874 Shares 6330 views

Thriller z Rated: lista najlepszych

Niewątpliwie, co fani filmu mają własną listę najlepszych obrazów. Ale w świecie istnieje ogromna liczba filmów, które, niestety, nie widać na jednej lub innego powodu. Aby zawęzić obrazy, godnych uwagi odbiorców, co roku duża firma analityk związany z przemysłem filmowym, opracowali listę najlepszych filmów. On opiera się na wielu milionów oglądalności i opinie krytyków na całym świecie.


Największa baza do zbierania informacji działa portal IMDB, jakim jest ocena. Najwyższy wynik filmu – 10. Mówi, że obraz zebrał największą liczbę głosów. Dokument ten zostanie przedstawiony o nominalnej thrillerów, i poznać ich zobowiązany jest każdy fan filmowej.

Cechy gatunku

Wszyscy pamiętamy, że kategoria thriller zawiera taką charakterystyczną cechę jako napiętej atmosferze, która pozostawia widzowi żywy wrażenie. Ona może być osiągnięte przy pomocy tajemnicy i intrygi, dialogu i muzyki, ale powinien zdecydowanie wywołać napięcie, doświadczenie znaków lub podniecenia. Thrillery często zawierają elementy horroru, który sprawia, że przeglądanie pełniejsze, dodając do ogólnego poczucia emocji strachu. Więc co thrillery o wysokiej ocenie słusznie może być nazwany najlepiej?

Twoja droga do zwycięstwa

Bohaterem obrazu „Adwokat diabła” Kevin Lomax otrzymuje wspaniałą propozycję od szefa dużej korporacji. Wiadomo sądowych złoczyńców obrońca, obecnie reprezentuje interesy bogatych milionerów. Podczas gdy jego żona, Mary Ann jest opętany przez dziwne wizje, Lomax porusza się wyżej po drabinie kariery, osiągając stanowisko pierwszego zastępcy. Ale jaka jest cena sukcesu, czekając na szczycie? Będzie wiedział o słuchaczy, którzy obejrzeli film „Adwokat diabła”, jeden z najlepszych działa Keanu Reeves. W międzyczasie, sukces obrazu potwierdzone wieloma nagrodami i kasie ponad $ 150 milionów dolarów, co pozwala zapisać się thrillerów o wysokim ratingu.

wśród obcych

Według wielu widzów, oglądając ten wymaga pełnej uwagi, jak strome porusza scenariusz może spowodować utratę zainteresowania. Przez dwa i pół godziny czasu na ekranie pokaże historię dwóch najlepszych studentów Akademii Policyjnej, Billy i Colin, który kilka lat później, wziął przeciwnych stronach barykady, co jeszcze nie podejrzewają. Każdy z nich – środek mafia w policji i policji „kreta” w mafii, należy zniszczyć wroga. Aż do chwili, gdy zdają sobie sprawę, bohaterowie muszą zmienić swój wewnętrzny świat i stosunek do rzeczywistości. „Infiltracja” Zebraliśmy grzywny obsady pierwszych gwiazd Hollywood. Zbrodni był najlepszy film roku i zasłużenie spadł do kategorii „Thriller o wysokim ratingu.”

Woda zmyje nasze grzechy

Bohaterowie mistycznego thrillera Klinta Istvuda „Rzeka tajemnic” Po wielu latach odegrał ważną rolę w losach siebie. A jeżeli zostały one nierozłączne młodzież. Stał policjant, Sean bada zabójstwo córki swojego przyjaciela Jimmy'ego. Ten ostatni z kolei podejrzewa Dave, nadaje się do opisu sprawcy, zostały poddane w dzieciństwie zaatakowane przez maniaka. Będzie pierwszym nierozłączne trio utrzymują teraz swoje przyjacielskie stosunki? Film zabrał dwa „Oskary”, bada kwestie zaufania i przyjaźni.

niezwykły znajomy

Film ten przez wiele lat wiodącą pozycję na liście najlepszych zdjęć. Jego przekroczenie kosztów opłat prawie piętnaście razy, a sam obraz stał się standardem dla wielu późniejszych filmach opublikowanych w gatunku thrillera psychologicznego grzywny. Kiedy seryjni mordercy bezkarnie działają na ulicach, a policja nie może go złapać, FBI zajmie desperacki krok – zamienia się siedzieć w więzieniu killer-kanibali. Ten człowiek jest przerażające, ponieważ nieznany sposób wywiera presję na podświadomym umyśle jednego, który mówi do niego. Początkujący agent Clarice Starling zgadza się powiedzieć głodujących genius psychologię szczegółami swojego życia osobistego, a on jest gotowy, aby rzucić światło na indywidualne okoliczności sprawy, które pomogą obliczyć sprawcy. Najlepsze thrillery (psychologiczne) z Oceniono nie może obejść się bez „Milczenia owiec”, stał się najważniejszym odkryciem w 1991 roku.

