291 Shares 8769 views

Na biegunach dla kotów: wypoczynkowym dla swojego zwierzaka

Koty – niesamowite zwierzęta. Samowystarczalny, dumne istoty, które są w stanie jednocześnie prawdziwa miłość bezinteresownie. Ludzie, którzy mają domy „Tygrysku”, rzadziej cierpią z powodu chorób serca, udarów ciśnienia i stresu. A ile pozytywów można uzyskać poprzez oglądanie gry i figle swojego zwierzaka. A właściciele, z kolei, mają tendencję do traktowania zwierzaka, aby uczynić swoje życie lepszym i bardziej komfortowe, jak traktować coś smacznego lub zorganizować wygodne łóżka dla kotów.


Najciekawsze układ

Wybrać odpowiednie miejsce na odpoczynek od zwierzęcia jest bardzo ważne. Tylko w tym przypadku piwa dla kotów być jej ulubionym miejscem, gdzie można bezpiecznie spać lub po prostu położyć się na plecach, obserwując go w świat. Uważny właściciel zawsze zna wszystkie cipki ulubione miejsca w domu. W jednym z nich, a okaże się leżaka dla kota, dając oficjalny status strefie narożnej dla relaksu. Murka i Vaska rzadko wolą drzemkę na podłodze, są przyciągane przez wysokość, więc to dobry wybór dla organizacji nabrzeża będzie stolik lub stolik nocny, stojąc w narożniku lub przy ścianie. Na biegunach dla kotów nie powinien być w źródle ciepła, w zanurzeniu lub przekazać również powinny unikać miejsc, w których będzie pokonać bezpośredniego światła elektrycznego. Kiedy właściciel tego miejsca zostanie ustalona i zatwierdzona przez kota, to nie jest to konieczne do przeprowadzenia w dowolnym miejscu, ponieważ zwierzę musi wiedzieć, że nie zawsze jest w każdej chwili może przejść na emeryturę. Wiele zwierzęta jak Wąsaty często siedzieć i patrzeć przez okno na ulicę. Jeśli masz dość szeroki parapet, a nie zdmuchnąć okna, to jest całkiem możliwe, aby postawić leżak dla kota.

Zintegrowane podejście

Ugruntowaną i domy kot, często są zbiorem norek, łóżka, drapiąc stanowisk i wyposażone w zabawki. Oczywiście, taka konstrukcja jest dość ogólny, ale zwierzę ma pod ręką wszystkie niezbędne udogodnienia oraz atrakcyjny wygląd i asortyment stylów i kolorów domy pozwalają na dopasowanie do wnętrza wszystkich pomieszczeń.

zasady ogólne

Domy i łóżka dla kotów muszą być wykonane z materiałów, które nadają się do leczenia higieny, czyli myte lub usunięte. Ponadto, nie wydzielają żadnych ostrych zapachów chemicznych. Zwykle obecność takich smakach – pierwszy znak, że surowiec do produktów podawane tanich materiałów, które są często toksyczne. Nawet wtedy, gdy z niego osłabienie smród, może nadal uwalniać niebezpieczne związki, aw tym przypadku zwierzę zagraża zatrucie. Jeśli chcesz, możesz domu kota z rękami w wielu publikacji specjalistycznych mieć szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia drewno, miękkie, a inne modyfikacje.

Odpowiednio dobrane i umieszczone w dobrej lokalizacji łóżka dla kotów, zdjęcia zilustrowania go, szybko stał się ulubionym rożnych w domu dla swojego zwierzaka. Pamiętaj, że w tym momencie zwierzę musi czuć się pewnie i spokojnie. Wyjaśnij dzieciom, że dom kot nie może być dotykana i nigdy nie karzą ją tam. Pamiętaj, aby wstrząsnąć lub odkurzyć i umyć śmieci, jeśli to konieczne.