658 Shares 3573 views

Gwiazdy i ich zdolność Overwatch

Blizzard jest znany ze swoich projektów na całym świecie. Po raz pierwszy zdobył sławę należytej MMORPG – World of Warcraft – i strategii – StarCraft, który słusznie zajmują wiodącą linię rankingu. Potem była gra w karty Hearthstone, również w oparciu o wszechświatach Blizzard. Teraz uwaga graczy zaproponował nowy projekt – Strzelec Overwatch, data premiery to 24 maj 2016. Dostęp do informacji jest otwarty, a gracze mogą zobaczyć do czego są zdolni znaków Overwatch.


klasy

Podobnie jak w wielu innych strzelanek, w której gracze walczą zespołu dla zespołu, tutaj reprezentowana przez różnych klas postaci. W sumie są one podzielone na cztery rodzaje:

  • Tank – jest wojownikiem, który musi walczyć na pierwszej linii frontu, chroniąc sojusznika. Jej cechą jest powolny i niskie obrażenia;
  • Wsparcie – postacie, umiejętności, które są skierowane do leczenia i wzmocnienia drużyny. Mają niewiele do niej sam, ale cały przebieg bitwy może włączyć grę z właściwymi;
  • ochrona – znaki te są przeznaczone do gry pozycyjnej: saperzy, snajperzy i wszyscy, którzy powinni pokryć swoich towarzyszy z powrotem;
  • assault – główne siły uderzające z dystansem, zadając maksymalne obrażenia, ale bardzo wrażliwy pod innymi względami.

Choć gra nie wyjdzie do mas i masowych walk – czystej teorii, to jest bardzo trudno powiedzieć, jak będzie oddziaływać znaki Overwatch. Jakie są najlepsze połączenie, które zestaw znaków najbardziej zrównoważony – odpowiedzi na te pytania, otrzymaliśmy dopiero po wydaniu.

zbiorniki

Teraz weźmy się bliżej Overwatch wygląd. Przegląd bohaterów będzie bardzo krótka, ale biorąc pod uwagę fakt, że znaki we wszystkich czterech umiejętności (z nielicznymi wyjątkami), to dużo czasu i nie potrzebują.

Turbosvin na pierwszy rzut oka przypomina rzeźnika z „Warcraft” lub „bunkry”. Oraz zdolność jego podobna. Główny atak auto prowadzi się ze strzelbą ze śrutem, a ostateczna pojemność sprawia, że karabin maszynowy. Dodatkowo, postać może przyciągnąć hak przeciwników i leczyć.

Świt – Rosyjski sportowiec zaangażowany w podnoszeniu ciężarów. Strzela ciągłą wiązkę laserową lub granatnikiem. On wie, jak umieścić tarczę ochronną na siebie i sojuszników, zwiększając w ten sposób własną szkodę. Najsilniejszy Zdolność – bomba, która ciągnie przeciwników do jednego punktu i utrzymuje je tam przez jakiś czas.

Reinhardt – niesamowite znaków dla strzelca, bo ma do swojej dyspozycji tylko melee broni. Jednak inne umiejętności jest w pełni zrekompensowane. On jest w stanie ustawić tarczę prodavlivaya przeciwników obrony. Przekręt pozwala drastycznie zmniejszyć dystans, aw przypadku kontaktu powoduje wielkie szkody. Ponadto, można okresowo zwolnić falę ognia, który przechodzi przez dotkniętych wrogów. Ulta pozwala powalić wszystkich przeciwników przed nim.

Winston – bardzo inteligentna małpa. Wykorzystuje elektrycznemu (tesli). Jest w stanie umieścić kopułę ochronną dla siebie i sojuszników. Za pomocą reaktywnej plecak wspina się na górę. W stanie wściekłości zwiększyć siłę w walce wręcz.

Pomoc facet

Poniższa lista znaków Overwatch dedykujemy całkowicie przeciwstawne klasy – wsparcie.

Lucio – miłośnikiem muzyki i muzyk. Ataków momenty impulsów dźwięku albo odeprzeć wroga w walce wręcz. Posiada dwa rodzaje aury – przyspieszenie i leczenie. Może wzmocnić ich na chwilę. Najlepsza ochrona osłania sojuszników.