równoległe światy

Bohaterami tego, Lambert, z dziećmi przenoszenie do nowego domu. I niemal natychmiast w obliczu zjawisk niewytłumaczalnych – coś tajemniczego, który mieszka w jego murach, robi rzeczy poruszać. Aby zrozumieć obcość domu, para zaprosić ekspertów, którzy potwierdzają występujące paranormalne. Wkrótce odkrył, że 10-letni syn Dalton jeszcze w młodym wieku może wejść astralnego, a ta cecha odziedziczył po swoim ojcu niczego niczego. Sukces „Astral”, odnosił się do „najlepszych thrillerów, horrory z Oceniono” zrodził sequel, który został wydany trzy lata później z tą samą obsadą.

mind Games

Podświadomość motyw zawsze pozostawała ulubioną dziedzinę aktywności wielu pisarzy. Po tym wszystkim, umysł – rzecz jest dość ciężki, i że „wyrzucić” ten czas, pozostaje tajemnicą, a zatem twórcy pojawiła się nowa okazja do eksperymentowania w tym kierunku. Jednym z takich przykładów jest thriller sci-fi „Incepcja”. Jego sukces na całym świecie, bajeczne honoraria i nagrody najwyższa nagroda dozwolone filmowcy włączyć film w najlepszych thrillerów z ratingiem 10.

Fabuła opiera się niezwykła, ale z pewnością utalentowany złodziej Cobb kradzież tajemnic człowieka, podczas gdy on śpi. Jest on oskarżony o odwrotny problem – nie kraść, a do wdrożenia. Ani Cobb ani własnego zespołu, to nie udało. Niebezpieczny przeciwnik ciągle naprzód iść do przodu, a już przychodzi założenie, że ta walka może panować tylko Cobb.

Leonardo DiCaprio, jest nadal bardzo opłacanym aktorem w Hollywood, ale bez zasłużoną „Oscar”, oprócz filmu „Home”, rekord toru jest inny kinorabotu, zdobył nie mniej sukces z publicznością. Detektyw tajemnica powieść „Shutter Island” opowiada historię komornika, wysłany na wyspę w stanie Massachusetts. Zostali pouczeni, aby znaleźć przyczyny zniknięcia jednej osoby jest pacjentem psihlechebnitsy. Teddy i Chuck będzie miał spotkanie ze zjawiskami paranormalnymi, spacer po korytarzach szpitalnych i eksplozji świadomości obłąkanych przestępców. Najważniejsze – nie stać się jednym z nich. partnerem ekran DiCaprio w filmie był Mark Ruffalo. „Shutter Island” jest zasłużenie staje w najjaśniejszych thrillerów z ratingiem 10.

Który wyznacza wysokie oceny?

Jak wspomniano wcześniej, baza danych na świecie Imdb dziś odgrywa ważną rolę mocarstwa. Każdego dnia, ten portal jest zasysane tysiące gości, podkreślając szczególne znaczenie dokładnych i wiarygodnych informacji. Witryna zawiera wiele list najlepszych filmów w historii kina, podzielonych według kategorii, takich jak orientacja gatunku, roku wydania i kraju produkcji.

Honorowe miejsce zajmuje rozpoznawanych thrillerów. Wysoko oceniane Imdb są następujące filmy zawarte w górę 250:

 • "The Dark Knight" (2008);
 • "Pulp Fiction" (1994);
 • "Podziemny krąg" (1999);
 • "Siedem" (1995);
 • "Podejrzani" (1995);
 • "Psychoza" (1960).

Każdy znajdzie że jak

Niewątpliwie omówione w tym artykule są przykłady najlepszych obrazów thriller nie zawiera wyczerpującej listy. Kino Świat zna wiele godnych filmów, które mają swoje miejsce w podobnym rankingu. Oczywisty jest fakt, że gatunek pozostaje popularny i ulubieńcem publiczności. Oznacza to, że główne firmy filmowych występuje więcej niż jeden raz w swojej pracy. Pod koniec naszej analizy przypomnijmy najbardziej żywy thriller ocenił. Lista najlepszych zdjęć można przedstawić w następujący sposób:

 • "Infiltracja" (2006);
 • "Home" (2010);
 • „Milczenie owiec” (1991);
 • "Adwokat diabła" (1997);
 • "Astral" (2010);
 • "Shutter Island" (2009);
 • "Rzeka tajemnic" (2003);
 • "Vanished" (2014);
 • "Illusion of Flight" (2005);
 • "Black Swan" (2010).

Życzymy, aby wybrać dobry film. Miłego oglądania!