189 Shares 6913 views

Przystawka z bakłażana receptur

Bakłażan jest mała grupa warzyw, które nie nadają się do jedzenia na surowo, więc jego jedzenie na pewno trzeba się przygotować. Szczególnie rozpowszechnione inna przystawka z bakłażana receptur, które można znaleźć w prawie wszystkich książek kucharskich. Na południu Rosji bakłażana była nazwa płatniczym „mały niebieski”. Roślina ta Solanaceae, blisko spokrewniony z ziemniaka i pomidora. Trudno teraz powiedzieć, który świata była jego ojczyzną, może to Indie, a może i Bliskiego Wschodu lub Azji Południowej.


Fakt, że nie jest rośliną – bakłażan, Europa dowiedział się dopiero w XV wieku, ale przez długi czas możliwość gotowania i jedzenia to było niedostępne dla zrozumienia. Oczywiście Wierzono, że bakłażan w chińskiej receptury, która jest szeroko rozpowszechniona w kuchni chińskiej są dość egzotyczne potrawy nie są przeznaczone do użytku w normalnej diecie. Dlatego w Europie, zaczęły rosnąć dopiero w XIX wieku i różne przekąski receptur oberżyny przyjść do Europejczyków w domu, nawet później, prawie w XX wieku.

Jednak cenne właściwości bakłażanem zrobili swoją pracę, zawierają substancje biologicznie czynne prowadzi do tego, że podczas korzystania z nich na żywność występuje pozytywny wpływ na pracę z różnymi systemami ciała, stan naczyń krwionośnych i czynności serca. Zapobiega to rozwojowi miażdżycy kasuje żółciowych i jelit, pomaga nerki. Nowoczesne dietetycy polecam jeść wiele potraw z ich posiadania użytecznych właściwości, takie jak przystawka z receptur oberżyny , które są stosowane w leczeniu chorób układu krążenia, gdyż pomaga usunąć nagromadzone „złego” cholesterolu z organizmu.

Przedstawiamy jeden z najbardziej popularnych przepisów na ich przygotowanie. Musimy przyjąć cztery niezbyt duży bakłażan, trzy zielona papryka, trzy małe pomidory, kilka ząbków czosnku i majonezu. Bakłażany powinny być cięte wzdłużnie, a następnie smażyć z obu stron w oleju z oliwek lub olej słonecznikowy. Zielona papryka, pomidory i pieprz drobno posiekanej świeżo zmielonego pieprzu i soli do smaku. Wycisnąć czosnek i wymieszać z majonezem. Tę mieszaninę prażonego bakłażana dobrej puchu, na górną powierzchnię każdego wycinka nadziewanych zielonych pomidorów i papryki, a plastry wszystko w rolkach.

Takie wspólne przystawka receptur bakłażan mogą być różne. Nadzienie może być zastąpione przez inne składniki, na przykład, aby dodać tartym serem i majonezem, wymieszać z czosnkiem wyciska. Najważniejsze w tym przepisie – to smażone w oleju roślinnego oberżyny plasterki. To wspaniałe warzywo przyciąga wielu narody świata, bakłażan przepisy można znaleźć w kuchniach całego świata. Specjalna miłość do nich przejawia się na Kaukazie, w Gruzji, jak i bez nich nie może zrobić, i kuchni orientalnej. Dobrze jest rozważyć wschodzie tego warzywa dający ludzką długowieczność, więc posiłki z niego zaleca się stosowanie dla ludzi w podeszłym wieku.

W Rosji, to rozprzestrzenił przepis bakłażan kawior. Ilość składników może być wybrany na jej smak, zwykle dodać bakłażany cebulę, marchew, pomidory, papryka, pietruszka i czosnek. Wszystko to jest ziemia, a potem duszone czy smażone w oleju roślinnym. Wszystkie przepisy przekąski oberżyny już przeszły próbę czasu. Przed użyciem zalecanej namoczenie bakłażana w zimnej wodzie, aby opuściły charakterystyczną goryczkę. Jeśli nie, to gotowane potrawy będą mieć łatwy gorzki smak, ale to nie jest bardzo dobra. Będzie wyglądać świetnie dania tych warzyw również na świątecznym stole, można je przygotować nadziewane, uczynić je bułki służyć palonej i gotować wiele różnych przekąsek.