381 Shares 6322 views

Ameryka Północna. San Francisco – miasto mgieł i mostów

Nowy Świat czy jak inaczej to nazywa, Ameryka Północna od dawna uważane za wabik dla wszystkich mieszkańców naszej planety. Jest tam, że starają się uzyskać wszystkie przygód i zwykłych podróżnych, aby świadczyć niewiarygodną wysokość wieżowców, eleganckiej promenady i ogromnej liczby butików i kompleksów rozrywkowych. Choć na terytorium jednego z amerykańskich miast, to jest niemożliwe, aby się nudzić, jak parki, muzea, teatry i inne ciekawe zakłady obfitują tam. Dobrze, jeśli mówimy o najbardziej znanych miejscach w kraju, nie wspominając o San Francisco – miasto przeciwmgielne, wzgórza i mostów wiszących, które znajdują się na jej zatoki.


To otwiera drogę do tego tajemniczego miejsca zawsze jest most „Golden Gate”, który znajduje się w kategorii „atrakcje Ameryki Północnej.” To pod nim pływać liczne łodzie wycieczkowe, a na jego autostrad wyścigowych samochodów z różnych miast i krajów. W całej swojej egzystencji most zawsze pomalowane w jasnym kolorze pomarańczowym. On od dawna jest symbolem San Francisco. Wraz z „Golden Gate”, a tam jest również „Bay Bridge”. To jest most, który łączy miasto z sąsiadem Oakland. W związku z tym, często jest to trasa metropolia zaczyna się na „Golden Gate”, a potem będą sprawdzane wszystkie place i ulice, End w „Bay Bridge”.

Kalifornia – Ameryka Północna jest w jego pierwotnej formie. To tu wciąż żyją potomkowie ludzi miejscowych, które (choć w mniejszości, w porównaniu do europejskich imigrantów) wnoszą wkład do rozwoju obszarów miejskich. W San Francisco, istnieje wiele zabytków, które odzwierciedlają kulturę Dzikiego Zachodu. Na przedmieściach, aż do teraz, jak duchy istnieją dzielnice gdzie chodniki wykonane są z drewna, a linia – brukowców. Wiele osób uważa, że w tych dolin zamieszkałych przez duchy tych kowbojów, którzy mieszkali wcześniej w Kalifornii i odcisnęły swoje piętno na kulturze całego społeczeństwa amerykańskiego.

Szczególnie godne uwagi i roślin w Ameryce Północnej, szczególnie tych położonych w zachodniej części regionu. W rejonie San Francisco posiada ogród drzew skamieniałych, które przetrwały do naszych dni od czasów prehistorycznych. Są prawdziwe rośliny, które zginęły w palącym lawy i jest obecnie postrzegane przez nas w formie kamiennych rzeźb. Odwiedzający miasto często oferują do domu pamięć ciastem, oddziału lub przykład z tego wspaniałego miejsca. Należy zauważyć, że Ameryka Północna jest pełne takich atrakcji, ale jest w San Francisco jest największym i najbardziej znany park.

W tym mglisty miasto ma wiele wspaniałych miejsc. Na przykład, kolejka linowa, która jest obywatelem atrakcją, więzienie „Alcatraz”, znajduje się na odległej wyspie, eleganckie wiktoriańskie rezydencje i więcej. Dlatego Ameryka Północna – jest to region, który jest zdecydowanie warte odwiedzenia i cieszyć się z jego bogactwo i piękno, które można trudno znaleźć w Europie.