171 Shares 9016 views

jQuery okienko, przegląd zakładu


Jednym ze sposobów, aby przyciągnąć użytkowników do witryny są pop-upy. Oczywiście, to nie daje absolutnej gwarancji rosnącej obecności, lecz jeszcze przez jakiś czas, nazywają uwagę na informacje.

Tworzenie popup jQuery – nie jest łatwym zadaniem, ale jeśli chcesz to wykonalne. A jednak, zanim rozpocznie się stworzyć taki produkt, konieczne jest, aby reprezentować wizualnie, co to jest i jak to wygląda.

stronach są tworzone przy użyciu języka HTML. Na niej, w kolejności, która jak właściciel zasobu, umieszczone są przyciski. Nie może być kilka sztuk (jeden do …), dyskrecja utworzyć. Klikając na ten przycisk, użytkownik zobaczy jQuery podręczne. Zawartość tych lub może być zupełnie inna, takich jak obraz czy atrakcyjnej nowej formy rejestracji, reklamy, wiadomości, tak, cokolwiek. Fantasy w tej materii nie jest ograniczony żadnymi granicami. Okna pop-up często pokrywają stronie witryny wyraźnym ciemnym tle, a na każdej z nich znajduje się ikona, użytkownicy zazwyczaj rozumiane intuicyjnie. Możliwości są nieograniczone tej funkcji.

Na pierwszy rzut oka, aby stworzyć coś takiego jest trudne, ale jest to błędne wrażenie. Jeżeli istnieje pragnienie i potrzeba istnieje, dlaczego tak nie jest, aby zrozumieć więcej? Nawet jeśli wielu nie rozumie, zawsze istnieje możliwość studiowania proces zwracając się do specjalistów. Weźmy, na przykład, utworzyć i umieścić przycisk, który wywoła rejestracyjne okna, obrazów lub zdjęć i kart. Używanie javascript okno pop-up, lub raczej przycisku, możemy przygotować odwołanie i poprosić ich wszystkich wspólna klasa. Linki umieszczone wewnątrz znacznika div-a.

Atrybut rel, dodaje się do każdego dokładnie odpowiada nazwie klasy okna i pozwala odkryć prawo, ledwo klikając w powyższy link. Wszystko, popup jQuery stworzyliśmy. Teraz pozostaje zrobić to czysty i atrakcyjny. Będzie to wymagało użycia stylów.

style pracy nie powoduje trudności: wszystko jest proste i jasne. Musimy tylko trochę znajomości języka HTML. Ale nawet jeśli użytkownik nie rozumie, niezbędne informacje są łatwe do znalezienia w Internecie. Do przycisków jquery, okna pop-up wyglądał w ogóle znane przeglądarek data są równie ładne i schludne, konieczne jest: a) do centrum jednostki linków; b) zaokrąglania naroży; c) połączenia pie IE 7-8.

Generalnie, znaczniki HTML będzie taki sam dla wszystkich pop-upy. Dlatego stosowanie znaczników nie powinno się powiesił, jeśli nie masz wystarczająco zapamiętać kilka podstawowych. Różnica jest tylko w projektowaniu wielkości, to znaczy jeden jQuery wyskakujące okno szerokość będzie wyglądać inaczej. To samo odnosi się do zawartości.

Aby wstawić formularz rejestracyjny do powyższego tagu powinny być napisane w sposób następujący:

blisko

Rejestracja online

Wpisz swój login: Podaj hasło:

W tej pozycji pokrywa się z reg_form atrybutu rel pierwszy przycisk i podwójna jednostka klasy owijka jest zdefiniowany podręczne reg_form (dostępnego miejsca). Etykieta ta pozwala na stworzenie jako wspólny styl dla wszystkich okien pop-up, i ustawić parametry specyficzne dla każdego osobno.

Następnie zaczynają umieszczać przyciski do zdjęć. Tu jest taka sama: podwójna klasa wskazane i oznaczone ścieżkę do folderu, w którym znajdują się obrazy. Cóż, później w tym samym duchu.

Po utworzeniu dostosuje ogólny wygląd stron na swojej stronie tylko, zarejestruj zasady okien. Oznacza to, że wszystkie są jednakowo zaprojektowane, edytowany w poziomie, a każdy będzie miał przycisk, który jest odpowiedzialny za zamknięcie okna i jego tytule. Ponadto, będą ukryte podczas ładowania strony zasobów.

Jeśli nie ma pragnienie, aby to zrobić samemu, zawsze istnieje możliwość, aby pobrać skrypt, który pozwala utworzyć okno pop-up automatycznie, tylko nieznacznie korygując apletów działania.