322 Shares 5514 views

Cat Power

Często rozjaśnić życie ludzi zwierzęta, których droga do serca przez żołądek.


koty zasilane w domu – to poważny temat. Od jedzenia zależy od stanu zdrowia zwierzęcia, odpowiednio, i wielu myśli.

RSS gotowych karm

Nakarmić kota gotowy do paszy, nawet konserwy, choć suche, to jest wygodniejsze, łatwiejsze. Musimy wiedzieć, że sucha gotowej paszy nie jest taka sama, niektóre z nich – dobre jedzenie, ale są też złe. Na dobry kotów można przypisać Eukanuba, Hills, Eagle Pack, Iams , Nutro Choice. Nie zaleca się kupować ważone na rynkach suchej karmy. To jest niewiarygodne.

Cat Power sucha karma wymaga obecności pokarmu i wody swobodnie dostępne. O przybliżoną szybkość producentów pasz powiedzieć na opakowaniu, jedzenie jest odmierzona zmierzona szkło, które każdy producent różnią się wielkością. Woda nie jest uważane za mleko lub jogurt.

Zazwyczaj aż do 9 miesiąca życia, a nawet do roku, Koty karmiono do kociąt. Później zastosować zwykły „dorosłą” jedzenie. Przejście do innej karmienia powinno się stopniowo, w ciągu 1-2 tygodni, z pierwszym Pożywna_Obsługa są obniżone, a części dojrzałego wzrasta spożywczych.

Czasami właściciele starają się uczynić kotów łączyć. Pożywienie z puszki i suche mogą być łączone w jednej linii z jednego producenta. Uważa się za konieczne przy korzystaniu z gotowej paszy lub zmianę karmić kota, aby zrobić badanie moczu raz na rok lub sześć miesięcy.

Naturalny pokarm dla kotów.

W przypadku typu naturalnego karmienia w diecie powinno być dwa posiłki – kwaśne mleko i mięso.

danie mięso jest dość łatwe. Chude mięso wołowe schłodzone, bez żyły i kości, pokroić na małe kawałki o wielkości paznokcia. Dodanie do mięsa pół łyżeczki oliwy z oliwek, trochę puree gotowany kalafior, kapusta, puree zwykłej gotowanych buraków, szpinak, sałata, zioła, siekane kota lub gryki lub ryż w stosunku 4 części na 1 część wypełniaczy-produkty mięsne. To dodaje również witamin i suplementów mineralnych o poradę weterynaryjną i oferujemy kota.

Według własnego uznania, jedzenie kot może być wiele innych rodzajów mięsa, raz w tygodniu można dać kot serce wołowe, cięcia plasterków, ze wszystkimi dodatkami. Wątroba nie może karmić kota, ponieważ ma dużo witamin i jak wielu pasożytów. Jest pożądane, by przyjąć główny składnik mięsa kurczaka. Ryby mogą być podane tylko sporadycznie.

Zastosowanie do przyjęcia jako pokarm dla kotów różnych produktów mlecznych. Podstawą jest uważany za jeden procent jogurt, stały się jasne na stole 1 dziennie, a w lodówce – 3 dni. Czasami może to być podane bez niesłodzone jogurty owoce, a także 10% krem, wstępnie rozcieńczając go wrzątkiem, jako uczta – ryazhenka.

Stale w zasięgu zwierzęcia być marihuana. Pszenica czy owies może być uprawiana w domu w pudełku typu „green przenośnika”.

Kiedy naturalne jedzenie jest niezbędne do podjęcia jednego co cztery miesiące badania moczu.

wykastrowane koty

Za nimi trzeba zachować szczególną ostrożność, wymaga innego podejścia i posiłki wykastrowane koty. Kot po operacji w celu usunięcia jąder są narażone na zwiększone ryzyko rozwoju choroby kamieni nerkowych, który ulega ekspresji w tworzenia kamieni nerkowych. U zwierząt, skały uformowane w pęcherzu, to jest bardzo trudne do stawienia się. W wykastrowanych kotów moczu kanał jest zawężony, a tym samym przynieść kamienie jest prawie niemożliwe.

Z racji zwierzęcia oczyszczone ryby, ponieważ zawiera specjalne substancje, które sprzyjają powstawaniu najczęstszych kamieni u kotów i psów.

Rozwój kamicy kastrowane koty przyczynia się do faktu, że są one mniej podatne na mocz. W związku z tym, świeża woda powinna być zawsze obecne, zwłaszcza w przypadku podawania suchego kotów.

W przypadku, gdy wykastrowane kocur jest picie wystarczającej ilości wody, trzeba zmienić dietę całkowicie przenieść zwierzę do naturalnej żywności z wykorzystaniem, drobiu, wołowiny, warzyw i zbóż, produktów mlecznych produktów ubocznych.

Pożądane jest, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Brytyjskie koty

Jeśli mieszkasz w brytyjskich kotów, żywności, które powinny być zróżnicowane, od mięsa do PET nie jest warta ocalenia. Oferując kot ryby, konieczne jest, aby gotować i usunąć kości, produkty rybne nie powinny być powtarzane w menu więcej niż 1 raz w miesiącu. Jak konserwy mięsne lub kasza korzystne dodanie do wprowadzenia paszy dodatek A dzień kota trzeba uzyskać 60 rodzajów składników odżywczych. W celu utrzymania ton kota dbać o zdrowej zbilansowanej karmienia.

Konieczne jest, aby pamiętać główną zasadę, że mieszanka gotowa do paszy i nie mogą być naturalne.