obok kotka. Koty lubią wypróżniać się w miękkiego materiału kruchego, więc trzeba kupić specjalny wypełniacz dla podajnika kota. Jeśli kotek nie reaguje na tacę, należy uważać, aby zająć jego stopę i rozluźnić jej wypełniacz. Zdarza się, że nawet po tych schodach, kociak nie rozumie, co chcesz go nauczyć, ale nie muszą ugrzęznąć i krzyczeć na niego. Jest jeszcze inny sprytny sposób, aby pomóc odpowiedzieć na pytanie, jak uczyć kota do zasobnika: Można moczyć w sztukach kot moczu papieru, a następnie umieścić papier w zasobniku wypełniacza i sprawiają, że kotek powąchał.

Po zastosowaniu tych wszystkich metod, konieczne jest kilka dni, aby monitorować kociaka. Jeśli kotek na kał na terytorium mieszkaniu, to trzeba umyć zabrudzoną miejsce niezauważone. Koty nie lubią zapachu cytrusów, tak brudne miejsce powinno być myte detergentami z zapachem cytryny lub pomarańczy. Zwierzęta domowe nie będą już psuć stare miejsce, a decyzję swojego głównego zadania – jak przyzwyczaić kota do podajnika – znajdzie się dużo szybciej. Jeżeli kociak jest często opróżniany w jednym miejscu, można umieścić tam talerz z jedzeniem. Powszechnie wiadomo, że zwierzęta, zwłaszcza koty różnią czystości i nigdy nie będzie kał niedaleko kormozhki miejscu.

Przed nauczyć kota do zasobnika należy wybrać odpowiedni wypełniacz. Wiele osób wie, że koty mają wrażliwe podeszwy stóp, tak uwielbiają kopać w luźnej gleby lub trocin. Przemysł wytwarza się żel krzemionkowy, grudek i wypełniacze drewna. Bardziej przyjazne dla środowiska i tani wypełniacz opiera się na trociny. Aby kot nie prowadzi wypełniacz lub trocin wokół mieszkania, powinny być umieszczone obok małej maty zasobnika, a mieszkanie będzie czyste.

Konieczne jest, aby stale rzucać brudną wypełniacz z podajnika. Koty uwielbiają do czyszczenia i nie zwalnia się w brudnej patelni.

W ogniu gniewu nie ma potrzeby grzebać trochę koci pysk zamiast bzdura: to jesteś bardzo boi się jej, a ona nadal nie rozumie, co było powodem takiej agresji.

Trzeba poświęcić dużo czasu, aby przyzwyczaić kota do zasobnika, ale wszystkie ich wysiłki będą opłacać w przyszłości, a zawsze będziesz mieć pewność czystości swoich domach.