Dzenyatta – Robot-buddystą. Korzysta z zakresu zaatakować wroga lub sojusznika leczenia. Również przeklinać jednego przeciwnika, zwiększając obrażenia niej. Ulta wchodzi w stan niewrażliwości i zaczyna leczyć dookoła.

Anioł jest w stanie leczyć sprzymierzeniec (30 x na sekundę i zwiększa obrażenia). Można szybko lecieć do sprzymierzenia się w krytycznej sytuacji, a nawet ożywić go, jeśli to konieczne.

Symetria atak melee, i nikt nie weźmie od lasera naprowadzającego. Również strzela skrzep przechodząc nawet przez tarcze. Dodatkowe umiejętności pozwalają sojusznikami, aby ukryć ekran i ustawić automatyczne wieżyczki. Ulta pozwala teleportować umieścić na ożywienie punktu na określonej lokalizacji.

Jak widać, Overwatch znaków, koncentruje się na pomocy sojuszników, głównie leczony. Jednak nawet tutaj nie ma miejsca dla wyobraźni i znaleźć idealnie dopasowane do Twojego stylu gry bohatera.

„Z DEF”

Nie mniej ważną rolę w grze odegra obrony. Tak, niektóre z postaci przedstawionych już może odgrywać podobną rolę, ale Overwatch oferuje dobrą równowagę, więc lepiej wziąć odpowiedni charakter.

Wdowa – Sniper życie. Oprócz karabinu snajperskiego, używa hak, aby dostać się ciężko-punkt. Trujący kopalni, choć i nie zabija od razu, ale jest w stanie wyciągnąć nerwy. Infrawizyjny nie tylko uratować siebie i swój zespół z zasadzki.

Torbjörn – Dwarf Engineer. W stanie budować wieże i ulepszać je i tworzyć zbroję dla sojuszników.

Ostoją – robot transformator. Można biegać i strzelać jak zwykły żołnierz, a może stać się stacjonarny karabin maszynowy z bardzo mocnym tarczy z przodu. Ulta pozwala na uwolnienie kopalni sterowania radiowego że eksplozja zabije niemal każdego przeciwnika.

Krysavchik – mad bombowiec. Pędy granaty rikoshetyaschimi od ścian i stanie ustawić pułapki i miny. Śmierć podważa dookoła.

„Atak”

Co jeszcze byli bohaterami Nadzorem? zdjęcia znaków, które można zobaczyć w tym artykule należą do klasy esesmanów, którzy są odpowiedzialni za stosowanie główną obrażenia wroga.

Genji – cyber-ninja. Zgłasza shurikens w stożku w porę, to odbija pociski i łamie przeciwników w walce wręcz.

Overwatch żołnierze 76. W historii bohaterów – jeden z głównych atrakcji. Jednak twórcy wyraźnie shalturili tutaj, stawiając wszystkie dane, „nieznane”. Pędy automatycznych karabinów i rakiet. W stanie przyspieszyć gojenie i umieścić „latarni”. Ulta – klasyczny „PAM-oszustem”, który pozwala precyzyjnie strzelać do wroga, nie nakładając wzrok.

McCrea – kowboj z rewolwerem. Granat hukowy i przeciwników z dala od ataków wirujących. Ulta pozwala atakować wszystkich wrogów w zasięgu wzroku, ale dopiero po pewnym treningu.

rekonesans

Niektóre szturmowcy lepiej nadaje się do prowadzenia operacji wywiadowczych niż w przypadku przedłużającej się walki.

Handzo – klasyczny łucznik, stosując różne rodzaje strzałkami. Ulta – jeden z najsilniejszych w grze, bo z nim nie można chować się za przeszkodami.

Farrah – Space Marine. trafia ona rakiet i wykorzystuje jetpack. W stanie rzucić wrogów w partii i zniszczyć tarcze.

Reaper. Wykorzystuje parę strzelb. Jest w stanie teleportować się i stają się niezniszczalny. Ulta niszczy wszystko wokół niego w określonym promieniu.

Tracer – biegacz. W stanie szybko poruszać się po mapie kosztem „Blinkov”. Używa broni szybkiego ognia i może położyć bardzo silny kopalni.

To wszystko. Postacie Overwatch skończyła. Przeszkolony oko mogło zauważyć, że możliwości taktyczne w grze tak, że każdy gracz może znaleźć coś własnego w jakiejkolwiek postaci.