84 Shares 7675 views

To wpływa na wydajność systemu

Poziom każdego użytkownika zależy od tego, ile czasu spędza na komputerze. Mastering jest dość proste, a czasem dzieje się to coraz bardziej. Ponadto, zwiększenie szybkości zadań, ich jakość, a także zwiększa szybkość drukowania.


Wcześniej czy później każdy z nas osiąga punkt, w którym chcesz zainstalować programy innych firm.

Ich zastosowanie może być różne, ale to nie ma znaczenia. Cóż, czasami występuje błąd „nie jest» aplikacja win32 procesu instalacji. Wielu początkujących użytkowników pęd do paniki i nie rozumiem, co się stało. Ale fakt, że instalacja systemów uniemożliwia uruchomienie bitowych. Zobaczmy, co to jest.

Wraz z rozwojem komputerów i ulepszonych systemów operacyjnych. System operacyjny bit – żywym przykładem. „Przenieś do jednostki” teraz. W późnych latach 80-tych zaprojektowana pierwszego 32-bitowy procesor, który był zdolny do równoczesnego przetwarzania 32 bitów informacji. Był to przełom w dziedzinie technologii informacyjnych, które w roku 2000 doprowadziły do powstania procesorów 64-bitowych.

Potem zaczęła się zwiększać liczbę rdzeni, ale to już inna historia. Tak więc, zdolność systemu było oznaczać zarówno x86 i x64. Korzystanie pierwszy całkowicie eliminuje użycie wniosku o sekundę, lecz wręcz przeciwnie – jest to możliwe. System nieco bezpośrednio wpływa na wydajność komputera, ponieważ ta sama liczba operacji przeprowadzanych duże „kawałki”. W systemie operacyjnym 64-bitowej do zastosowań o różnej głębokości bitowej, istnieją dwa podobne foldery, jeden system dla aplikacji 32-ryazryadnyh, z drugiej – dla 64-bitowych.

Teraz pomówmy o sposób, aby dowiedzieć się bitowych. Sposoby na całkiem sporo. Aby to zrobić, istnieje wiele programów, które są przeznaczone do diagnostyki całego komputera. Ponadto istnieje aplikacja CCleaner, który czyści komputer przed zanieczyszczeniami systemu. Po zainstalowaniu sama wykryciu parametrów, takich jak rodzaj i częstotliwości procesora, pamięci RAM i zainstalowanego systemu operacyjnego.

Oczywiście, nie ma innego sposobu, aby dowiedzieć się przepustowość systemu. Aby to zrobić, wystarczy przejść do "Mój komputer" ( "przewodnika" dla systemu Windows 7, 8). Następnie wywołać menu kontekstowe i wybierz polecenie Właściwości.

Trudne do spełnienia 64-bitowy XP, podział ten rozpoczął się po wyglądzie Windows 7 ulepszeń, a potem i 8. Jeśli komputer posiada co najmniej 1 GB pamięci RAM, a następnie pożądane jest, aby zainstalować tylko wersję 32-bitową, bo to po prostu nie będzie działać prawidłowo 64-bitowy, konieczne jest co najmniej 2 GB pamięci RAM. Ponadto, chociaż producenta i stwierdzono, że procesor może mieć częstotliwości co najmniej 1 GHz, to należy stwierdzić, że wartość ta jest nieco większa niż 1,5 GHz.

Po przeczytaniu tego artykułu nie należy bać się błędów, które są wymienione na początku, ponieważ większość oprogramowania jest dostępna dla jednego i dla drugiego bit, tylko trzeba wykazać trochę cierpliwości i umiejętności, aby znaleźć właściwy. Nic skomplikowanego.