681 Shares 4256 views

Jak gotować babeczki w pośpiechu

Czasami nie jest to sytuacja, gdy nagle pojawia się na progu, gości i zastosować coś pysznego do stołu nie jest możliwe. Potem przychodzi z pomocą pysznych wypieków w pośpiechu. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest konieczne dla tych celów należy używać piekarnik. Dzięki nowoczesnym urządzeniom można szybko i łatwo, a co najważniejsze, szybkie do przyrządzenia pizzy, ciast i innych potraw. W artykule przedstawiono receptury jak zrobić bułkę w pośpiechu. Ale wszystko po kolei.

Bułeczki w pośpiechu

Ten przepis pozwoli gotować pyszne ciasta w mniej niż pół godziny. Wymagałoby to jogurtu (300 g), z taką samą ilość mąki, oleju roślinnego (na tyle łyżeczka) pół łyżeczki soli, a dwie łyżki cukier i proszek do pieczenia ciasta. Jeśli okazało śmietanę, można używać go na wyciągnięcie ręki.

Jak gotować

Wymieszać mąkę, sól, proszek do pieczenia i cukier. Dodać masło i jogurt stopniowo wprowadzać suchej mieszanki przygotowanej powyżej. Wszystko dobrze wyrobić do tego czasu, aż masz miękkie ciasto. Teraz pokroić na małe kawałki (około uzyskano 10 sztuk). Wziąć pieczenie pokryły jej papierem do pieczenia lub olej tłuszczowy. Umieścić toczy wcześniej posypane sezamem i kminkiem. Czas gotowania – około 15 minut. Tak łatwo i prosto rolkach szybko. Jest mała sztuczka. W celu dokonania ciasto nie przykleja się do rąk, mogą być naoliwiony lub zwilżone wodą.

Bułeczki w pośpiechu

Ten przepis został zaprojektowany przez dłuższy czas gotowania. Cały ten proces zajmuje około godzinę. W temperaturze 10 – 12 rolki wymagają następujących składników: mąka kubek, torbę z drożdży suszonych, około 25 gramów cukru, trochę soli, 100 ml mleka (musi się stopioną), 2 Jaja kurze (jeden dla testu i jeden do smarowania), para łyżki olej słonecznikowy. Opcja ta zakłada, że nadzień piekarniczych. Dla konieczne jest zaopatrzyć jedno ziarno maku pakowania, niewielką ilość cukru, cynamonu i olej mogą być również użyteczne dżem.

Jak gotować

Pierwszy etap – przesiewania mąki. To sypem drożdże i wymieszać wszystko dokładnie. Teraz Otrzymaną mieszaninę stopniowo dodać pozostałe składniki i zagnieść ciasto. Proces należy kontynuować tak długo, jak nie przestaje trzymać się rękami. Następnie pozostawić ciasto na kwadrans. Bułeczki w pośpiechu jako nadzienia może być cokolwiek powyżej zaprezentowanych kilka opcji. Po wyrośnięciu trochę cienko rozwałkować i umieścić ją na szczycie czegoś lub innych treści. Następnie delikatnie obracać się rolki. On powinien być wystarczająco gęsta. Następnie pokroić na 10-12 sztuk, a rolki nie musi być zbyt cienkie. Kładziemy je na blasze szeroki wadą. Następnie olej jajko do bułki lekko rumiane i wysłać je w piekarniku przez dwadzieścia minut. Tryb temperatury – 180-200 0 C. Najlepsza część tego przepisu jest to, że pyszne ciasta w pośpiechu zawsze uzyskuje.