176 Shares 8970 views

Karina Buduchyan: biografia i przyczyną śmierci

W zimie 2009 roku w kulturalnej stolicy Rosji stracił młodą dziewczynę, która studiowała w 11. klasie szkoły. funkcjonariuszy organów ścigania zyskał pewność krewni twierdził, że „chodzić i wracać.” Niestety, Karina Buduchyan mieszka w domu nie wrócił. Okoliczności jej śmierci i szczegóły zbrodni w szoku i miesza się wszystkie nasze rodaków.


Krótka Biografia Karina Buduchyan

Historia tej nieszczęsnej dziewczyny media często przedstawiana pod głośnym hasłem „Gotów zabił i zjadł emo”. Jedna z wersji nagłośnione sprowadza się do faktu, że trzech członków różnych subkultur młodzieżowych kłócili. Podczas konfliktu, dziewczyna została zabita przez dwóch innych uczestników.

Karina Buduchyan często zaliczana jest do dziennikarzy, emo, potem Gotów. Krewni dziewczynki zaprzecza prawdopodobieństwa przynależności do jakiejkolwiek dziewczyny nieformalnego ruchu. Według matki zmarłego, Karina był najbardziej zwyczajne dziecko. Była dobrą uczennicą w szkole, wydając pieniądze zarobione się, rozklejanie ulotek.

W chwili śmierci dziewczynki był tylko 16 lat. Koledzy z klasy, który umarł i jej przyjaciele mówią o nim bardzo pozytywnie. Jednak moja matka i babka Karina uznają, że „zły” przyjaciel Karina miałem. Według krewnych, to jest to wina niekorzystnymi skutkami tej dziewczyny ich córka i wnuczka dostał w złe towarzystwo.

Początek zimowego koszmaru

Ostatni raz żyje jego córka Karina matka, Nadieżda Buduchyan, ten dzień 19 stycznia 2009. Wróciła do domu po szkole i szybko poszedł w niepełnym wymiarze godzin – rozklejanie ulotek. Karina wieczór Buduchyan nazywa matkę i poprosił o zezwolenie na pobyt na noc z przyjacielem pod pretekstem odrabiania lekcji.

Jak później przyznała ona Nadzieja, już w tej chwili nie chciała puścić córki wszędzie. Ale Kareena zbyt poważnie o szkole i przekonał matkę, aby przygotować raport znaczenie. Rankiem 20 dnia dziewczynka nie wróciła do domu. Nadzieja Buduchyan natychmiast zaczął myśleć o najgorszym. Jej córka, w przeciwieństwie do wielu jego rówieśników, nie pić i nie palili, czas wolny zwykle spędził w domu i pozostawiając zawsze ostrzegał, gdzie i ile zostanie wysłana. Szukaj brakujących uczennice były około dwóch tygodni. W tym czasie aktywnie sprawdza wszystkie kontakty zmarłego i ludzi, którzy widzieli ją żywą Ostatnia.

Makabryczne szczegóły śmierci dziewczynki

Bezpośrednio przed ogłoszeniem wyników badania fragmentów ciała wszystkich krewnych zaginionych dziewczyna miała nadzieję, że wystąpił błąd. Biegli musiał rozwiązać trudne zadanie: zebrać fragmenty ciała i ustalić, co stało się z ofiarami.

Morderstwo Karina Buduchyan zaszokował publiczność za ich brutalności, cynizmu i bezsensu. Stwierdzono, że dziewczyna utonęła, potem ciało jest rozczłonkowane i po cenach dumpingowych w śmietnikach. Eksperci zaskoczeni braku wewnętrznych organów i tkanek miękkich. Podejrzany o zabicie dwóch natychmiast wiedzieć martwych dziewczyna zostali aresztowani.

Kanibaly zabójca?

Opłaty Murder sprowadzono Karina Buduchyan Maksimu Golovatskih i Yury Mozhnovu. W chwili przestępstwa młodzi mężczyźni byli 19 i 20 lat. Młodzi ludzie, zarówno w miłości do nieformalnych muzycznych i młodzieżowych subkultur. Grali w zespole rockowym, Maxim, dzięki jasnym obrazem, cieszył się niesamowitą popularnością wśród dziewcząt.

Według znajomych, często weszła Golovatskih krótkim intymnym związku z groupies, ale rozpocząć poważny związek nie jest planowana. Uważa się, że Karina Buduchyan była zakochana w Maxim i aktywnie wykazywać swoje uczucia. Fatalny wieczór tylko Golovatskih nazywa kobieta, aby odwiedzić, odpocząć w towarzystwie zapraszająca. House Party była ostatnią w życiu uczennica.

