612 Shares 1999 views

Jak złożyć wniosek do dziewczyny: niesamowite pomysły

Jeśli szukasz porady, jak zrobić ze swoją drugą połówką, to trafiłeś pod właściwy adres.


Zwierzęta pomóc

Jeśli ty i twoja miłość zwierzęta partner nie dlatego je wykorzystać do podniesienia tej ważnej kwestii w życiu. Ty decydujesz, czy chcesz wyjść, lub stworzyć przytulną wieczór w swoim mieszkaniu. Oczywiście, jeśli masz psa, można ukryć pierścionek w polu i dołączyć go do obroży zwierzęcia. Jest to nieoczekiwane i jednocześnie przyjemne. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ nie można kontrolować każdy ruch zarysowania i swojego zwierzaka. miłośników kotów może zaoferować pisać na kołnierzu „Wyjdziesz za mnie?”, albo stworzyć film, w którym główną rolę będzie kot, a na końcu filmu będzie podążać za deklarację miłości i długo oczekiwane oświadczyny.

Miłość w powietrzu

Wspinać się w niebo balonem – to świetny sposób, aby złożyć ofertę. Ta unikalna opcja koniecznie ją (lub go) zaskoczyć. Oszałamiające widoki na krajobrazy i emocje powodują, że oferta jest naprawdę wyjątkowa. Wiele firm oferuje usługi wynajmu tych funduszy, a oni pomogą, aby Twoje wyznanie bardziej spektakularny i niezapomniany. Przed planowaniem taką ofertę, upewnij się, że twój partner nie boi się wysokości, lub niespodzianką będzie na miejscu i niewygodne!

Call of the Wild

Jeśli obie preferują aktywny tryb życia, lubisz odkrywać nowe cuda natury, jest to idealne miejsce i sposób do zaoferowania. Następnym razem, kiedy iść pieszo lub na kemping, należy wybrać odpowiednie miejsce dla tego, więc to było romantyczne. Przybywając na szczycie góry lub wędrówki przez las do wodospadu – doskonałe przygotowanie za zabicie romantyczną propozycję. Niesamowity widok uczyni was obu zapamiętać ten moment na zawsze.

Przyznaj się w Disneylandzie

To miejsce – marzenie każdego dziecka. Nawet jeśli jesteś dorosły, to jest niemożliwe, aby nie czuć się szczęśliwy. Dlaczego nie złożyć ofertę w takim miejscu? Twój partner nie będzie mógł powiedzieć „nie” fantastyczną ofertę. Magia okolicznych atrakcji i wsparciu tłumie będzie po prostu idealny dla twojej szczególnej chwili. Nikt nie jest zbyt stary, by być częścią baśni, która przychodzi do życia. Najlepsze jest to, że można wybrać ulubione postacie swojego partnera lub nawet złożyć ofertę do jednego z zamków.

Morze miłości

Nie ma nic bardziej romantycznego niż spacer wzdłuż plaży. Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby zrobić idealny projekt, plan go podczas wspólnego wypoczynku w romantycznej scenerii. Cała atmosfera festiwalu stworzy dobry nastrój, a ona powie „tak”! Można zaprosić ją na romantyczny piknik na plaży lub po prostu spędzić wieczór, aby zobaczyć zachód słońca. Jeśli jesteś na tyle ostry, można umówić się z personelem hotelu w celu ustalenia światła i muzykę, która ma sprawić, że atmosfera jeszcze bardziej wyjątkowym.

Tyle światła

Jednym z klasycznych sposobów – jest złożyć ofertę w restauracji. Można tworzyć własne romantyczną atmosferę, na przykład, w ogrodzie, na podwórku lub w parku, spędzać czas dużo świec i światła na całym obszarze. Można zapytać znajomych, aby pomóc Ci przygotować się do tego ważnego wydarzenia. To Boże Narodzenie atmosfera jest po prostu doskonały. Ona nie może odpowiedzieć odbijać!