835 Shares 7854 views

Leczenie chorób serca w Niemczech

Przyczyną śmierci numerem jeden w Niemczech


Podejmowane w jej najszerszym znaczeniu, pojęcie choroby serca obejmuje wszystkie chorobami dotykającymi serce i naczynia krwionośne. Obejmują one z wysokim ciśnieniem krwi, miażdżycy, zaburzenia rytmu serca, chorobą serca i zawału serca. Osoby starsze są szczególnie narażone na rozwój tych chorób, ale liczba „” układu krążenia u pacjentów poniżej 50 lat rośnie z czasem. W Niemczech, choroba serca jest najczęstszą przyczyną śmierci.

Brak ruchu, otyłość i stresu społecznego i psychicznego – wszystko to przyczynia się do rozwoju chorób serca

Przyczyny chorób układu krążenia są szerokie. Ponadto predyspozycją genetyczną i naturalnego starzenia głównych powodów może być tak wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca i palenie tytoniu. Jednak nadwaga i stres wydaje się również odgrywać pewną rolę. Wiele czynników ryzyka można jednak przeciwstawić. Należy być dieta niskotłuszczowa z dużą ilością owoców i warzyw, ograniczone alkoholu pić, nie palić, wystarczająco dużo czasu poświęcić na ćwiczenia i równowagi życia zawodowego i prywatnego.

Szeroki zakres opcji leczenia, począwszy od zdrowego stylu życia zmienia przed operacją

Różnorodność chorób sercowo-naczyniowych, znajduje odzwierciedlenie w szerokiej gamie zabiegów dla nich. Oprócz utrzymania zdrowego trybu życia i przyjmowania leków, istnieją różne opcje chirurgiczne w leczeniu niektórych form choroby układu sercowo-naczyniowego. Na przykład, istnieje procedura obejścia, w którym między początkiem a końcem zwężonej tętnicy wieńcowej przywiązuje nowy statek.

Leczenie i opieka

Leczenie choroby serca waha się od low-tech do hi-tech.

CPR

Resuscytacji krążeniowo – CPR – jest jednym z obwodów vyzhivaniyaSerdtse Diagnozy i jednostek

Diagnostyka i leczenie chorób serca

Po zdiagnozowano choroby serca, konieczna jest opieka lekarska, w celu natychmiastowego stabilizacji, kontroli objawów przez długi czas, a także w celu zapewnienia leczenia, jeśli to możliwe.

operacje

Angioplastyka i Stent

Angioplastyka jest zabieg chirurgiczny, który nie może być używany do uwolnienia zablokowanych tętnic serca. Innym rozwiązaniem, które może być wykonane w czasie angioplastyki, stent.

bypass

aortalno jest zwykle stosowany w leczeniu chorób serca, gdy zablokowanych tętnic wieńcowych. Chirurg zapewnia nowy sposób przepływ krwi do serca.

Leczenie chorób zastawek serca

Leczenie choroby zastawek serca obejmuje operację. To może być wykonane w tradycyjnym podejściu, lub przy użyciu minimalnie inwazyjną kulowy zastawki.

kardiowersji

Dla wielu osób z chorobami serca, leki sam nie przekonwertuje arytmię do normalnego rytmu serca. Dla tych ludzi to przeznaczone procedury zwanej kardiowersji.

ablacja

Ablacja jest używana do leczenia zaburzeń rytmu serca. rodzaj arytmii oraz obecność innych chorób serca określi sposób, w jaki odbywa się poprzez ablację chirurgiczną lub nonsurgical.

stymulatory

Stymulator serca to niewielkie urządzenie, które wysyła impulsy elektryczne do mięśnia sercowego, aby utrzymać odpowiedni tętno i rytm. Stymulator serca może być również stosowany w leczeniu niewydolności serca, omdlenia i stałą kardiomiopatii przerostowej.

Urządzenie pomocnicze do lewej komory

Urządzenie pomocnicze do lewej komory jest rodzajem mechanicznego serca. Jest on umieszczony wewnątrz klatki piersiowej człowieka, gdzie pomaga serca do pompowania krwi bogatej w tlen po całym organizmie.

przeszczep serca

Przeszczep serca jest serce pacjenta człowieka zastąpić zdrowego serca dawcy. Dawca jest zmarły, którego rodzina zgodziła się na oddanie narządów od ich ukochanej.