815 Shares 4821 views

Specyfikacje "Hyundai AH35" – Koreański kompaktowy crossover

Specyfikacje „Hyundai AH35” – jest to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza dla fanów grupy. Cóż, pierwszą rzeczą, należy stwierdzić, że ten samochód jest następcą maszyn takich jak Hyundai Tucson. Na stworzenie tego modelu wynosi trzy lata, a kwota wydano, wynosi 225 milionów dolarów. Dużą sumę pieniędzy, a urządzenie, należy zauważyć, okazało się dobre. Należy więc mówić o tym więcej.


wymiary

Mówiąc o cechach technicznych „Hyundai AH35”, zasługuje być poinformowani o jego wielkości. Tak, położył fundament platformy poprzednik, który deweloperzy znacznie się poprawiły. W rezultacie samochód dość dużo zyskał wielkości. Teraz w pięć osób może wygodnie pomieścić. A oni sami czują się bardzo dobrze. Długość tego modelu jest większa niż jego poprzednika 8,5 centymetra szerokości i wysokości samochodu dodaje się do 2 cm. Bagażniku przez sposób nie pozostaje bez opieki. To był głębszy niż 6,7 cm i 11 cm szerszy o. Nawiasem mówiąc, wysokość bagażnika i innowacji wpływa na ogólną konstrukcję, a więc zmniejszyła się o 8 cm. Teraz, tylne okno nie otworzy się, jak to było w przypadku modelu Tucson.

powierzchowność

Co jeszcze mogę powiedzieć o „Hyundai AH35”, która dokonuje przeglądu większości pozytywne? Trzeba też mówić o jego konstrukcji. Wielu właścicieli ujmuje: pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem samochód, ponieważ ma dość oryginalny i atrakcyjny wygląd. Konstrukcja tego modelu jest zbudowany przy użyciu „płynne linie”. Sportowy charakter tego obrazu podkreśla udanych elementów graficznych. Pierwszą rzeczą, aby zwrócić uwagę na nową kratę (Hex!), A kontury agresywną niższy wlot powietrza i, oczywiście, podniósł zakręty kaptur. Dodatkowo należy zauważyć, uwagę na reflektorach, które przychodzą na skrzydłach, a także ulepszone i bardziej elegancki kształt dachu i linii ciała. W ogóle, projektanci udało się stworzyć bardzo mocny, dynamiczny i sportowy samochód, ale jednocześnie bardzo lekkie i delikatne.

wnętrze

„Hyundai AH35” otrzymuje pozytywne opinie również dlatego, że ma bardzo ładne wnętrze. Przeznaczony jest elegancko i jednocześnie funkcjonalnej. Tak więc, pierwszym krokiem jest, aby poinformować Cię o zagłębionej studni obrotomierz z prędkościomierzem. Na konsoli centralnej umieszczony duży wygodny ekran dotykowy, wyposażony w system multimedialny. Inną cechą – kierownica 4-ramienna, zdecydowano się wycofać audio kontroli systemowych. Cały obraz z dobrych, wysokiej jakości materiałów, które programiści wykorzystywanych w dekoracji. Nawiasem mówiąc, jeśli mówimy o cechach technicznych „Hyundai AH35”, warto zauważyć, że ergonomia jego wnętrzu jest wspaniały. Absolutnie wszystkie kontrole są bardzo łatwe i wygodne w obsłudze. Nadal możliwe jest, aby ustawić kierownicę (jak w locie poziomym i kąta nachylenia). Jest to kolejny ważny plus dla kierowcy. I wreszcie, jesteśmy w lewo z funkcją ogrzewania, w tym samochodzie to jakby przednim i tylnym siedzeniu. Nawiasem mówiąc, elementy grzejne są nie tylko w poduszkach krzeseł. Teraz są one wyposażone w coraz seatbacks.

Komponenty i akcesoria

Nawet w podstawowej wersji, ten samochód wygląda przyzwoicie. Jest wyposażony w sześć poduszek powietrznych, ma kurtyny boczne, czujnik światła z reflektorów automatycznych zintegrowanych, plus wszystko – aktywne zagłówki przednie, potężne głośniki, radio z MP3-złącza AUX / USB … A to tylko mała lista tego, co deweloperzy Są one wyposażone swój wynalazek.

Nawiasem mówiąc, możemy zauważyć, że obsługa samochodu jest doskonała. Dlatego właśnie test drive „Hyundai AH35” przekazywane „doskonałe”. Jest on wyposażony w system dynamicznego stabilizującego, ze względu na stabilność kierunkowa, które jest zachowane. Istnieje również pomocnik, który jest aktywowany w czasie jazdy pod górę lub po malejącym. W ogóle, że samochód zachowuje się na dobrze drogi, aby poradzić sobie z zakrętami godnych, starając się wygładzić nierówności.

Specyfikacje "Hyundai AH35"

Na terytorium Federacji Rosyjskiej, samochód jest oferowany do potencjalnych klientów zarówno benzyną, jak i silników wysokoprężnych. Więc, co można powiedzieć o pierwszej wersji? 2-litrowy 4-cylindrowy silnik wytwarza 150 litrów. a. – dobra figura! Maksymalna pojazdu – 183 km / h, a „setki” może być rozproszone w 10,4 sekundy. „Hyundai AH35” napędowy jest dostępny w dwóch wariantach – z silnikiem 136 i 184 litrów. a. (Ilość obu jednostek wynosi 2 litry). Silniki mogą ze sobą współdziałać zarówno z 5-krok „mechanizm”, albo 6 obroty „automatycznej”. Wersje te są bardziej ekonomiczne, w przeciwieństwie do benzyny, ponieważ zużycie paliwa w pojazdach napędzanych silnikiem wysokoprężnym, jest tylko 6 litrów na „setkę”.

"Hyundai AH35": cena samochodu

Na rynku rosyjskim, model ten dostępny jest w kilku wersjach wyposażenia. Prime, Travel, Comfort, Start – oto ich imiona. Ale to nie jest cała lista. W sumie istnieje 15 wariantów. Dobrze, koszt nowego samochodu w 2015 roku wyniosła 1,142,900 rubli. Jest to cena bazowa dla samochodu „Hyundai AH35”. Cena ustalona na wszystkie koła wersji napędu z pistoletu, zwiększy się o 157 tysięcy rubli. Cóż, „top” urządzenia (ze skórzanym wnętrzem, Slex systemu kierowania, przyciemniane szyby, podgrzewana kierownica, reflektory biksenonowe i innych opcji) będzie kosztować co najmniej 1,628,900 rubli. Dla fanów warianty wysokoprężne oferują samochód 1,468,900 p. Jak widać, koszt dość duży, ale to zrozumiałe, ponieważ samochód jest montowany na sumieniu, a to może trwać od kilku dekad.