461 Shares 5994 views

Serpukhov Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych. Historia Serpukhov Wojskowego Instytutu Wojsk Rakietowych

Serpukhov Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych od ponad 70 lat produkuje wysoko wykwalifikowanego personelu wojskowego, przeznaczone do ochrony naszej ojczyzny. absolwenci służą we wszystkich częściach kraju, a nawet wykonywać misje bojowe za granicą, pomagając przyjaznych narodów.


Historia uczelni

Historia Serpukhov Wojskowego Instytutu rakiet Sił rozpoczęła się w listopadzie 1940 roku, to właśnie wtedy został wyodrębniony jako osobny szkole MKVATU zaangażowanych w przygotowanie oficerów łącznikowych. Ustanowienie została zlokalizowana w podmiejskiej miejscowości Tuszyno, ale został zmuszony do przejścia do Serpukhov czasie wojny.

Tylko w czasie II wojny światowej szkołę ukończył ponad 7000 specjalistów w dziedzinie lotnictwa. W 1948 roku zakład został przekształcony w Military Aviation Technical School, a dwanaście lat później stało się częścią Strategicznych Sił Rakietowych (strategiczne siły rakietowe). konwersja szkoła trwała do 1971 roku. Uczelnia otrzymała kilka certyfikaty honorowe i pamiątkowe tablice.

W 1998 roku szkoła otrzymała swoją obecną nazwę – Serpukhov Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych BSD (PB). Do tej pory uniwersytet jest w czołówce rosyjskich instytucji wojskowych do racjonalizacji i wynalazczości pracy. Każdego roku służył ogromna liczba wniosków o nowych wynalazków, jedna czwarta z nich zostały omówione w Radzie Naukowej Ministerstwa Obrony oraz uzyskanie patentów.

specjalizacja uniwersytet

Począwszy od 2015 roku Sierpuchowska Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych zapewnia szkolenia w 18 specjalnościach. Ogromna popularność takiego „Samochody i samochodowym gospodarki”, „samolot test”, „Komputery, kompleksy, systemy i sieci”, „electronic warfare”.

Czas trwania szkolenia dla każdej specjalności wynosi pięć lat, wszyscy absolwenci, oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych, uzyskał stopień podporucznika i wyboru dalszego zatrudnienia. W sumie uczelnia ma cztery wydziały, jak każdy może uzyskać dodatkowe wykształcenie w tej specjalności zainteresowania i przechodzą szkolenie przed uniwersyteckiego.

Najlepsi studenci mają prawo ubiegać się o miejsce na studiach podyplomowych i doktoranckich oraz Instytut Rozwoju soiskatelstvo gdy potencjalni studenci i absolwenci lekarze są zaangażowani w badania pod kierunkiem ich opiekunów. Podczas treningu, wszyscy uczniowie mają możliwość, aby poprawić swoją wiedzę do prowadzenia prac naukowych i praktyki nauczania, jak również otrzymywać stypendia za wyniki.

Lokalne „Koledzy”

Uczniowie i nauczyciele z uniwersytetu komunikują się ze sobą na specjalnie utworzonej stronie internetowej. W „Koledzy (SVIRV)” został stworzony specjalnie dla wszystkich uczestników procesu edukacyjnego w celu wymiany informacji między sobą, jak również potencjalnych studentów można uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania z ust tych, którzy już jest studentem.

Przez długi czas projekt został złożony wniosek, ale po problemach z hostingiem to ciągle zmienia swoją lokalizację w Internecie. Administracja projektu nie będzie go zamknąć, ponieważ jest to związek między tymi, które są istotne dla PB SVR.

Kiedy mogę zrobić?

Serpukhov Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych nakłada poważne wymagania dla przyszłych studentów. Muszą mieć wykształcenie średnie lub zawodowe, ich wiek nie powinien przekraczać 22 roku życia (z wyjątkiem tych, którzy mają już za sobą służbę wojskową lub przekazuje je, w tym przypadku limit wieku – 24).

testy wstępne

Wszyscy potencjalni studenci instytutu muszą przejść przez serię testów wstępnych, jak również dostarczyć wszystkie niezbędne certyfikaty po zakończeniu CSE. Po pierwsze, mówimy o profesjonalnym badaniu psychologicznym, który to cykl wywiadów ustnych. Jest przepisywany indywidualnie, to jest udział starszych oficerów i psychologów pracowników.

