790 Shares 7564 views

To wygląda jak zombie w „Maynkraft” oraz w filmach? Jaka jest najstraszniejsza zombie?

Każdy zna frazę „Umarli nie gryzie”, ale w zależności od zestawu horroru, przesadzam przyjemności tego tematu, a potem umarł i zamienił się w zombie, po prostu robi, że atak niefortunne życia tylko jedno pragnienie – do smakuje ludzkie mięso. Co to jest zombie? Strasznie! Tradycyjnie szczęka opada, nieartykułowane dźwięki jak coś pomiędzy jękiem i pomrukiem. Są one ciągnąc lekko pochylony do przodu, z bezwładnie lub przeciągnij z nogą, bezwładnie machając rękami i zachowywać się dość głupie (wpadać na przeszkody, upadek, uderzył w ścianę, i tak dalej. D.)

chodzenie kinomertvetsy

To wygląda jak zombie, wie praktycznie każdy współczesny, a także gry i filmy o tych bohaterów stały się częścią współczesnej kultury. Hollywood, regularnie wytwarzania folii z tych potworów, jednak, jak w przemyśle gier, zaszczepił w laika pewnym wyglądzie stereotyp walking dead. Można nawet wyróżnić pewne oznaki tych stworzeń: ich ciała rozkłada się, to gnije, nie czują bólu, ich rany nie krwawią, a nieumarli wystarczająco agresywny … Są one dość trudne do zabicia, o wiele łatwiej jest po prostu unieruchomić. W skrócie, zombie – ostry, tępy, leniwy, publikować nieartykułowane dźwięki.

Haiti Voodoo i „prawdziwych zombie”

Aby dać wyczerpującą odpowiedź na pytanie: „Jak to prawdziwe zombie”, warto pamiętać, że ich ojczyzną jest wyspa Haiti. To właśnie tam, w wierzeniach West Indies Afrykanie splecionych z katolicyzmem i zrodził kulturotwórczych religii voodoo, który ma być zmieszany połączeniem magii i dogmatów religijnych. W tym przypadku, zjawisko walking dead nie jest fundamentalną podstawą vuduizma. Jest przemiana w zombie jest podobne zamachy. Ofiara jest narażona na zaklęć i nagle umiera. Dlatego pogrzebany, ale później na rozkaz wykopaliskach czarownika. Szaman znowu trzyma tajemniczy rytuał nad martwym ciałem, i to widać oznak życia. Animowane trup nie mówi, że nie czuje żadnych emocji, ale posłuszny woli maga, przynosząc strach do otoczenia.

Ocena kinowych zjadacze flesh

Dość trudno określić jednoznacznie, jak to wygląda najbardziej strasznym zombie. Jeśli zwracamy się do kina, zombie podgatunek filmowy, najbardziej natychmiast na myśl dwa znaki. Ta martwa dziewczyna z filmu "Noc żywych trupów" (Dzhordzh Romero) i "Dawn of the Dead" (Zack Snyder). Nic nie przeraża dorosłej publiczności ponad martwych i reaktywowana małe dzieci. Scena z „Nocy …”, w którym dziecko stał się zombie zabija jego własna matka – niepokojąco przerażające. I w tym momencie filmu „Świt żywych trupów” (na początku), gdy nagle w kadrze jest dziecko z straszliwie poszarpane usta, publiczność jest prawie gotowy wyć z zalegającą horror. Przyzwoicie szybkie przestraszyć zakażonych jedzących mięso z filmu „28 dni później”, Denni Boyla, są one znacznie trudniejsze do ucieczki. W tej fantazji twórcy nie zatrzymał, bezlitośnie łamiąc stereotyp, który wygląda jak zombie w „Day of the Dead” Stiv Mayner już zwinne potwory zwrócił też w potwory bardzo dużej prędkości. Górnik celowo odtworzone sceny z ich wyglądem w przyspieszonym tempie, a same martwe wspaniały skakać, biegać na ścianach i suficie, a szczególnie zaawansowany również zręcznie unik kul.

mity w Czarnobylu

Nawet obecna generacja nie spoczywa tzw „mit Czarnobyla”, która ukazała się po zderzeniu z „pokojowego atomu” po wypadku w 1986 roku. Wszystkie psychodeliczne legendy pobudzać tajny obiekt „Czarnobylu-2” – wykrywanie horyzont stacja. Że przyniosła wiele opowieści o mutantach i umarłych dziennym, który rzekomo swobodnie rozmnażać w Strefie. To wygląda jak zombie w Czarnobylu? Podobnie, jak możemy zinterpretować obraz kina. Jednak bez dokumentów potwierdzających ich istnienie nie jest.

Zombies i "Maynkraft"

Zombies – najczęstszą potwory maynkraft. Sam, są one prawie nie stanowią zagrożenia dla gracza, ale grupa kilku potworów może spowodować wiele szkód. Istnieje kilka rodzajów gry The Walking Dead – Dzieci zombie i zwykłe zombie mieszkańcy. Im niższa jest także świat zaludniony przez świnie zombie, ale w zwykłym świecie, prawie nigdy nie występuje.

To wygląda jak zombie w „Maynkraft”? Gra jest wszystkie animowane zwłoki modeli humanoidalnych. W przeciwieństwie do tego, znaki dzienne, prosty martwy zielonkawy odcień skóry i rysunek rysów twarzy jest bardzo wzburzone, nos i oczy są reprezentowane przez poziomych ciemnych linii. Często ich ubrania – niebieska koszula i niebieskie spodnie, ale czasami mogą pojawić się potwora w zbroję. Kiedy ciało mówi wieśniak lub gracz, zaczyna gonić, podczas których stara się ominąć przeszkody. znaków danych woda nie uważają, że jest to przeszkoda, to ze względu na fakt, że chroni je przed słońcem. W bezpośrednim świetle słonecznym oświetlania potwora. Zombie-rezydent – bardzo rzadki charakter, spełnia on tylko 5% przypadków. Zachowują się tak jak zwykłe moby, ale różnią się w dużych funkcji – dużymi oczami i haczykowatym nosie. Wieśniacy są przekształcane chodzących trupów po zabijają zombie. Prawdopodobieństwo, że ludzie stają się żywym trupem na normalnym poziomie trudności – 50%, aw grze na dysku poziomie trudności, każdy zabity przez rezydenta zamienia się w potwora.

Mieszkańców, jeźdźców i svinolyudi

Najnowsze wersje „Maynkrafta” zawarte nowe postacie – zombie rezydentami-dzieci, Zombie Rider i właśnie zombie dzieci. Te rodzaje potworów różnią się od dorosłych żyjących trupów tylko mniejsze rozmiary, ale mają swoje własne unikalne zdolności. Są to bardzo niebezpieczne, ponieważ ich prędkość ruchu wyższa niż u dorosłych. Mogą również korzystać z broni, która sprowadza się do ich wielkości i nosić zbroję. Ale te jedzących mięso nie może „stać się dorosłym” i spalić w słońcu. Mr kierowca może wystąpić z prawdopodobieństwem 0,05%. To wygląda jak zombie dziecka, ale jazda na kurczaka. To nie pali się w słońcu, a prędkość przepływu więcej niż wysokie. Niższy świat zawiera takie potwory jak svinolyudi. To wygląda jak zombie świni? Wyróżniają się one różowej skóry, która jest pokryta zielonym szlamem. Jeśli zabijesz stwora, to może spaść złoty samorodek.