245 Shares 5383 views

Klatka dla świnek morskich – jak dokonać wyboru

Świnki morskie – ulubione zwierzaki. Są kochane przez dzieci i dorosłych, łatwych do opieki nad nimi i ich grywalna. Przy zakupie poważny problem – klatkę dla świnki morskiej. Nie torturować zwierzęcia, ponieważ świnki morskie w naturze miłości do gry, kupić lub zrobić sobie duży komfortowy dom dla nowego członka rodziny.


Klatka na świnkach morskich należy również wyposażone. Nie zapomnij o różnych zabawek, drabin i poidła dla świnek morskich. Od strony wydaje się, że są powolne, ale tak nie jest. Świnki morskie lubią chodzić, więc najlepiej jest wybrać rozmiar komórek duża, zwłaszcza jeśli nie chce pozwolić jej na spacer po mieszkaniu.

Im szersze i bardziej klatka dla świnki morskiej, im dłużej tym lepiej, a ona będzie żyć. Przed dokonaniem klatkę samodzielnie obliczyć szerokość nieco mniejszą niż szerokość przejścia w swoim mieszkaniu. Wybierz materiał wysokiej jakości. W żadnym przypadku nie należy umieszczać na świnki morskie w szklanych słoików lub kartonów. W pierwszym przypadku, świnia nie będzie miał wystarczającej ilości powietrza, tektury silnie absorbują nieprzyjemne zapachy, a poza tym ona szybko razgryzet. Dotyczy to również komórek wykonanych z drewna. Mają dużą szansę na rozprzestrzenianie się bakterii chorobotwórczych, szybko rozbić i łatwo przegryźć, bo świnki morskie to rodzina gryzoni.

Świnka morska najlepiej jest wybrać komórkę z wymiennym górnej i dolnej wykonanej z tworzywa sztucznego. Model ten jest najbardziej praktyczne i wygodne dla większości zwierzaka. Komórki metalowe najbardziej do zaakceptowania. Takie komórki będzie ostatni raz przez cały okres życia zwierzęcia, są one łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, mogą być one transportowane. Zakup klatek Gwinea wieprzowych szkła również sens, ale nie mogą być myte gorącą wodą, faktem jest, że jest słabo wentylowane, a to jest złe oddychać.

sklepach zoologicznych oferują szeroką gamę komórek u świnek morskich. Różnią się one w kształcie kosztów materiałowych. Który zawiera opcje dla każdego smaku i koloru.

Klatka może być wykonane niezależnie. Jest to ciekawe ćwiczenia, fascynująca, a poza tym można ozdobić go do swoich potrzeb. Wykorzystanie materiału wysokiej jakości, nie przynosząc szkody dla swojego zwierzaka. Zauważ, że sufit, ściany i podłoga nie powinna mieć pęknięć i szczelin.

Dokonywanie komórkę, nie zapominajcie, że to powinno być łatwe do mycia i czyszczenia. Świnki morskie wymagają starannej konserwacji, więc komórka powinna być praktyczna.

Świnki morskie kochać światło sprawiają, że dobrze oświetlony komórkę. Jest również lepiej wybrać materiał o dobrej przepuszczalności powietrza.

Świnki morskie powinny mieć wystarczająco dużo miejsca dla ich egzystencji. Ponadto sklepy oferują ogromny wybór różnych akcesoriów i zabawek, które powinny odbywać się w domu dla zwierząt domowych.

Klatka na świnkach morskich nie powinny stać na zanurzeniu mogłyby wystąpić problemy zdrowotne. Innym ważnym wymogiem – dobre oświetlenie. Świnki morskie kochać światło, następnie są one bardziej zwinny i zabawny. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę temperaturę, to nie powinna być niższa niż 22 stopni. Odnosi się to również na działanie wilgoci, upewnij się, że nie było poniżej średniej.

Nie należy umieszczać klatki w pobliżu telewizora lub komputera szkodliwym promieniowaniem nich, głośniejszych dźwięków. Zachować szczególną stolik lub stolca, przy którym można usiąść w godzinach wieczornych i grać z śwince. Jeśli dom ma dzieci, a następnie zainstalować klatkę tak, że nie mogli obalić go.

Nie szczędzą pieniędzy na komórce. Kupić mały dom, w którym świnia będzie mógł spać i ukryć, łatwe do picia i karmienia misy. Często posprzątać dom swoich świń, ponieważ jest żywy i muszą żyć w sposób czysty i schludny.

Zakup świnki morskiej będzie prawdziwa radość dla całej rodziny. Stworzyć komfortowe warunki dla niej i cieszyć się życiem.