Następnie wnioskodawca musi przejść badania lekarskie w celu określenia obecności choroby, nie pozwalają służyć. Jeden etap – ocena treningu fizycznego. Wnioskodawca musi pomyślnie przejść trzy tabele – 100 m, 3 km i ciągnąc w górę, w przeciwnym razie nie będą brane pod uwagę jako kandydata do fotela w instytucie.

Końcowy etap – ocena zdolności wnioskodawcy w oparciu o ich egzamin przechodzi na język rosyjski, fizyki i matematyki. W takim przypadku, gdy wejście z jakiegoś powodu nie przystąpić do egzaminu w danej sprawie, może on przekazać go na studiach, ale należy natychmiast powiadomić urząd rekrutacji, czyli do lipca.

kursy przygotowawcze

Uczniów szkół średnich i tych, którzy już mają wykształcenie średnie, mogą uzyskać dodatkowe umiejętności poprzez szkolenia, które organizowane są przez Instytut. Szkolenie prowadzone jest na trzech przedmiotów: języka rosyjskiego, matematyki i fizyki, oferuje dwie formy – stacjonarne i niepełnym wymiarze godzin.

Ponieważ wszystkie powyższe elementy są zawarte w rejestrze egzaminów wstępnych, nauczyciele instytut dążyć do zapewnienia, aby utworzyć systematyczne podejście do każdego z nich. Zastosowanie nowoczesnych metod nauczania, praktykowane umiejętności, praca z opcji egzaminacyjnych – z których wszystkie pomagają gromadzą informacje i zdać egzaminy. Można zapisać się we wrześniu, zajęcia rozpoczynają się 1 października. Edukacja jest bezpłatna, szczegółowe koszty mogą być określone na uniwersytecie otrzymania zlecenia przez wywołanie +7 (4967) 789689.

Certyfikacja liceum

W 2013 roku inspekcja Serpukhov Wojskowego Instytutu Wojsk Rakietowych odbyło się na temat tego, czy organizacja spełnia procesu edukacyjnego wszystkich istniejących wymagań. Badanie było nagłe, ale Ministerstwo Edukacji z jego wyników były spełnione. Potencjał uniwersytet pozwala na organizowanie utrzymanie badań i realizacji wielu zadań, które sobie wyznaczyła.

Począwszy od 2015 roku zespół naukowy uniwersytetu jest ponad 40 prac naukowych. Instytucja pomyślnie przeszły Akredytacyjnej i otrzymał licencji na podstawie wyników badania. Następnym razem będą prowadzone takie działania – nie jest znane.

potencjał uniwersytet

Kuźnia „pocisk” o nazwie Sierpuchowska Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych. Uczelnie że zaliczona do zasad mających zastosowanie do studentów rygorystycznych wymagań. Początkowo wielu studentów wydają się zbędne, ale absolwenci nosić ciężki odpowiedzialność za życie swoich obywateli, więc nie ma żadnych przerw, nie czekaj.

Ministerstwo Obrony planuje zwiększyć liczbę studentów Instytutu, a także kilka nowych kierunków. Choć nie wiadomo, kiedy to nastąpi rozszerzenie uniwersytecki. Okresowo Instytut otrzyma nowy sprzęt, albo naprawić własne pomieszczenia, bez opóźnień z jedzeniem dla żołnierzy jest również nie obserwowano.

opinie

Jaki jest Sierpuchowska Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych? Dyskusja uniwersytet często odbywa się w ramach projektu „Classmates (SVIRV)”, który został stworzony przez jego byłych studentów. Na początku treningu uczniowie przyzwyczajają się do sytuacji i nasilenia nauczycieli, ale w przyszłości wszystko wraca na swoje miejsce.

Dlatego zwrotne od studentów i absolwentów uczelni są bardzo pozytywne, a wielu z tych, którzy już skończyłem, chcielibyśmy wrócić do swoich ścianach. Niektórzy absolwenci instytutu są tam, aby nauczać i przekazywać swoje umiejętności do nowych uczniów, taka okazja może korzystać każdy.

wniosek

W lutym 2016 Serpukhov Wojskowy Instytut Wojsk Rakietowych będzie obchodzić swoje 75-lecie. Planuje się, że w dniu narodzin uniwersytetu będzie spełniać wszystkie jego wybitnych absolwentów, którzy posiadają odpowiedzialne stanowiska w Ministerstwie Obrony. Planowane jest również zaprosić weteranów, które były bezpośrednio związane z instytucją.

Program rozrywkowy rocznica nie zostały jeszcze zatwierdzone, ale kierownictwo uczelni planuje zorganizowanie parady i przygotować kilka działań, które mogą przyjąć wszystkich chętnych.