Według oficjalnej wersji, po spożyciu napojów alkoholowych wśród uczestników spotkania miał sprzeczkę. W wyniku konfliktu z pomocą Maxim jego przyjaciel George utopił dziewczynkę. Kiedy zdali sobie sprawę, co zrobili, młodzi ludzie postanowili rozbicie ciała. W czasie tej krwawej pracy Golovatskih i można zrozumieć, że nie mają nic do stracenia. Gdy później wyjaśnił śledczym, że po prostu chciał mieć, a pomysł na smak ludzkiego mięsa wymyślił sam.

Śledztwo i proces

Raz w areszcie podejrzany niemal natychmiast zaczął wyznawać i opisane losy Karina Buduchyan. Każdy z przyjaciół twierdził, że brał udział tylko w rozczłonkowania ciała, a zabijanie i zjadanie ludzkiego mięsa inne. Pozostawał niejasny motyw do morderstwa. Golovatskih mógł powiedzieć tylko, że „Karina znacznie przeszkadza mu swoją miłość i dziecięcą”.

Krewni ofiary potwierdził, że dziewczyna była zakochana w Maxim, nawet pisał wiersze dedykowane do niego. Co do kanibalizmu – stwierdzono, że wewnętrzne narządy dziewczynek i miękkich fragmentów tkanki przyjaciółmi gotowane z ziemniakami i przyprawami. Uzyskaj przestępcy danie rzekomo miał obiad razem, spokojnie siedząc przed monitorem komputera.

Golovatskih nie leniwy i można zagłębić się w osobistych pomordowanych. Oni przywłaszczył sobie biżuterię, małe elektronikę, a jej ubrania. Pierwsza rozprawa w sprawie odbyła się wiosną 2009 roku. Oskarżeni i ich grupa wsparcia – przyjaciół i znajomych – zachowywał się prowokacyjnie. Doszło nawet do otwarcia upokorzenia uczucia bliskich zabitych.

Zdanie i odwołanie

Sąd skazał Maxim Golovatskih do 19 lat pozbawienia wolności w kolonii ścisłego reżimu, Yuri Mozhkova – do 18 lat pozbawienia wolności w kolonii karnej. Każdy więzień musi zapłacić 1 mln rubli, matka zmarłego, oraz do naprawienia szkód materialnych – 21 tysięcy rubli. Poszkodowany był niezadowolony z wyroku. Według krewnych zmarłej dziewczynki, przestępcy zasługują na dożywocie lub kara śmierci.

Ale to wszystko jeszcze nie jest koniec strasznych historiach, które zabiły Karina Buduchyan. Brutalne morderstwa i zbrodnie wystąpić od czasu do czasu we wszystkich zakątkach globu. Ale nie tak często postrzegane jako arogancki i cyniczny przestępców. Skazany Maxim Golovatskih złożyła szereg odwołań i roszczeń wzajemnych. Jego głównym celem było ściganie matka zabiła Nadzieja Buduchyan prześladowania, upokorzenia swego honoru i godności. Warto zauważyć, że w trakcie procesu Maxim wykazał doskonałą znajomość orzecznictwa. Jednak wygranie żaden z sądów nie powiodło się.

Zamordować Karina: ciekawostki i niesamowite legendy

Karina został zabity w dniu 19 stycznia, w dniu Wielkiej prawosławnego Epifanii. Według oficjalnej wersji, jest to zwykły zbieg okoliczności. Jednak wersja zabójców entuzjazm satanizmu i rytualny charakter przestępstwa jest wystarczająco popularny. Są oznaki, że można stwierdzić, że morderstwo zostało poprzedzone rzepaku dziewcząt. Ponieważ ta zbrodnia nie została udowodniona oficjalnie oskarżyć go zabójcy nie zostały wniesione.

Trudno uwierzyć, ale wiele przestępcy współczuć. Wśród fanów Golovatskih Mozhnova i są tacy, którzy wierzą, że ludzie zmuszeni do podjęcia kogoś winę. Popularna wersja i że sprowokowany zabójców i obwiniać siebie Karina Buduchyan. Pogrzeb dziewczyny prowadzone cicho i jako rodzina. Krewni ofiar przyznać, że są zmęczeni słuchaniem złych rzeczy o swojej córki i wnuczki z obcymi.