331 Shares 6228 views

Skąd mam wiedzieć, czy byłem wizyty za granicą? Wyjazd za granicę. Zasady podróżują za granicę

Jak wiecie, w czasie wakacji, kiedy lwia Rosjan aspiruje do innych krajów egzotycznych, aby wygrzać się w słońcu, zaczyna się prawdziwe emocje. I to jest często związane z trudnościami kupić upragniony bilet do Tajlandii czy Indii. Problem polega na tym, że celnicy nie pozwalają na wyjazd za granicę. Natychmiast rodzi pytania „Dlaczego?” I „Dlaczego?”


Powody, dla których nie są dozwolone za granicą

W rzeczywistości, wszystko do banalności jest prosta. Czy masz zaległych zobowiązań finansowych na rzecz państwa.

można uruchomić usługi publiczne, pożyczki, lub po prostu zapomni zapłacić rachunek za wykroczeń drogowych. Mieć pewność, że nawet nie zważając na grzywnę w wysokości 100 rubli mogą napotykać ogromne kłopoty. W stosunku do dłużnika często nakładane wyrok zaoczny, co nie wróży dobrze dla niego.

Kto jest uprawniony do ograniczenia swobody przemieszczania się

Ale słudzy Temidy może nałożyć zakaz swobodnego przepływu osób, a więc konieczne jest zastrzec, że środek ten stosuje się do kogoś, kto jest oficjalnie uznaną przez dłużnika dobrowolnie zwrócić pieniądze się dzieje. Przed spory kredytobiorca musi poinformować, że w niniejszej sprawie, to będzie działać jako pozwanego. Jednak w praktyce, agenda dłużnika często nie są ze względu na banalnej zmiany miejsca zamieszkania.

To właśnie z tych powodów, że osoba wpada do czarnej listy, nawet nie podejrzewając, że komornicy szukali dla niego.

Co robić

„Skąd mam wiedzieć, czy jestem wizyty za granicą?” – zapytał młodą damę w przededniu sezonu wakacyjnego. Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką trzeba zapłacić wizytę w najbliższym dziale Komornik serwisowym. To jest, gdzie można otrzymać szczegółowe informacje o tym, dlaczego nie pozwalasz granicą. „Skąd mam wiedzieć, czy jestem wizyty za granicą?” – Interesują mnie kobiety biznesu, które pilnie potrzebują do negocjacji w innym kraju. W dobie wysokich technologii, wielu woli komunikować się z agencjami rządowymi a nie bezpośrednio i online. Zgadzam się, to jest bardzo wygodne, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

„Skąd mam wiedzieć, czy jestem wizyty za granicą?” – martwi się dziewczyna, która zamierza realizować szkolnictwa wyższego w Europie. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. To wystarczy, aby mieć dostęp do Internetu i otworzyć oficjalną stronę FSSP. Po tym widać istniejącą bazę danych na stronach wykonawczej danych produkcyjnych.

Pracujemy w Internecie

„Skąd mam wiedzieć, czy jestem wizyty za granicą?” – zapytała pani, która ma zamiar udać się do innego kraju na pobyt stały. Taki czy inny sposób, ale którzy chcą uzyskać informacje o tym dużo.

Komornicy miejscu wybrać opcję „osoba fizyczna”, w sekcji organy terytorialne wpisać swój region zamieszkania. Jeśli jesteś zarejestrowanym, nie gdzie są cały czas, należy podać adres rejestracji. Powiedz system swoje imię, nazwisko, datę urodzenia i kliknij przycisk „Szukaj”. Kilka sekund po wpisaniu CAPTCHA dowiesz się wszystkiego, co Cię interesuje. Jeśli jesteś w stosunku do postępowania egzekucyjnego, system powiadomi Cię o tym. Jeśli nic nie winien nikomu, widać słowa „na żądanie nie pasuje.” Usługa ta posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, więc należy używać go jak najlżejsze. Twórcy powyżej zasobu internetowego poszedł jeszcze dalej: oni stworzyli opcja dla tych ludzi, którzy mają problemy z widzeniem.

„Jak sprawdzić, czy pole za granicą ja?” Przede wszystkim chce wiedzieć rosyjskiego biznesmena, który nie boi się wyjechać za granicę, bo nie zapłacił podatków na małej wysokości z powodu zwykłego zaniedbania. Nie ma innej opcji, aby sprawdzić jego nazwisko na czarnej liście. I po raz kolejny przychodzi z pomocą World Wide Web. Jednak z listy dłużników można znaleźć już w portalu usług publicznych. System będzie wymagać, aby się zarejestrować, lub jakichkolwiek informacji nie dostaniesz. Jednak nic skomplikowanego w tej procedurze nie jest, jak jego wydajność pod wpływem siły nawet uczeń.

Jakie kroki podjąć, więc już nie pojawił się na czarnej liście dłużników

Więc wyobraź sobie sytuację. „Ja Wychodzące?” – Interesują zwykłego pracownika firmy, postanowił wyjechać do nauki języka obcego we Francji. Nagle dowiaduje się, że ma zaległe długi. Zgadzam się, sytuacja nie jest najbardziej przyjemny.

Co zrobić w tym przypadku? On jest tylko jeden. Jak mogę spłacić wierzycieli szybciej. Należy pamiętać, że informacje na temat zadłużenia online są usuwane natychmiast. Po pierwsze, informacja że zawdzięcza nic nikomu, należy traktować pracowników agencji rządowych na wszystkich poziomach, a dopiero po 7-10 dni po tym, ona będzie wprowadzane do komputera. Oczywiście, to często prowadzi do nieporozumień.

Często zdarzają się sytuacje, gdy osoby podróżujące za granicę formalnie zabroniony, w rzeczywistości on już zapłacił dług, ale dane na ten temat w braku systemu. Co robić w tej sytuacji? Wydawałoby się, można tylko czekać, kiedy zostaną wykonane, aby wyjechać za granicę na wszystkie zasady są takie same. Jeśli jednak chwycić lotnisko z biletem i odbiór jest nadal, że wszystkie długi są spłacone, przeszkoda jednego z organów regulacyjnych nie będzie, a ty spokojnie udać się do reszty w Turcji.

Niektóre statystyki

Należy zauważyć, że słudzy Temidy w naszym kraju dwa lata temu pozbawiony tych uprawnień w podróży za granicą, około 20.000 Rosjan, którzy zostali oficjalnie uznane za szkodliwe dłużników. Ich łączny dług przekroczył 12 mld rubli. W tym samym okresie FSSP personel nie jest dozwolone w krajach zamorskich prawie 400 tysięcy dłużników.

W tym przypadku, status „podróży zakazane” otrzymał ponad 122.000 rosyjskich obywateli, którzy nie udzielenia pomocy finansowej ich małoletnich dzieci. rygorystyczne środki zostały zastosowane do gwałcicieli: dosłownie usunięty z lotem, a niewykorzystane bilety na loty zostały wdrożone w celu częściowej spłaty długu.

Wówczas maksymalna liczba dłużników odnotowano w Moskwie: w odejściu ponad 2,5 tysiąca osób, którym odmówiono poza Rosją. Ich państwo bezczynność doznał szkody na łączną kwotę 6 mld rubli. Petersburg na liście zajmują drugą pozycję. Około 1 300 mieszkańców północnej stolicy byli w stanie opuścić terytorium naszego kraju – ich łączny dług wyniósł ponad pół miliarda rubli.

Nie powinniśmy zapominać, co następuje: aby móc się zrelaksować, gdzie chcesz, tylko płacić rachunki!