422 Shares 7607 views

Crafting piwo – co to jest? Crafting piwo w Moskwie

Ostatnio bardzo popularne na całym świecie, aby cieszyć się rzemiosła piwo. Co to jest i dlaczego jest tworzony wokół szumu? Jest to konieczne do zrozumienia.


Warunki craftingu

Wiele osób uważa, że piwo o tej nazwie – jest to pewnego rodzaju unikalnego produktu. Takie stwierdzenie nie jest do końca prawdą. Wszystko stało się jasne, że musimy nauczyć się rozumieć, gdzie zwyczajne, a gdzie crafting piwo, co to jest i dlaczego jest to tzw. Istnieją trzy główne powody, dla których pienisty napój może należą do tej kategorii:

  1. Warunki i wielkości produkcji. W języku angielskim słowo „Kraft» (Craft) oznacza "rzemiosła". W związku z tym wymóg, aby mieć pewność, że produkt był wytwarzany w małej instalacji (mini browaru).
  2. Względna niezależność od producenta. Mówimy o udziale zagranicznych firm w sektorze finansowym. Uważa się, że przedsiębiorstwo musi mieć co najmniej 75 procent udziałów. Powinna ona służyć jako gwarant wolności przywództwa w podejmowaniu pewnych decyzji.
  3. Produkcja w tych browarach są produkowane przez tradycyjnej technologii. Oczywiście, surowiec jest uprawniony do korzystania niestandardowe, ale powinna być stosowana tylko do poprawy pewnych czynności procesowych. Zabronione stosować różne rodzaje dodatków do zmniejszenia całkowitego kosztu produktu.

Teraz rozumiem, kiedy ludzie mówią „crafting piwo”, które jest nazwą kodową a nie jakiś rodzaj nowej odmiany.

Kraft w stylu amerykańskim

Amerykanie też są głęboko przekonani, Kraft produkujących piwo, to nie jest nazwa napoju, oraz szczególne warunki, w jakich jest ono wydane. Mają w tym względzie ma swoje rozważania. Po pierwsze, Stowarzyszenie amerykańskich piwowarów ustalono wyraźną granicę ograniczający wielkość produkcji w takiej małej fabryki. Według ich obliczeń, mały browar musi produkować nie więcej niż 703,8 mln litrów produktu piankowego rocznie. Jest to około sześć milionów baryłek. Ilość i tak znaczne. Po drugie, nacisk na technologię. Niekoniecznie opiera się na produkcji mają starożytnych, znanych receptur. Stary styl z nowoczesną technologią można zmienić w nowy sposób i stworzyć nieznany wcześniej sposób. Innowacje te są dość często używane. Czasami tych metod jest po prostu dodanie nietradycyjnych surowców, aby nadać produktowi szczególny charakter i dostosowanie go do wiadomości kupujących.

Nowy trend w stolicy

W Rosji istnieje rosnące instytucje, gdzie jako napój do spotkań i przyjaznych rozmów serwowane do stołu został crafting piwo. W Moskwie dzisiaj, te miejsca mają dużo. Tam, co do zasady, nie sprzedają zwykłe piwo, które można znaleźć w każdym sklepie. Dostawcy specjalistycznych barów i restauracji są ludzie, którzy nie tylko wiedzą, co robią. Są w każdym znaczeniu tego słowa umieścić ich serca na ich produktu. Cóż, którzy są zainteresowani, aby przyjść do baru i wypić eleganckie zwykłe towary konsumpcyjne? Produkty rzemieślniczych browar – to inna sprawa. Piwo, które pochodzi z tych mini-młynów, ma silną osobowość i ma specjalny unikalny smak. Jest to zrozumiałe, ponieważ producent przygotowuje się je według własnych upodobań. Może to być piwo warzone w językach angielskim, czeskim lub niemieckim tradycji ze szczególnym nutą, nie tkwi w szczególnych norm krajowych. Tutaj można naprawdę znaleźć napój zadowolić wszystkie gusta.

dostatek Egiptu

Jest teraz prawie każdy Rosjanin miasto, można znaleźć restaurację, która serwuje piwo Crafting. W Moskwie, wiele z nich, ale najbardziej popularne są:

1. "Birmarket". Ten sklep sprzedaje około 350 różnych rodzajów piwa. Setki dostawców wprowadzają swoje produkty tutaj. Wymiary mierzone strony czasami kilka szuflad. Jednak ten sklep jest znany z tego, że tylko tutaj można kupić słynne duńskie piwo, twierdzy, która jest 19.3 zakręty.

2. Mały bar z dziwną nazwą „wszystkich swoich przyjaciół.” Są to głównie produkty rosyjskich producentów, z wyjątkiem unikalnego belgijskiego „Rodenbach”, który jest dodawany do wina podczas procesu gotowania.

