851 Shares 2457 views

Kamaz 5460 – sztandarowy samochód ciężarowy siodła KamAZ.

Wysokie tempo działalności wymaga podejmowania szybkich decyzji i działań, w tym w dziedzinie transportu samochodowego. Zwiększ swoją skuteczność może być z nabyciem doskonałych ciężkich samochodów ciężarowych. Kamaz 5460 to nowy kierunek krajowego przemysłu ciężkich ciężarówek.

Fakt, że model ten stanowi próbę (i dość udanych) inżynierów Kama Automobile Plant w celu zbliżenia się do światowych trendów, wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań i rozwoju technologicznego na liniach produkcyjnych, uczynienia go mile widzianym gościem w każdym ATP lub na dziedzińcu prywatnego przedsiębiorcy.

Tak, Kamaz 5460. Zdjęcia podpowiadają szybkim i umyślnym charakterem. I jest obecny. Nawiasem mówiąc, samochód stale się poprawia. KamAZ rozwija wiele swoich ciągników siodłowych, modernizuje i wprowadza coś nowego. Dlatego możemy powiedzieć, że ciężarówka pierwszych lat produkcji i najnowsze modele to bardzo różne rzeczy.

Pierwsze samochody wyposażone zostały w potężne turbodoładowane silniki wysokoprężne o mocy 360 KM. Następne modele mają siłę 400 "koni". Myślę, że to nie jest granica.

Aby przenieść moment siły, stosuje się zmechanizowany szesnastopoziomowy lub automatyczna skrzynia biegów. Głównym dostawcą jest niemiecki ZF, którego produkty są wyposażone w dużą liczbę różnych samochodów różnych marek i modeli.

Tylna oś jest stale ulepszana. Zmień typ przekładni, zwiększa wydajność. W najnowszych modelach KamAZ 5460 zainstalowano mosty słynnego na całym świecie producenta bułgarskiego Madara. Mimo, że większość samochodów wprowadza chińskie mosty z FAW. Wiele różnych systemów firmy Bosch. Ponadto na ciężarówce zamontowane są tylko sprawdzone rozwiązania.

Inżynierowie dokonali wielkiego postępu w projektowaniu kabiny i sposobu jego zainstalowania. Teraz jest to duża, nowoczesna, komfortowa kabina z dwoma miejscami do cumowania. System zawieszenia pneumatycznego eliminuje wibracje, które występują podczas jazdy. Piękna izolacja akustyczna pozwoli prowadzić samochód przez długi czas bez zmęczenia. Sterowniki zapewniają pozytywne opinie dla KamAZ 5460. Mimo że są też niezadowoleni, większość ludzi akceptuje samochód pozytywnie.

Sam Kamaz 5460 nie jest przeznaczony do przewozu dużych ładunków. Całkowita masa pociągu drogowego zmienia się w przybliżeniu o 40 ton, ładowność wynosi około dwudziestu. Jednak samochód może bezpiecznie utrzymywać stałą prędkość na torze sto, bez spalania dużo paliwa. Ponadto nie ma problemów z przenoszeniem kompleksów wagi.

Ogólnie rzecz biorąc, samochód jest bardzo miękki i posłuszny. Uczucie reaguje na wszystkie czynności kierowcy i jest niezwykle zwrotne. Płynnie zwiększająca się prędkość, nie poruszaj szarpnięciem. Po tym, jak siedzisz za kierownicą KamAZ 5460 po ciężarówce starej marki tego zakładu, czujesz się jak w raju. Nie ryk, hałas, drżenie. Trzymasz kierownicę jedną ręką, pod tobą powoli kołysanie fotela na poduszce powietrznej. Naciskasz pedał – a silnik pod wiatr szybko rzuca pociągiem do przodu. Doskonała widoczność.

I mówią, że Rosjanie robią źle samochody. KAMAZ 5460 jego istnienie zaprzecza temu twierdzeniu.