387 Shares 4369 views

Co to jest – wsuwka do włosów? Naturalne, praktyczne, modne

Około 50% wszystkich kobiet marzy o długich i piękne włosy, z którego można zrobić różne fryzury. Niestety, nie każdy jest w stanie rozwijać się samodzielnie, ponieważ proces jest bardzo długi. Niektórzy osiedlili się w sposób radykalny – budowa, podczas gdy inni wolą klamerkę do włosów. Naturalne, różne kolory, praktyczny i stosunkowo niedrogie. Jakie są ich zalety?

godność

Przede wszystkim, szpilki BARRETTE naturalne włosy pozostają. Mogą w każdej chwili wycofać, załączyć, wymienić źle noszone na własną rękę, to skontaktować się z salonu nie ma potrzeby, dlatego pieniądze zostaną zapisane. Drugą rzeczą, która przyciąga wielu młodych kobiet – jest taniość. przedłużanie włosów kosztuje dużą sumę, a pieniądze wydane nie zawsze się opłaca. Są tacy, którzy wykonują procedura jest złe, a są też tacy, dla których jest to po prostu nie nadaje, nie wspominając o korektę, która także ma swoją cenę. Naturalne wsuwka do włosów w każdej chwili może zostać usunięty, przemywa, suszy i umieścić w bok do lepszych czasów. Trzecią zaletą jest szeroka gama kolorów. Nawet jeśli niektóre z proponowanych modeli nie dostarcza niezbędnych odcień, nici mogą być barwione zawsze sam, że nie wpłynie na ich kondycję. W niektórych typach przedłużanie włosów farbowania przeciwwskazane z powodu lokalizacji sprzęgające są zniszczone, a sploty zacznie spadać.

braki

Nie bez negatywnych aspektów. Przykładowo, niektórzy dostawcy dają syntetycznych nici naturalne. Oczywiście, ma to wpływ na żywotność styków i ich jakość. Jednak, aby chronić się przed oszustwami mogą być: wystarczy dotknąć i poczuć naturalny klamerkę do włosów. Nie powinny one mieć zapach. Naturalnie, włosy w nici nie mogą różnić się długością, kij do rąk lub zelektryfikowana. Drugą wadą jest uważany skarpetki nietrwałości, czyli nici trzeba wyjąć i włożyć ponownie każdego dnia, jeśli chcesz afiszować długie włosy. Sen z Bobbym nie jest bardzo wygodne, zwłaszcza, że są one mylone przez noc.

gatunek

Istnieje kilka rodzajów zamków. Na przykład, najbardziej popularne i powszechne są długie, naturalne wsuwka włosy, prosty, pojedynczy, jednolity kolor. Byli bardzo pierwsza sprzedaż. Później został stworzony i wydany na treski rynkowych, neon zamków, silikon świecące, kiści fryzury różnych kształtach i rozmiarach. I każdy gatunek jest jego klient i wielbiciel.

treski

Co to jest? To zebrane svoeborazny klamerkę peruka włosy naturalne (numer fotografii 2), zazwyczaj jednego odcienia, które są przymocowane do ogona lub w górnym rzędzie włosów. Formularz może być inna. Na przykład zdjęcie pokazuje model, który jest dołączony do gotowego fryzurę, ona zwija się tak, że jest niepozorny klejenia punktowego. Oczywiście, można kupić i proste pasma, a następnie oszukują zwijaniu, ale sztuczne włosy zużyte szybciej. Włosy, choć naturalne, ale to wciąż nie żyją, oddziaływanie wysokich temperatur mają negatywny wpływ na nich. Chignon stoi średnio około 300-1500 rubli w zależności od kształtu, długości modelu.

neon nici

Jest to specjalny rodzaj. Producentów jest umieszczony w młodości, jak rzadkie dorosły kobieta pozwala sobie taki „bałagan” na głowie. Jaki to model? Ten naturalny nici klamerką włosów jest bardzo jasne kolory z kwasami. Są one najczęściej wykorzystywane do tworzenia fryzury z podwyżką w klubie czy na imprezie. Warto zauważyć, że jest to zazwyczaj cienkie kosmyki, które naśladują kolorystykę. Nawiasem mówiąc, nie jest to zły sposób, przynajmniej na jakiś czas, aby zmienić obraz, spróbuj na rodzaj jasnym i buntowniczego wizerunku.

Silikonowe świecące nici

Nie dość prawo definicja modelu, ponieważ składa się zarówno włosów naturalnych zbyt. Zazwyczaj w równych częściach. Jest to rodzaj? Ten wsuwka włosy naturalne (numer 4), ale zmieszany z silikovymi świecące włosy. Rodzaj opcją klubu. Nawiasem mówiąc, pasma świetlne spowodowane fosforu, które aktywnie zbiera światło, to znaczy, aby przejść do partii nocy z tej fryzurze może być, ale do codziennego noszenia lub dzień to nie jest odpowiedni. Fryzjerzy nie polecam zbierania nici w kucyk włosy jak silikon można łatwo uszkodzić przez taki wpływ na nich.

Pęki włosów

Ta specjalna wsuwka do włosów, naturalny, tani, przypinane do już gotowego włosy, aby nadać jej głośność lub nietypowe. Zazwyczaj można znaleźć modele, które są przylepione do skręconej „kok”. Kolor i kształt mogą się różnić. Takie pęczki naprawdę niezwykłe fryzury, stworzyć efekt głośności. Są dość tanie: 100-500 rubli na średniej. Najważniejsze, aby wybrać model, który naprawdę jest wykonana z włosów naturalnych, inaczej to będzie dużo pushitsya, elektrolizie nie być w stanie utrzymać się w formie przez długi czas.

Należy podjąć

Tutaj każdy decyduje za siebie. Na przykład, konfekcja włosy wsuwka jest dobra „preludium” do zdolności, aby móc przyzwyczaić się do długości wypróbować ciężar fryzury. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, ale nosić te pasma powinna nadal mieć zastosowanie do opanowania. Z kołkami stałymi cierpią, ale pojemność może usprawiedliwić się.