441 Shares 4729 views

Aplikacja dla „Android”, „VKontakte” w smartfonie

W naszych czasach nie jest tajemnicą, że sieci społeczne odgrywają ważną rolę dla większości ludzi. To miejsce, gdzie wielu z nas „siedzieć” prawie cały swój wolny czas, a także niektórych pracowników. Ale dziś nie będziemy dyskutować, lepiej lub gorzej, bo jesteśmy zainteresowani nie tak.


Smartfony w ostatnich latach praktycznie wyparte regularne telefony, a to nie jest zaskakujące. Wszakże w rzeczywistości, kupując smartfona, możesz stać się właścicielem małego komputera, który może nie tylko rozmowy, ale również robić zdjęcia, grać w gry, a także zapewnienia dostępu do Internetu, w tym sieci społecznych. A ponieważ najczęściej „inteligentny” telefon działa na systemie operacyjnym „Android”, wtedy uważamy aplikacje i programy dla „Android”.

„VKontakte” – popularny zasób

Jednym z najbardziej popularnych sieci społecznych Runiet – „VKontakte”. Użytkownicy są ludzie różnych kategoriach wiekowych. I dla nich, mam wspaniałe wieści. Jeśli ci użytkownicy są szczęśliwymi posiadaczami smartfonów, które współpracują z „Android” systemu operacyjnego, mają możliwość nie tylko być zawsze online „VKontakte”, ale również jest wygodny w użyciu, wszystkie funkcje zasobu.

Meet – aplikacja dla „Android” – „w kontakcie”. Należy od razu powiedzieć, że jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwoju produktu. Wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu i nie trzeba już do odwiedzenia witryny internetowej „VKontakte”, która odbyła się stałego zezwolenia, czekać na załadowanie strony, a cierpią inne wady. Ten program pozwoli Ci być stale online i zaoszczędzić przepustowość.

Kluczowe cechy

Przyjrzyjmy się, jakie możliwości daje nam aplikację „BK” za „Android”. Użytkownicy będą mogli umieszczać widżety. Również będzie mieć dostęp do stale aktualizowanych wiadomości publicznych, grup i przyjaciół. Jeśli ktoś będzie można dodać jako przyjaciela, wniosku o „Android”, „VKontakte” natychmiast powiadomiony i zaakceptować lub odrzucić taką prośbę.

Także nie pozbawione programu tak ważnych funkcji, takich jak praca z fotografiami. Aplikacja „VKontakte” do „Android” będzie można wgrać nowe zdjęcia, zobacz zdjęcia z przyjaciółmi, świętować im ludzi, tworzyć albumy ze zdjęciami i tak dalej.

Jak również na stronie internetowej, będziesz mieć możliwość słuchania ulubionej audio online. Znajdź wyszukując muzykę, która jest niczym, słuchać go i dodać do swojej listy. I, oczywiście, za pomocą aplikacji dla „Android”, „kontakt”, to zawsze będzie w stanie zapoznać się z listy odtwarzania innych osób, w tym znajomych.

synchronizacja

Warto też powiedzieć o nowe funkcje, które dają użytkownikom oprogramowania mobilnego. Teraz nie ma potrzeby, aby oddzielnie rejestrować kontakty znajomych w książce telefonicznej. Jeśli ludzie mają informacje kontaktowe o sobie na swojej stronie, aplikacja dla „Android”, „kontakt” pozwala zsynchronizować te kontakty z książki telefonicznej. Może to znacznie ułatwić życie.

Jeśli chodzi o korespondencję z innymi użytkownikami, tutaj jest to bardzo wygodne. Dla będzie dostępny jako prywatne wiadomości i rozmów grupowych. Interfejs obsługi wiadomości jest bardzo łatwy w użyciu. Moim zdaniem, nawet lepiej niż zwykłej przeglądarki.

Możesz opublikować na swojej ścianie i ściany innych ludzi są różne wpisy i zdjęcia. Dlatego, podczas używania produktu zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcji tradycyjnej „wersji przeglądarki”, tylko zarząd będzie znacznie bardziej wygodne, ponieważ deweloperzy stworzyli to oprogramowanie specjalnie do wygodnego korzystania z urządzeń mobilnych właścicieli.

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji i programów dla „Android”, oprogramowanie to pozwala na przejście do aplikacji strona oficjalna zespołu, gdzie można wziąć udział w dyskusji, a także zostawić swoje komentarze i sugestie.

Zapraszam do zainstalowania

Pobieranie programu „Pleymarkete” bezpośrednio z telefonu. Nawiasem mówiąc, jest to absolutnie za darmo, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że ta aplikacja jest ustawiona dziewięćdziesiąt procent użytkowników urządzeń działających na platformie „Android”. Więc jeśli jeszcze tego nie uczyniły, nie krępuj się, aby zainstalować oprogramowanie na gadżet, a nie pożałujesz.