183 Shares 7599 views

Styl Tilda: wzory zająca i szczegółowa klasa mistrzowska

Wielu ludzi uważa, że Tilda jest tylko osobliwym stylem, w którym szyte są różne zabawki, poduszki, dywany, a nawet koce. Ale w rzeczywistości "Tilda" jest również marką, która została wymyślona przez długi czas przez znanego na całym świecie Tony Finanger. Ona sama szykuje nie tylko dekoracje wnętrz, ale także produkuje wiele książek, w których można znaleźć pomysły, zdjęcia, a także wzory zające, lalki, poduszki itp. Książki tego znanego autora są sprzedawane na całym świecie i są bardzo popularne w Internecie. Nie wszystkie książki i czasopisma Tony Finanger są reprezentowane w Rosji.

Zajączek w stylu Tilda

Oprócz słynnych lalek Tilda istnieją również różne zwierzęta i owady, wśród których zające są bardzo popularne. Wzory z zająca Tilda i szczegółowa klasa mistrzowska Przedstawimy w tym artykule.

Psy hedera mogą wyglądać zupełnie inaczej, ale poczują, że wszystkie są wykonane w tym samym stylu. Możesz wymyślić własny strój do zabawki, szyć z innych tkanin, ale jeśli używasz pełnych wzorów zygzaków Tilde, twoja zabawka będzie nadal przypominać oryginał.

Narzędzia, które będą potrzebne do pracy

W celu zszywania zająca, nie musisz być profesjonalistą w tej sprawie, ale jakiekolwiek doświadczenie w szyciu będzie nadal przydatne. Nie każdy ma po raz pierwszy szykować zabawkę swoich marzeń, co wymaga miesięcy, a nawet lat treningu.

Do pracy potrzebujesz:

  • Nożyczki krawcowe. Takie nożyczki można kupić w każdym sklepie papierniczym lub sklepie z tkaninami.
  • Kreda, mydło lub marker do tkaniny. Najlepiej użyć jasnego znacznika tkaniny, który jest wyraźnie widoczny. To prawda, szybko znika z tkanki. Kreda jest czasami trudna do wymazania, może zepsuć wygląd zabawki. Mydło, przeciwnie, jest często słabo widoczne na tkaninie, co może zakłócić pracę.
  • Igła i nici. Igła do pracy, możesz wybrać nawet najcieńsze, na przykład z paciorkami. Praca z nim jest bardzo wygodna i szybka. Wątki muszą być wybrane w kolorze tkaniny.
  • Tkaniny.
  • Materiał do napełniania zabawki. Może to być sintepuh, holofayber lub nawet granulki (jest używany do ważenia zabawek).
  • Wzory zęby Tilda.
  • Akcesoria do dekorowania zabawek: wstążki satynowe, sztuczne kwiaty, koraliki, koronki itp.

Zabawki Ciała

Najważniejszy i najbardziej odpowiedzialny etap pracuje nad wzorem, przenosząc je do tkaniny, a także szyjąc wszystkie części i łącząc je. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, jakiego rodzaju zajęcia okażą się. Wzory wielkości życia wyglądają tak:

Ten wzór pomoże ci zszyć taką samą zając Tilde, jak na zdjęciach powyżej.

Pierwszym krokiem jest wydrukowanie tego wzoru, a następnie wycinanie wszystkich szczegółów i przeniesienie ich do tkaniny. W tym celu potrzebny jest znacznik tkaniny i samej tkaniny (zazwyczaj koloru cienkiego, można pobrać materiał z nadrukiem). Uszy nie są przymocowane do tego wzoru, mogą być malowane na papierze samodzielnie lub wzięte z tego wzoru:

Te same szczegóły, które trzeba zszywać, używając igły i nici lub maszyny do szycia (jeśli występują). Nie zapomnij zostawić nieekranowanej części na każdej części, aby można było ją rozmontować i napełnić sintersem. Po zapakowaniu należy wyszyć otwór ukrytym szwem. Wzory zająca mogą być pozostawione na następną zabawkę.

Dalsza dekoracja zabawki

Jeśli uszysz króliczek z normalnej tkaniny kolorowej skóry, potrzebujesz kombinezonu lub jakiejś dekoracji z wstążkami lub kwiatami. Jeśli szycie królika na specjalnej tkaninie "Tilda" (łatwo kupić w wyspecjalizowanych sklepach), możesz zrobić bez dodatkowych ozdób. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić taką tkaninę, możesz przejść do zwykłego sklepu dla krawca. Weźmy wzory zające i przymocuj je do różnych jasnych materiałów. Zwykle używaj tkaniny z kwiatami, motylem lub pasami.

Jeśli zszyjesz z z tkaniny kolor cielesny, zabawkę można ozdobić, łącząc piękny łuk wokół szyi. Mając duże doświadczenie, możesz zaszyć i ubrać zabawki, biorąc wzorce zające. Może to być sukienka, a nawet garnitur.

Tilda jest bardzo interesującym stylem, które pomogą Ci dać domową oryginalność i przytulność. W magazynach o robótkach istnieje wiele fotografii z innymi zającami z Tildes, z których można narysować inspirację. Wzory zająca pomogą Ci stworzyć najlepsze i słodkie zabawki.