766 Shares 7682 views

Najnowszy model „Lamborghini”

„Lamborghini” – jest producentem samochodów, z roślin, które pochodzą tylko unikatowe samochody luksusowe. On siedem to największe i najbardziej popularnych marek, produkujących drogie samochody. Najczęściej prestiżowego modelu „Lamborghini” można znaleźć w Europie i Ameryce. Sobie pozwolić na taki luksus mogą tylko milionerem.


Model "Lamborghini"

Firma oferuje swoim klientom samochody w kilku wersjach:

  • Convertible – opcja, gdy samochód ma otwartą górę. Gdy ten składany dach wykonany jest z materiałów twardych lub miękkich.
  • Coupe – model „Lamborghini”, które wykonane są w wersji sportowej i mają tylko jeden rząd siedzeń. Jest to najbardziej komfortowy modyfikacja zarówno kierowcy i jego pasażera.
  • Roadster – samochody z otwartym górze. Składany dach w tym przypadku jest wykonany w całości z miękkiego materiału.

nowoczesne samochody

Ostatnim modelem „Lamborghini” – to prawdziwe arcydzieła produkcji motoryzacyjnej. W 2000 roku marka wydała wiele więcej niż nowy samochód. zwłaszcza wśród popularnej stoiska:

  1. Aventador Yota – samochód stworzony dla fanów samochodów sportowych. Agresywny wygląd w połączeniu z mocnym silnikiem zamienia urządzenie w tym króla drogi.
  2. Huracan – dzisiaj jest to najbardziej kosztowny samochód z lineup „Lamborghini”. Został on zaprezentowany na Geneva Motor Show. Koszt tego samochodu wynosi 11 milionów dolarów.
  3. Estoque jest zewnętrznie bardzo śmiały samochód 4-drzwiowy. Wyposażony w tym samym modelu tradycyjnie napędem na wszystkie koła.

Najbardziej oczekiwanych modeli marki

Rocznie w pojazdach silnikowych są przedstawiane „Lamborghini”. Nowy model jest problemem – to jest zawsze mile widziane i zaskakujący dla wszystkich odwiedzających projektu. Dziś wszyscy cieszymy się z wydaniem nowej marki samochodu. Niektóre z nich już otrzymał rozkaz dzisiaj.

  • Vitola – unikalny hypercar, co jest pod maską będzie miał silnik elektryczny. Tylko 2,5 sekundy zajmuje przyspieszenie od zera do 100 km / h.
  • Miura Hołd – samochody, jest owiana tajemnicą. Dopiero niedawno „Lamborghini” zaprezentował ten model do oceny eksperta. Tylko 50 sztuk tego modelu, zostaną zwolnione z fabryk.
  • Dla Centenario już kolejki bogatych. Moc 770 l. z maksymalną prędkością. – 350 km / h, poprawa aerodynamiki, ogromny ekran dotykowy – to wszystko sprawia, że model wyjątkowy.

Włoski eksperci „Lamborghini” spółka co roku stara się zaimponować nowych i nietypowych samochodów. I jest to ich wielkie dzieło!