758 Shares 4115 views

Karelia Hotel: opis, wybór, opinie

Karelia przez długi czas nie przyciągnęły szczególną uwagę turystów. Ale ostatnio, to krawędź zainteresowanie wzrosło. Rosjanie kochał tę ziemię oszałamiające dziewiczych krajobrazów, ciszy i spokoju, który panuje w nich przestrzenie wodne, zachęcający wygląd i krystalicznie czyste powietrze. Przychodzą tutaj, aby zrelaksować się w prywatnym, jak również w rekreacji, w pensjonatach, schroniskach, hotelach. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnych hotelach w Karelii, ceny zakwaterowania, które jest na tyle do przyjęcia.


Hotel nad brzegiem słynnego jeziora

Hotel „Onega Zamek” znajduje się na nabrzeżu słynnego jeziora Onega w Petrozavodsk centrum miasta. Local Flavor, wspaniały widok z okien zakładów na promenadzie i jeziora Onega, wysoki poziom usług – tak można scharakteryzować ten hotel. Jest on reprezentowany pomieścić 32 pokoi.

Koszt: od 3200 RUB / dzień ..

"White Sea" hotel

Hotel „White Sea” znajduje się w centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego. W pobliżu hotelu można zobaczyć lokalny punkt orientacyjny – ciekawe skały z petroglify.

Wszyscy goście tutaj mogą korzystać ze wspólnej kuchni. Nie daleko istnieją różne kawiarnie i restauracje. Recepcja czynna całą dobę. Personel może zorganizować ciekawe wycieczki dla ciebie. Za dodatkową opłatą można skorzystać z transferu. Jeśli zdecydujesz się na podróż samochodem, oferuje bezpłatny parking, usytuowany na terytorium. Cały hotel oferuje bezpłatny dostęp do Internetu.

Na Forum jest 5 pokoi, wyposażone w wysokiej jakości drewniane meble. W korytarzach hotelu – łazienki są wspólne.

Koszt: od 1500 RUB / dzień ..

"Onega" hotel

Hotel „Onega” – jest to jedyna instytucja w mieście tego typu, znajduje się na nabrzeżu w pobliżu stacji wody i centrum miasta. Dziesięć lat temu, przebudowa budynku przeprowadzono tutaj. Pokój składa się z 26 pokoi. Może on pomieścić 45 osób z możliwością dodania dodatkowego łóżka.

Koszt: od 2100 RUB / dzień ..

Hotel "Ładoga Manor"

„Ładoga Dwór” znajduje się 250 kilometrów od północnej części stolicy, 16 kilometrów od malowniczego Sortavala. Z bezpłatnym dostępem do Internetu. Można również odwiedzić nowoczesny kompleks saun. Jeśli przyjeżdżają własnym samochodem, parking do Państwa dyspozycji. można zarezerwować transfer na lotnisko w razie potrzeby. Pracownicy recepcja tego hotelu Karelii reagować w każdej chwili na wszystkie pytania. Na tarasach domków palenie jest dozwolone.

Koszt: od 1800 RUB / dzień ..

Hotel „Fregata”

Hotel „Fregat” Pietrozawodsk jest przy promenadzie nad jeziorem. W pobliżu nie ma żadnych dróg, a to z kolei wpływa pozytywnie na poziom hałasu – bardzo cichy w tym miejscu. W pobliżu znajduje się oddział „Kiży” muzeum, a turyści mogą ewentualnie zapoznać się z ciekawymi eksponatami. Można również dojść z hotelu Karelii do centrum sportów wodnych i teatru. Hotel oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z widokiem na Onega i udogodnienia.

Koszt: od 3500 RUB / dzień ..

Hotel "Sortavala"

Hotel „Sortavala” znajduje się w tym samym mieście. Wszystkie jego pokoje są idealnym miejscem na „prostych” turystów, jak i turystów z małymi dziećmi. Pokoje wyposażone są w łazienkę, ciepłą wodę, telefon i telewizję kablową. Wszystkie udogodnienia znajdują się na tym bloku hoteli Karelia. „Sortavala” oferuje swoim klientom zrelaksować się w saunie, wycieczkę lub spędzić czas w barze. To święto, aby pamiętać.

