539 Shares 9893 views

Draco Malfoy, Tom Felton, czyli biografia i filmografia aktora

Aktor może stać się niemal w każdym wieku. Ale nie ma wśród członków zawodu i tych, którzy zaczynają karierę jako dziecko. To do tej kategorii odrodzenia ekran kreatora należy Tom Felton, filmografia, która rozpoczęła się, gdy miał zaledwie 10 lat. 28 lat zgromadził już około trzydziestu różnych ról w jego Skarbonka.


biografia

Tom urodził się 22 września 1987 roku w Londynie. Był czwartym dzieckiem w rodzinie wielodzietnej, a inny chłopak, nie miał siostry, tylko trzech starszych braci. Tom Felton, którego biografia pochodzi w Londynie, przeniósł się do miasta Crawley, West Sussex, gdzie otrzymał wykształcenie. Oprócz szkoły, był zaangażowany w aktywnych zajęciach pozalekcyjnych. Tak więc, od dzieciństwa był przyciągany przez muzykę, w wyniku czego zaczął śpiewać w chórze kościelnym. Ponadto, w wywiadzie dla Toma nie skąpić na odniesienie do faktu, że jego głównym hobby jest wędkarstwo. Przez chwilę zastanawiał się nawet opuścić kino i stać się profesjonalnym rybakiem, ale na szczęście dla fanów zrezygnował.

Początki kariery

rzemieślniczy aktor przyciąga chłopców od najmłodszych lat, a rodzice nie przeszkadzało jeśli ich syn, sprawdzić się na tej ścieżce. Bliski przyjaciel rodziny pomógł doprowadzić pomysł do życia, biorąc przyszłość Draco Malfoya na spotkanie z agentem. Choć czas przeszły testy w obraz „złodziei”, powstałe w jednej z ról drugoplanowych został zatwierdzony przez Tom Felton. Filmografia początkujący aktor został oznaczony przez uruchomienie, a już 2 lata później zostaje on usunięty wraz z Dzhodi Foster i Chow Yun-Fathom w biograficznym filmie „Anna i król”. Nie grał syna głównego bohatera, coraz więcej czasu ekranu niż kiedykolwiek do tej pory. W ciągu tych lat był zaangażowany w filmie telewizyjnym filmie „The Prophecy” i „Second Sight: Hide and Seek gry”, ale nie były one zamknąć z tego sukcesu, który uderzył chłopca w 2001 roku.

Draco Malfoy

Tom Felton, filmy, które były dobre udział publiczności, jest podpisana do długoterminowej współpracy w filmowej adaptacji powieści Dzhoan Rouling. W tym czasie, książka jest szybko zyskuje popularność, więc ich dostosowanie jest zjawiskiem naturalnym. Wiadomym jest, że Felton castingu do roli, ale bardzo chętnie przyjął zaproszenie do odegrania negatywny charakter. Ciągle musiała farbować włosy w śnieżnobiałym kolorze, a także aktywnie trenować mimiki aby stworzyć wiarygodny obraz. W ciągu najbliższych dziesięciu lat był częścią niesamowitym, magicznym świecie i fala jego popularność wzrosła trzy razy rocznie. Tak więc, Tom Felton, którego filmografia posiada 8 zdjęć w Garri Pottere, stał się jednym z najbardziej popularnych początkujących talent Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

inne role

Po kilku latach kręcenia w jednym z najbardziej ekscytujących sag naszych czasów chłopca, który stał się już młodym człowiekiem, postanowił zdywersyfikować swoje role i pomiędzy filmowania, aby spróbować się w innych projektach. Film horror 2.008 roku, „Lost” zagra Tom Felton grał młody. Filmografia aktora ponieważ często wzbogaconych thrillerów, a on sam został zaproszony do roli czarnych charakterów, w którym okazał się doskonały. Na rok przed ostatecznym „Harry'ego Pottera” na ekranach spośród jednego więcej grozy do jego udziałem jako „13 godzin”, który został przyjęty przez publiczność jest bardzo fajne. I to pomimo faktu, że jedną z głównych ról odgrywanych przez Tom Felton. Filmy najbliższych latach w większości przeszły przez rosyjskiego zaakceptowania, ale nie przeszedł niezauważony w Europie. Wśród nich są zdjęcia „na stłuczki” i „Belle”. Jest jeden wyjątek, stonowane publiczność krajowy. Jest to „Geneza planety małp”, gdzie Tom stał się głównym złoczyńcą ekran. Sama taśma była sukcesem i otrzymał wiele sequeli, ale bez bohatera Felton.

przyszłe projekty

Główną rolą Toma Feltona w tej chwili nie przeważają nad moll, ale ta sytuacja może się zmienić w najbliższej przyszłości. W 2016 roku wydany w czynszu przygotowany bezpośrednio 5 taśm z jego udziałem, w których każdy aktor dużo czasu ekranowego. Wraz z nim w rolach głównych wystąpią wielkie i popularnych artystów, w tym Keyt Mara, Luke Evans, Dominik Kuper i Kristofer Uoken. Fani talent Felton może dodać do swoich wykazach oczekiwań takich filmach jak: „Zmartwychwstanie Chrystusa”, „Wiadomość z króla” i „Stratton. Pierwszym zadaniem” Być może w przyszłości sytuacja się zmieni, ale na razie trudno jest zaprzeczyć, że świat jest on jeszcze na długo pozostanie w pamięci jest Draco Malfoy.