722 Shares 1202 views

Usługa „Kyivstar”, „Tracker”: jak podłączyć i wykorzystanie

Dziś jesteśmy ze będziesz zainteresowany usługą „Kyivstar”, „Tracker”. Ogólnie rzecz biorąc, ta opcja jest duże zapotrzebowanie we wszystkich operatorów telefonii komórkowej w różnych krajach. Ale trzeba dokładnie wiedzieć, jak połączyć go wyłączyć i używać. Sprawiają, że nie jest tak trudne. Najważniejsze – aby zbadać całą gamę możliwych działań. Po tym wszystkim, jest wiele. Oraz w „Kyivstar”, „Tracker” mogą być podłączone i wykorzystywane przez niektórych bardzo ciekawych sposobów.


opis

Ale na początek to, co robimy dzisiaj będzie mieć do czynienia? problemem jest to, że nie wszyscy abonenci zrozumie dokładnie jak ta propozycja. Usługa „Tracker” ( „Kyivstar”) – rodzaj radaru. Można zobaczyć lokalizację użytkownika na mapie interaktywnej, jeśli to daje wstępną zgodę. Czasami możliwe jest śledzenie osoby, bez jego wiedzy, ale o tym później.

Ogólnie rzecz biorąc, nasza obecna okazja – nie jest niczym innym jak narzędziem do śledzenia znajomych. To cieszy duże zapotrzebowanie ze strony rodziców. Oni nie będą musieli stale martwić, gdzie dziecko jest. Wystarczy aktywować „Tracker” i uzyskać wszystkie informacje na temat lokalizacji.

Nazywamy operatora

Jeżeli jesteś zainteresowany tą okazję, można zacząć się połączyć. Nie jest tajemnicą, że każda opcja z operatorem „dołącza” na kilka sposobów. Pierwszy z nich – wezwanie. W tym przypadku, należy wykręcić 466 i czekać na odpowiedź.

Teraz pozwól, że chce połączyć się „Tracker”. Złożyć zamówienie. Następnie poproś o który trzeba „utwór”. Na abonenta będzie również wysłać żądanie połączenia. A jeśli tak jest to uzgodnione, będzie można w każdej chwili zobaczyć lokalizację osoby na mapie. Bez zgody drugiej strony, aby sprawdzić, gdzie znajduje się użytkownik, to nie będzie działać. Rozmowa z operatorem jest bezpłatne. Miej to na uwadze.

polecenia

Ale jest jeszcze inny ciekawy i najprostszym rozwiązaniem, które można podłączyć do usługi „Beacon” ( „Kyivstar”). Podręcznik stanowi, że każda ze stron ma prawo do korzystania z tzw USSD-żądanie. Pomagają one podłączyć i odłączyć te lub inne opcje, jak również zmienić plan taryfowy.

W naszym przypadku, do firmy „Kyivstar”, „Tracker” rozpoczął pracę, musisz wpisać swój telefon komórkowy Rejestrator * 147 * 1 * 4 * 380 # Numer abonenta. A następnie naciśnij przycisk „Połącz”. numer telefonu, notatka, napisana wspólnie z 380. W przeciwnym wypadku, polecenie nie zostanie rozpoznane.

Teraz możemy tylko czekać. Dokonaniu żądanie połączenia. Następnie Twój partner (którego numer podałeś), aby potwierdzić wpisując się na liście kontaktów śledzić. On otrzyma powiadomienie SMS z kodem aktywacyjnym i możliwość zintegrowania wszystkich instrukcji „Mayachka”. Po otrzymaniu zgody, widać na SMS z odpowiednimi informacjami. Nie ma nic o niej trudne. Takie działania powinny być wydawane z wszystkich numerów, które chcesz zobaczyć na mapie. Firma „Kyivstar”, „Tracker” bez zgody klienta może być podłączony, ale jest to nieformalny sposób. A teraz dowiadujemy się o tym.

Usługi

Mówimy o użyciu różnorodnych usług innych firm, które pomagają klientom, aby zobaczyć interaktywną mapę. Internet jest pełen takich propozycji. I, niezależnie od operatora, można aktywować „Tracker”.

Jednakże wnioski te odnoszą się do kosztów sceptyczny. Często wszystkie te pieniądze na rozwód. A nie efekt widać na mapie interaktywnej nie będzie działać. Dlatego nie jest konieczne do nadzoru dostępu do usług innych firm. Lepiej jest używać tylko formalnego wniosku lub, że oświadczenie. To uchroni Cię przed oszustwami i niepotrzebnych wydatków.

Używanie „Mayachka”

Korporacja „Kyivstar”, „Tracker” mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Na przykład, przez telefon. W tym przypadku nadzór dostaniesz SMS lub MMS, który będzie zawierał link do mapy z lokalizacją, a także informacje o tym, gdzie ludzie teraz. Jest to bardzo wygodne.

Przynieść pomysły w życie, z telefonem, wybierz polecenie * 147 * 1 * 1 * 380 # liczba. Otrzymasz wiadomość wszelkie informacje potrzebne interaktywną mapę. To jest tak łatwe, można włączyć i korzystać z usługi „Beacon”. Ale nie wszyscy i nie zawsze wygodne, aby zobaczyć położenie abonenta sieci komórkowej. W tym przypadku, nie ma alternatywy. Na przykład, „Kyivsar” ( „Beacon”) za pośrednictwem połączenia internetowego. Oznacza to, że korzystanie z usługi za pośrednictwem interfejsu WWW. Jest to również bardzo popularny i wygodny sposób śledzenia.

dla Internetu

Cóż, przez telefon używając „beacon” dowiedział. Ale teraz nadszedł czas, aby aktywować funkcję z komputera. Jak zaskakujące, jak się może wydawać, „Kyivstar” pozwala abonentom, aby to zrobić.

Aby wdrożyć metodę, trzeba odwiedzić specjalną stronę internetową „Mayachka” od naszego obecnego operatora na login.kyivstar.ua. Gdzie znaleźć odpowiednią usługę i wysłać żądanie do wyświetlania użytkownikowi na mapie. Aby to zrobić, istnieje kilka pól na stronie. Nie ma nic o niej trudne. Najważniejsze – aby uzyskać zezwolenie z wyprzedzeniem na stronie internetowej. W przeciwnym razie, można zapomnieć o idei. Jak widać, „Kyivstar”, „Tracker” przez Internet, również mogą być aktywowane i używane. Absolutnie bezpieczne dla klientów. I nie potrzeba żadnych usług osób trzecich.

Odmowa usługi

Oczywiście, gdybyśmy nauczyli się łączyć jedną lub drugą opcję, jej potrzeby, aby móc odmówić. W tym przypadku, korporacja „Kyivstar”, „Tracker” zapewnia wyłączenie lub skorzystać z oficjalnej strony (pod „Usługi”), albo za pomocą USSD sterowania. Druga opcja jest bardziej powszechne.

Aby wyłączyć rodzaj radaru na urządzeniu mobilnym, wybierz * 147 * 1 * 5 * 380 # Numer abonenta. W tym przypadku nie można już śledzić pozycję siebie na mapie bez renegocjacji. Wszystko łatwo i prosto. Całkowicie zrezygnować z „Mayachka” lepiej przez Internet lub w trakcie rozmowy do operatora.