500 Shares 7950 views

Quileute legendy – starożytne legendy o pochodzeniu wilkołaków i wampirów

Jak stwierdzono w legendach Quileute, one pochodzą od wilków, który ostatecznie przekształcił się mężczyzn. Quileute plemię nazwa pochodzi od słowa «Kwoli», co oznacza „wilk”. To plemię Indian, którzy przez wieki byli amerykańscy tubylcy. W Quileute są ogromne żyzna ziemia, która wiernie chroniony przed atakami wrogów.


legendy Quileute ukrywane wiedzy, które zostały zapomniane resztę żył. Ale pewnego dnia, od strony południowej było plemię Mac …

Południowa – element ognia Wszechświata jest stworzony, ogień przestrzennego. Na Ziemi Ognia elementem jest twórczy do osoby, która utraciła zdolność do tworzenia ciepła na zewnątrz lub wewnątrz. Jednak siła ta mogła obrócić się przeciwko nim, a jeśli używane niewłaściwie. Wychodząc z kontrolą, element ognia staje się wszystko pochłania ogień, który może zniszczyć wszystko dookoła. Następnie Quileute do zwalczania tego potężnego i liczne plemię, zwrócili się znów do starożytnego Knowledges duchów Warrior (duch opuszcza ciało bez życia i związane z naturą, by przejąć kontrolę i sterowanie zwierzęta i elementy).

Dopiero wtedy byli w stanie pokonać Mac, ale ponieważ ogień jest jeszcze wiedza, co daje wielką władzę, byli narażeni na pokusę, aby kontrolować wszystko, co, naturalnie, spowodował kłótnie i niezgody w plemieniu.

Byli też tacy przedstawiciele Quileute, którzy chcą mieć więcej ziemi, i nie są już objęte prawem plemienia. Jeden z rebeliantów zabił wodza rękę, a tym samym zaszczepił jej ducha w jego ciele. Od Quileutes wziął ścieżkę brutalnego podboju. Jednak duch lidera wszystkim wędrówki po świecie i wrócić, wzięła skorupę wilka. Tak narodził wilkołaki. Wilki nie atakują na samej postaci ludzkiej, ale na naturę wampira, który jest w człowieku i próbuje wyssać całą krew, aby całkowicie przejąć kontrolę i nieograniczoną władzę nad światem.

legendy Quileute powiedzieć, że wilk próbuje oderwać mężczyznę swojego krwiożerczego negatywnej istoty. Jednak w wyniku pożerając wszystko.

Quileute legendy o wampirach

Minęło wiele opowieści o dziwnych stworzeń, które zamieszkują Ziemię od czasów starożytnych. Skupić się na jednym z nich, który opowiada legendy Quileute. Oziębła Demon lub Demon Night – olśniewająco piękna istota z marmurową skórę i oczy koloru krwi.

Ale jeśli nagle zatrzymuje się żywią się ludzką krwią, oczy błyszczą i tracą jasność kolorów. Dlatego ważne jest, aby ludzkiej krwi. „Frigid Demon” był nazywany ze względu na temperaturę ciała, która była dwukrotnie niższa.

Jego piękne ciało i pełne wdzięku ruchy, a zwłaszcza zapach, przyciąga ludzi i fascynuje go. Jednak bez względu na to jaki był doskonały wygląd demona, ludzie czuli strach drżenie niego, jakby czując ukryte wewnątrz forniru śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Starożytne legendy Quileute powiedzieć, że od tego zwierzęcia nie można zapisać żadnych innych środków, ale do ucieczki. Dlatego, aby powrócić do domu przed zmrokiem Podróżnicy potrzebnych, aby uniknąć postrzegane przez krwiożerczych drapieżników.