3. Bar „Haggis”, gdzie oprócz 13 rodzajów piwa są niezwykłe przekąski w stylu brytyjskim.

4. Shop-bar „Glavpivmag”, gdzie można kupić nie tylko piwo i pić, ale bez wychodzenia na zewnątrz.

5. Pub dla „Bobby Dezzler” sportowców, którzy podczas meczów piłkarskich stają się przystanią dla wielu fanów.

fangled tradycja

Nowe pomysły są zawsze interesujące, zwłaszcza w pierwszym etapie. Ich twórcy starają się pokazać całą swoją wyobraźnię, aby przyciągnąć najwięcej uwagi. Ale niektóre trendy wymagają zupełnie innego zgłoszenia. To, co wydarzyło się w branży piwowarskiej. Idąc za przykładem innych krajów w Rosji jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się wyloty gdzie sprzedają piwo Crafting. Bar (lub sklep), która implementuje pić też się zmieniło. Instytucje zaczęły się pojawiać w modzie styl irlandzkich, szkockich i angielskich pubów. Na zewnątrz, powinno to być mały pokój z słabe oświetlenie, miękkie skórzane meble i drewniane podłogi niekoniecznie. Więc to jest akceptowane na Zachodzie.

Ale rosyjscy biznesmeni próbują wyjść poza zwykłymi standardami. Na przykład, właściciel „Kraft Republica” postanowił zastosować styl skandynawski. Położył ustanowienie w zwykłej piwnicy i malowane go od wewnątrz w kolorze białym. Ale co najważniejsze, co jest znane z modnych pubów – tego zakresu. Można spróbować czegoś, co nigdy nie trafia na półki wielkich sklepów. Po produktów kraft są unikalne i produkowane w tak małych ilościach, że nie można dokonywać regularnych dostaw do dużych centrów handlowych.

Puby drugiej stolicy

Nowy że nie mógł przejść przez Petersburgu. Crafting piwo w północnej stolicy ocenianego na swój własny sposób. Jeśli Moskale przyjść do pubu z pragnieniem picia i jedzenia, St. Petersburg główną uwagę poświęca się pić. Wybitny przedstawiciel tej rewolucyjnej instytucji jest uważany bar miejscowy CRAFT Bier Cafe. On nie posiada najciekawszy projekt i różnorodną kuchnię. I nie jest to konieczne. Tu i tak jest zawsze pełen ludzi. Ludzie przychodzą w to miejsce nie jest dla posh otoczenie. Tylko tu jest wszystko, czego potrzeba, żeby naprawdę piwoszy: miła atmosfera i bogata karta napojów. Odwiedzający będą mogli spróbować około 30 różnych rodzajów piwa i ponad 200 rodzajów piwa w butelkach z przedstawicielami rzemiosła browarów w Rosji, Belgii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji. Szeroki wybór i przytulna atmosfera głównego pub Petersburgu są popularne wśród mieszkańców miasta. Jest otwarta od południa do późnej nocy, a to jest również w interesie użytkowników.

„Kraft” w rosyjskiej prowincji

Nowy trend pewni kroki ruchu w głębi lądu. Teraz i w małych prowincjonalnych miasteczek można znaleźć rzemiosła piwo. W Rosji też istnieją realne miłośnicy i znawcy starożytnego napoju. W warunkach naszego kraju wszystko zaczyna się jak zwykle. Proaktywne ludzie kupują stare rośliny, które stały się bezużyteczne. Potem przychodzi proces remontów i modernizacji maszyn sklepów, i po tych wszystkich problemów z dokumentami nowej spółki zaczyna produkować długo oczekiwane produkty. W ten sposób, są one prawie wszystkie małe firmy. Ale jako ludzie wynikowych za co czekała długo. Nowo założona producent stara się realizować najbardziej nietypowe pomysły, a to jest dokładnie to, czego potrzebujemy do „rzemiosła”. Oczywiście, nie jest w stanie zaspokoić swoich potrzeb produkcyjnych pełni dużych supermarketów. Ale może to mały pub dostarczanie piwa, które, oprócz niego, nikt nie gotować. Są to producenci i wymagane przez niniejszy rzemieślniczych barów i restauracji.

oczekuje zagrożenie

Ostatnio rząd Rosji gwałtownie podnosi kwestię konieczności kontrolowania obrotu produktów zawierających alkohol. Specjalny system został opracowany w tym celu (EGAIS), która powinna rejestrować i monitorować przepływ towarów. Aby zainstalować taki system w przedsiębiorstwie, trzeba mieć:

  • komputer osobisty z niektórych wymagań systemowych;
  • Dostęp do Internetu z określoną prędkością połączenia;
  • System oprogramowanie (software) zainstalowanego na komputerze;
  • Oprogramowanie dla kas kompatybilny z zainstalowanym oprogramowaniem;
  • specjalny skaner z dwuwymiarowego kodu kreskowego;
  • Dysk flash USB z podpisem elektronicznym.

