895 Shares 1982 views

Kto iw jaki sposób ma zostać powołany Potanin stypendium

Obecnie czynne i utalentowani studenci są zachęcani nie tylko na uniwersytecie, gdzie są studia, ale również programów rządowych, jak i różne organizacje charytatywne. Jaskrawym tego przykładem jest stypendium Potanin, który zapłacił tysiąc studentów w szkolnictwie wyższym na bieżąco.

Aby dostać, trzeba przejść dwie ostatnie sesje tylko „doskonałe”, a następnie wziąć udział w konkursach. Aplikacje są uniwersytety wyprzedzeniem. Ci, którzy otrzymują stypendium Potanin, mogą odbierać i normalne, zwiększenie lub społeczne, w zależności od polityki instytucji edukacyjnych.

Celem konkursu o tej płatności jest poszukiwanie ludzi młodych aktywnych i utalentowanych, którzy potrafią myśleć w niezwykły sposób, ale także lidera i wysokie walory organizacyjne. Uczniowie są testowane w dwóch rundach.

W pierwszym z nich trzeba zrobić zadanie pisania, który zawiera ćwiczenia na inteligencję i erudycję. Czas przeznaczony dla tego etapu wynosi 40 minut. Druga runda odbędzie się w formie gry biznesowej, w których trzeba przekonać resztę obłudnego, a mianowicie – pokaż istniejącej przywództwa i umiejętności organizacyjnych. Testy trwają zwykle kilka dni i to wielka szansa na utalentowanych młodych ludzi, aby pokazać się.

Potanin Fundacja jest organizacją non-profit, założona ponad 10 lat temu, którego celem jest realizacja znaczących społecznie projektów w dziedzinie kultury i edukacji. Testy, które są kandydaci do przyznania, że oznaczenia są wystarczająco wielu uczestników interesujący. Zwycięzców się nie tylko dodatkowe fundusze, które zostaną zapłacone do nich co miesiąc przez cały rok, ale również wielkie przeżycie dla przyszłej pracy.

Sama atmosfera z tych gier jest jasny i nasycony. Pierwsza runda nie jest po prostu sprawdzić inteligencję, to sprawia, że bardziej aktywny, pamiętam wiele faktów i zdarzeń, które często mijają się w życiu codziennym. Druga część testu, który odbywa się w formie gry biznesowej, między innymi zapewnia wspaniałe doświadczenie. W ograniczonym czasie młodzi ludzie muszą skontaktować się z nieznanymi ludźmi. Sytuacja ta przypomina o przybyciu nowego eksperta w zespole. Aby wygrać konkurencji jest trudne, ale możliwe. Do tej pory ponad 6000 stypendystów, który to zrobił.

Potanin Charity Fundusz wspiera jasne i energicznych młodych ludzi, którzy później mogą stać się dobrymi specjalistami w swojej dziedzinie. Członkowie komitetu ekspertów praktyczne psychologów, którzy prowadzą szkolenia pracowników w dużych organizacjach. Oni nie tylko sprawiedliwie oceniać uczestników, ale także udzielać porad na temat pisania CV, poza stresem i dzielić różne doświadczenia.

Potanin Stypendium przyznawane jest tylko dla tych, którzy doskonale przechodzą wszystkie testy i pokazać swoje najlepsze strony. Jego rozmiar zmienia się z roku na rok. Dziś jest to nieco ponad 4000 rubli. Ponadto, zwycięzcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w letnich i zimowych szkół, w których znajdują się różnorodne warsztaty, kursy mistrzowskie, dyskusje itd. D. także rozwiniętych i są prezentowane na projekty społeczne, na realizację najlepszych którą dotacje przyznane.

Potanin stypendium to świetna okazja dla studentów, aby poprawić swoją sytuację finansową, a także sam pokaz. Test, który przeprowadza się do jej uzyskania, często wprowadza i skupia wielu młodych ludzi. Następnie, większość z nich zaczynają wiązać silna przyjaźń, niezależnie od miejsca zamieszkania.