Koszt: od 3000 RUB / dzień ..

Hotel "Scandinavia"

Hotel „Scandinavia” – to obok hotelu Sortavalsky, obok którego znajdują się sklepy, restauracje i Marina City. Pokoje z prysznicem, częścią wypoczynkową i telewizją kablową zapewnić komfort w domu. Wokół tego hotelu Karelia posiada parking strzeżony.

Koszt: od 1600 RUB / dzień ..

Hotel „Ekspedycja Północna”

„Northern Ekspedycja” znajduje się przy wejściu do n. Chupa. Pokoje wyposażone są w umywalki, naczynia i TV, z prysznicem i toalety nałożonych na bloku. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, więc problemy z zakupem produktów nie będzie. Ponadto, goście mogą łowić ryby i złapać się na obiad ryby.

Koszt: od 3000 RUB / dzień ..

Hotel "Lesnaya Polana"

„Lesnaya Polana” położony jest na obrzeżach Suojärvi. instytucji non różnią się stopniem istniejących obiektów, które każdy turysta wybierze pokój, który jest odpowiedni do niego. W jadalni można zatrzymać własnego żołądka, aw saunie – jak się zrelaksować.

Koszt: od 1600 RUB / dzień ..

Hotel "Kondopoga"

„Kondopoga” – to nowoczesny hotel usytuowany w centrum Kondopodze. W tym momencie, są tam pokoje na każdy gust – od gospodarki do luksusowych apartamentów. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizję kablową, sprzęt AGD i inne udogodnienia. Ponadto w hotelu znajduje się restauracja, której menu obejmuje tradycyjne dania Karelian.

Koszt: od 3300 RUB / dzień ..

Mini-hotel "Ilma"

Mini-hotel „Ilma” znajduje się w Pietrozawodsk, w pobliżu brzegu rzeki. Lososinka. Obok obiektu jest Aleja miast bliźniaczych, Park gubernatora, a także muzeum Karelski.

Pomocny personel pomoże zorganizować transfer z dworca kolejowego i zarezerwować bilety. Dla wygody ludzi biznesu na całym terytorium jest dostępna za darmo w Internecie.

Hotel posiada jedenaście przytulne pokoje. Wszystkie są wyposażone w niezbędne meble i utrzymane w stonowanej kolorystyce. Wieczorem można korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu lub oglądania telewizji.

Koszt: od 1900 RUB / dzień ..

"Sofia" Hotel

Hotel „Sofia” położony jest w centralnej dzielnicy Sortavala, w pobliżu dworca kolejowego. Obok muzeum jest instytucją w regionie Północne Ładoga, Vakkosalmi Park i Cerkiew św.

Goście hotelowi mogą korzystać z kuchni, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne do gotowania. Okoliczne bary można spędzić czas, przekąski i napoje.

Koszt: od 2100 RUB / dzień ..

"Welt" hotel

Hotel „Welt” położony jest w północno-zachodniej Karelii, w centrum ośrodka regionalnego i miejscowości Kalevali, na brzegu jeziora Średnia Kuito. Są wspaniałe widoki na od. Ukhta. Kem (najbliższe miasto) wynosi 180 kilometrów, wynosi 140 km odległość do granicy z Finlandią.

Hotel „Welt” oferuje swoim gościom możliwość cieszyć się pięknem natury pięknej Karelski i komfortowego wypoczynku. W miejscowym biurze informacji turystycznej oferuje ogromną ilość rozrywki, w tym zimowego i letniego wędkowania na jeziorach, jezioro rejsy, quad safari, grill w przyrodzie, wycieczki do Kuma-progu (wodospad) oraz wycieczek krajoznawczych według zastrz. Kalevali. Goście mogą również odwiedzić Narodowy Park Paanajarvi.

Koszt: od 3200 RUB / dzień ..

opinie

Czytając opinie Hotel Karelii, można zauważyć, że wiele z nich oferuje dość wysoki poziom usług. Jednocześnie, jak zauważa wielu, poziom cen tutaj pozwala strzelać jak tani i luksusowych apartamentów hotelowych. Bez wyjątku, wszyscy turyści opisać resztę w Karelii jako wielką szansę, aby odwiedzić najczystszych miejsc w Rosji.