Takie zdarzenie nie jest tani i może latać dużo pieniędzy do małych producentów. Można to zrobić tylko dla dużych przedsiębiorstw. Ponadto, wyjście z małych partii czyni nas stale do zmiany programu. Wszystko to stwarza dodatkowe problemy. Dostawcy crafting piwo na straty. Ktoś myśli, że jest możliwe, aby poradzić sobie z wszelkimi trudnościami. Jednak większość twierdzi, że nowy system doprowadzi do nieuchronnej ruiny małych firm, które w rzeczywistości są towarzysze nowego ruchu. Wskutek crafting rynku piwa w Rosji po prostu zwinąć.

Piwo w restauracji

Wraz z rozwojem rzemiosła produkty ruchowych przedsiębiorczy producenci zaczęli zamawiać nie tylko małe bary, ale także solidne restauracje. Tutaj wszystko jest zrobione, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i komfort. Miękkie, wygodne meble pozwala na długi czas do przeprowadzenia wywiadów. Kuchnia zróżnicowane oferuje wszystko począwszy od prostych przekąsek i sałatek do zup i dań gorących. Napoje w takim miejscu jest alokowana szczególną rolę. Aby zaspokoić wszystkich gości, karta produktu jest zmaksymalizowane. Zakres wraz z dziesiątkami odmian słynnego piwa wiąże się kilka podkreśla, że można tylko próbować tutaj. Co więcej, ta lista jest stale odświeżana z interesujących nowych produktów. Na wielu usług ustawić elastyczny system zniżek, co z pewnością spowoduje duże zainteresowanie zwiedzających. Ta restauracja rzemiosła piwo zasługuje na swoją nazwę. Tu można dobrze zjeść, aby świętować każdą ważną imprezę lub po prostu usiąść z przyjaciółmi przy lampce ulubionego drinka ręcznie.

miejsc tematycznych

Dla piwoszy najbardziej nawykowe nadal być umacnianie bar piwa. Moskwa w tym kierunku przewiduje dość szeroki wybór. Ci, którzy są zainteresowani samego napoju, może być wskazane, aby odwiedzić bar Craft Rzeczypospolitej. W stolicy, jest on dobrze znany. Tutaj jest bardzo prosta sytuacja, nie ma kelnerów, prawie żadnych przekąsek (z wyjątkiem serów i chipsy), ale wybór piwa tylko bogatych. Istnieje zamiar prawdziwych koneserów być rozpieszczany i dobrze się bawić. Ostatnio w Moskwie otwarto wiele podobnych instytucji. Na przykład, bar „gotowanie”. Chociaż nie może konkurować z takimi mastodontami jak Craft Rzeczypospolitej. Ale kierownictwo zamierza wkrótce zrezygnować z zagranicznych produktów i iść tylko do Rosyjskiej „Kraft”. Pomysł jest ciekawy i bardzo obiecujący, ale nie powinniśmy, być może, tak stanowczo odmówić importować dobra. Człowiek zawsze powinien mieć prawo wyboru.

Cena zabawa

Dla prawdziwych piwoszy nie ma barier. Dla dobrego drinka czasami są gotowi zapłacić duże pieniądze. Ale wszystko powinno być z umiarem. W ostatnich latach coraz częściej znaleźć w wyspecjalizowanych rzemiosła barów piwnych. Cena ogólnie jest bardzo wysoka i wynosi od 105 do 340 rubli butelki 0,5 litra. Jeden litr tego napoju przez szkło może kosztować od 108 do 155 rubli. Sprzedawcy w tym zakresie mają podzielonego opinię. Z jednej strony, jest oczywiste, że dany produkt, jak mówią, jest zawsze ręcznie tag zawyżonej cenie. Oto ona wpływa na znaczny wysiłek i koszty. Z drugiej strony, wysokie ceny popycha średni potencjalny nabywca i zmusza go, aby zwrócić uwagę na tańszych towarów. Taka sytuacja ma negatywny wpływ na wielkość sprzedaży , a tym samym na realnych dochodów. Dlaczego producenci krajowi „craftingu” nadal zajmują tak wysoką cenę ich produktów? Być może jest to z premedytacją ruch zaprezentować swoje piwo jako iloczyn dodatkowej klasy lub rodzaju dzieło sztuki warzenia. I rzeczywiście, w innym przypadku konsument będzie ciążyć w kierunku bardziej dostępne, ale już dobrze znanych produktów. To jest warte myśl dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność browaru.