680 Shares 4805 views

Jak zainstalować motyw na iPhone?

Człowiek – istota, w ogóle, nie na stałe, a to nudzić w czasie może być cokolwiek chcesz. Prędzej czy później, wszyscy chcą zmienić pracę, krąg społeczny, aby pewne, choć niewielkie zmiany w naszym wyglądzie. Niektórzy nawet odważył się bardziej znaczące zmiany w ich życiu. Co tu mówić o standardowym tematem iPhone, że każdy właściciel tego telefonu chce zmienić zaraz po jej nabyciu. W tym artykule powiemy Ci, jak zainstalować motyw na iPhone, co oznacza w tym tytule.


Każdy właściciel tego gadżetu jest dobrze znane, że aby zmienić temat na swoim urządzeniu, by tak rzec, oficjalnie niemożliwe. Ty, oczywiście, są ciekawi, jak zainstalować motyw na iPhone w takim przypadku?

Istnieją trzy sposoby, w jaki sposób zainstalować motyw na iPhone. Poinformujemy Cię o każdym z nich, a ty już wybrać spośród nich ten, który znajdziesz najwygodniejszy.

Jak zainstalować na telefonie iPhone przy użyciu WinterBoard motywu z aplikacji?

Jeśli telefon ma tę aplikację, można nie tylko zmienia tapetę i dzwonek, ale większość elementów graficznych. – przyciski QWERTY klawiatura, ikony, doki, wskaźnik baterii, blokada telefonu elementy ekranu, itd. Jak mamy dostać się do tematów telefonicznych? Z reguły właściciele iPhone znaleźć je w jeden z następujących sposobów:

  • pobranie aplikacji z Cydia;
  • wstrząsnąć wątki na temat różnych miejsc w Internecie;
  • Tworzenie wątku samodzielnie za pomocą specjalnych aplikacji.

   Tak więc, zastanowić się, jak zainstalować motyw na iPhone za pośrednictwem aplikacji Cydia. Nawiasem mówiąc, dzisiaj jest prawdopodobnie jednym z najprostszych sposobów, aby skorzystać z tego może każdy właściciel iPhone.

   Tak, wybrać i pobieranie z Cydia temacie chcesz zainstalować na swoim urządzeniu. Uruchomienie programu WinterBoard. Teraz trzeba dokonać pewnych zmian w ustawieniach programu. Wybierz «wybrać tematy» podmenu. Pobierz oprogramowanie powinno już być. Kliknij jej pole wyboru, kliknij przycisk «Home». Temat powinien zostać uruchomiony ponownie.

   Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, nie będzie montaż wybranego projektu telefonu iPhone ekranu tematów.

   Jak zainstalować motyw na telefonie iPhone przy pomocy «iPhone PC Suite» aplikacjami?

   Tak więc, aby korzystać z tej metody, urządzenie musi być zainstalowany program SummerBoard, a komputer – iTunes app i iPhone PC Suite (lepsze niż najnowsze wersje). I, oczywiście, na komputerze należy pobrać i rozpakować motyw, który chcesz zainstalować na swoim urządzeniu.

   Tak więc, jeśli wszystko jest tam i gotowy do pracy, idziemy. Podłączyć iPhone do komputera, otwórz «iPhone PC Suite», kliknij na „tematy” w obszarze roboczym programu. Kolejny krok – kliknij SummerBoard – otwiera edytor. Tutaj można zobaczyć, jakie tematy mają w swoim gadżecie. Aby zainstalować nowy temat, kliknij na „Dodaj temat”. Aplikacja poprosi, aby określić ścieżkę do folderu z tematem. Zrobić. W kwestii wniosku, odpowie „tak”. Jeśli wybrany motyw jest niekompatybilny z urządzeniem, program pozwoli Ci wiedzieć. W takiej sytuacji lepiej jest wybrać nowy temat, a nie do podejmowania ryzyka. Jeśli wszystko jest w porządku, rozpocznie się instalacja. Jak mówią, używać w swoim czasie wolnym. Po zmęczony i tego tematu, można łatwo zmienić go na nowy taki sam sposób.

   Zainstalować pobrane z Internetu do komputera stacjonarnego

   Teraz pomówmy o tym, jak zrobić ustawienie na urządzeniu z systemem Android, jeśli znajdziesz coś ciekawego na specjalistycznych stronach i pobierz motyw do komputera.

   Tak, masz archiwum z tematem. Aby ustawić ją na telefonie, temat powinien być przygotowany do procesu instalacji – rozpakuj go.

   Teraz podłączyć urządzenie USB za pomocą kabla do komputera osobistego. Twoje zadanie – aby rzucić temat na swoim iPhone. Ale to powinno być zrobione w miejscu szczególnym – «/ var / mobile / Library / SummerBoard / themes /». W połowie.

   Kolejny krok – aktywacja nici. Aby to zrobić, należy użyć bardzo pierwszy sposób opisaliśmy – poprzez WinterBoard aplikacji.