333 Shares 5419 views

Stroje Indian własnymi rękami: Idea i historia

Przed dokonaniem kostium Indian własnymi rękami, należy zwrócić uwagę na historię ubrania ludzi. Kiedy Europejczycy przybyli do Ameryki, znaleźli go dość ciepły klimat, który pozwala człowiekiem (Indianie) udać się do przepaski lub futrzanych spodni. Podczas działań wojennych dodatkowo nosić skórzaną kurtkę. I kobiety w wielu plemion na sobie obcisłe spodnie, podobne do współczesnych legginsy i długiej koszuli sukni.

Charakterystyczną cechą wszystkich indiańskich ludów nosi pióro na głowie (stroje Indian wykonane własnymi rękami nie będzie prawdziwa bez tego elementu). Uważa się, że ten element został powiązany z pamięci ludzi Mistrza – Pierzastego Węża Quetzalcoatla. Jako znak lojalności wobec spuścizny w nagolovnym bandaż utknął kolejnego pióra. Luksusowe sam kawałek z zestawu piór noszonych przez wodzów, było odznaczenie wojskowe. Dla jednego zabitego wroga dał kolejnego pióra, a jeśli zostało popełnione morderstwo gołymi rękami – dwóch piór.

Jak zrobić indyjski strój? Aby zapewnić maksymalną wiarygodność trzeba wziąć koszulkę i spodnie w odcieniach beżu i brązu, podobny do koloru zamszu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby miękki zamsz. W kulturze Indian jako dekoracja wspólnego frędzlami, więc dołu rękawów i cięcie produktów „kluski” do głębokości około 4-6 cm. Jeśli rzeczy są nowe i nie chcą psuć, można uszyć frędzle wzdłuż szwu kupił spodnie i odpowiednich miejsc na koszulce. Pozew może być ozdobione haftem lub wstążki w formie geometrycznych wzorów.

Indyjskie stroje uzupełnione własnymi rękami nakryciu głowy pióro. „Peaceful” Opaska z jednej piórko wykonywane po prostu. Weź pióro gołębia, malowane w jasnych kolorach i jest dołączony do niewłaściwej stronie jasnym warkoczem, których końce są połączone z wygodą gumką. Bandaż jest noszony na włosach tak, że pióro był z tyłu. Dla wojskowych opaski elastyczna taśma przyszyta na licznych piór, po czym punkty mocowania są zamknięte od góry za pomocą wąskiego paska materiału geometrycznego wzoru. Na skroniach mogą być dołączone szczotki. I pióra można uznać za naturalne i wykonane z kolorowego papieru.

Kostiumy Indianie własnymi rękami, aby to dość proste, ale nie będzie kompletna bez odpowiednich akcesoriów. Należą do nich skórzane bransoletki z frędzlami, koraliki z grzywka wiszące na kły skóra warkocz. Na przykład, ten zaszczyt Indianie są amulety w postaci sokoła, słońce, orzeł lub sowa, które stanowią, odpowiednio, odwaga, prawdziwe światło wiedzy, determinacji i mądrości.

Także ci, którzy będą nosić w karnawałowe kostiumy Indian, z rękami i może spowodować barwy wojenne na organizm. Do tego celu możemy użyć specjalnego zestawu do makijażu. Indianie rozszerzyć linię na nadgarstkach, czarne kółka blisko oczu, poziome i pionowe linie na policzkach, poszczególne punkty, a także przewody i krzyże na biodrach. I wszystkie te wzory kiedyś dobrze określonej wartości, które dziś stracił wiele ze swojego znaczenia. Na przykład, kręgi wokół oczu, uważa się dać żołnierza okazję zobaczyć i pokonać wroga w ciemności.