352 Shares 8298 views

PMS mężczyzn – fakt czy fikcja?

Mężczyzna PMS (PMS) – jest nie tyle zjawisko medyczne i życie. Teoria mający PMS ludzi w jednym czasie było dość istotne. Podstawą był to nerwice, drażliwość, krótkie napady złości i inne znaki na silniejszego charakterystyki seksualnym zespołu napięcia przedmiesiączkowego u kobiet.


pływa „kamienie” w adresie tej teorii przez mężczyzn, z oczywistych powodów. Wyrazili sprzeciw wobec tej opinii, opierając się na dość mocny argument: fizjologicznie, nie mogą one być miesiączki, PMS i stąd nie może być co do zasady. Z tym, oczywiście, trudno nie zgodzić, ponieważ nie ma dowodów na istnienie obu PMS i jego analogi mają silniejsze seks nie istnieje.

Najprawdopodobniej teoria PMS u mężczyzn ma kilka innych celów. W ten sposób, piękna połowa ludzkości próbuje przekazać silniejszej płci męskiej, który powoduje agresywne zachowanie nie zawsze jest wina kobiety, jak zwykle zakładano. W obronie słabszej płci należy powiedzieć, że przyczyną agresywnych i depresyjnych, maniakalnych okresach u mężczyzn, może indywidualnej niestabilności i zmiany hormonalne, lub po prostu brak zainteresowania.

Zmiany w poziomie hormonów – jest to najbardziej dokładne wyjaśnienie problemu. Naukowcy odkryli: winę hormon zwany testosteronem. To zależy od stanu fizycznego i emocjonalnego człowieka od niego. W rzeczywistości, to jest takie same PMS występuje u kobiet. W związku z tym nowy termin – zespół drażliwość mężczyzna (CMP). Objawy IDA są takie same jak PMS i mężczyzn: zmęczenie, drażliwość, depresja, niepokój i tak dalej.

zespół drażliwość mężczyzna pojawia się w 20 i 40, a nawet 50 lat. Te przedziały wiekowe są najbardziej narażone na występowanie PMS u kobiet, ponieważ w tym czasie większość silniejszej płci zaczynają wątpić w ich seksualność poważnie zastanowić się, co udało im się osiągnąć w życiu. Często zdarza się, że muszą zrezygnować z siebie, stąd depresja, nerwy, złość. Co ciekawe, „krytyczne dni” ludzie, w przeciwieństwie do kobiet, nieregularne i czasem nieograniczone!

Z jednej strony wyrzucić wszystkie swoje myśli na zewnątrz powinno być zawsze. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby przechowywać je w siebie! Po wszystkie wewnętrzne emocje i uczucia są przekształcane w różnych chorób serca, układu nerwowego i powodować znaczący wpływ na funkcje seksualne. Ale go wyjąć na bliskiej osoby – nie jest rozwiązaniem …

Jedyną osobą, która może pomóc im radzić sobie z zespołem drażliwość męskiej, to jego ulubiony kobieta. Tylko nie obrazi jego wyboru, trzeba wziąć inicjatywę w swoje ręce! Jak dokładnie? Stary i sprawdzony sposób – jest seks. Trust działa sprawnie. Jeśli masz to wszystko w porządku, a wynik jest długo czekać nie będzie trzymać! A o tym, czy męskich PMS lub nie istnieje, nie jest już jednym z moim zdaniem.