661 Shares 3651 views

Robaki czerwone kalifornijskie – niezbędnym narzędziem w rolnictwie

Dżdżownice – jeden z najbardziej użytecznych stworzeń na Ziemi. W 1959 roku w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii naukowcy hodowcy udało się doprowadzić nowy wygląd. Więc nie kalifornijskie robaki. Dzięki nowej funkcji tego rodzaju robaka stało się łatwiejsze, aby podnieść i uszlachetnić ubogą glebę.


Więc co mają te same cechy charakterystyczne kalifornijskie dżdżownice?

Po pierwsze, nowy gatunek – przeżyła. Te proste bezkręgowce żyją średnio 15 lat. Jest to 4 razy więcej niż zwykłe Rain „dzikusów”.

Po drugie, na sezon, należy pomnożyć je szybko w środowisku naturalnym, r do 20 strąków. W szklarni występuje powielanie z jeszcze większą szybkością.

Jednak główną zaletą – możliwość hodować je nawet w zwykłych domach, jak kalifornijskich robaków jest dość spokojna i nie wypełzają ze swoich skrzynek do hodowli.

Wart swojej natury i rolnictwa

Trudno jest znaleźć ten sam konieczną i niezbędną asystent w rolnictwie i hodowli, gdyż czerwone kalifornijskie robaka. Te żerują na różnych zwierząt, ptaków i ryb. Po raz pierwszy zaczęli masowe rasy w Ameryce. To stało się możliwe, aby przełączyć się na naturalnych, bezpiecznych metod poprawy gleby. Jednak w procesie sztucznej uprawy były pewne trudności związane z dietą robaków.

Jak się okazało, tego rodzaju mógł jeść tylko jeden żywności, do której jest on używany do początku. Dlatego hodowla zaleca się przyjmować kokony. Tylko takie podejście eliminuje ryzyko utraty całej populacji osób dorosłych. Wynika to przede wszystkim z faktu, że kalifornijskie Robaki są w stanie strawić nowego jedzenia, od urodzenia są „zaprogramowane” do konkretnej diety.

Kalifornijskim robaki jeść?

Podobnie jak inne podgatunki, California jest zasilany pozostałości roślinne. Do masowej hodowli budowy chervyatniki którym substrat odżywczy umieszczony. Głównym pożywieniem – próchnica lub obornika. Świeże nawóz musi fermentacji, co oznacza, że musi perepret. Ponadto trzeba zapewnić, że podłoże było zawsze wilgotne, na to, że jest pokryta polietylenem. Kalifornijskie robaki w krótkim czasie całkowicie recyklingu odpadów organicznych w gnojowicy, pozostawiając tak zwanego „pięć”. W rzeczywistości, to fecalith – cenny nawóz, który zawiera wiele substancji odżywczych i łatwo przyswajalne. Humus, w którym żyją robaki, nie ma zapachu, więc jest to możliwe, a do domu uprawa.

Warunki hodowli w mieszkaniu musi uwzględniać warunki temperaturowe. Cieplej, tym więcej trafi do procesu hodowli. Jakość żywności do głównego podłoża można dodać do rozgniecionych obierki ziemniaczane, resztki z owoców, skórki banana śpi, kawę i herbatę. Jednocześnie nie możemy zapominać o nawilżenie podłoża. W końcu, można uzyskać cenny nawóz, a kilka razy, aby zwiększyć liczbę robaków na miejscu. Ze względu na ich fizjologiczne cechy tych zwierząt bezkręgowych wydzielają substancję, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy, a zatem hodowli dom całkowicie dopuszczalne.