274 Shares 8183 views

Jak otshit Man: Uczenie się lubić

Czasami nas dziewczęta nie wybrać do tych, którzy chcieliby zobaczyć obok. Pozbyć się młodego człowieka, który twierdzi, że jest duża ilość naszą uwagę, to jest bardzo trudne. Zwłaszcza jeśli dziewczyna zaskoczony problemu „jak zrzucić faceta,” dobra i inteligentna. Ona nie chce zranić osobę, nie chcą go upokorzyć. Co robić w takiej sytuacji?

Naucz się nie podoba – nie tak oczywisty umiejętności. Nawiasem mówiąc, bardzo pomocne. Levy psycholog mówi, że – kluczowym elementem możliwość zadowolić. To brzmi jak paradoks, ale w praktyce okazuje się, że jeśli nauczysz się być nieczuły facet, a następnie w tym samym czasie masz umiejętności podobnego. Tylko dlatego, że można zarządzać tym procesem. A teraz omówić jak zrzucić faceta.

Najskuteczniejszym sposobem – aby powiedzieć mu o swoich planach na przyszłość. Idealnie, znaleźć informacje o wszelkich sekta nie jest najgorsze. I powiedz mu, że, zgodnie z własnymi przekonaniami religijnymi, chcesz co najmniej 8 dzieci, dom na wsi bez Internetu, telewizji i gazet, a zobaczysz go w roli swojego ojca dużej rodziny patriarchalnej. Najprawdopodobniej będzie to na tyle, żeby pomyśleć o bardzo silnym zaangażowaniu do tradycyjnych wartości i uciekli. Wymagane. Po tym wszystkim, chcesz wiedzieć, jak zrzucić faceta ładnie?

Druga metoda – porównanie. Z lub bez dyskutować z nim o swoim ex. I porównuje byłego (być może w życiu nigdy nie istniała) i urodziła Cię z młodym mężczyzną. Nie trzeba dodawać, że porównanie powinno być stale na korzyść tych pierwszych. Prędzej czy później zacznie bardzo irytujące Twój niechciany petent. A on będzie poświęcić trochę czasu sobie. Wadą tej metody – za jego metody wymaga sporo czasu.

Trzecia metoda jest dobra do wykorzystania w miejscach publicznych. Musisz czuć się „silne pani”, który stale daje rozkazy ukochanej. Metoda ta może nie działać, jeśli stale spadać masochistów. Ale nie są one tak dużo. Tylko ciągle kiedy ludzie niech zlecenia facet i następnie ocenić go publicznie. Kobieta szef długo może wytrzymać tylko jednostki.

Trzeba myśleć o tym, jak otshit Człowiek grzecznie? Czwarty sposób. Można go po prostu sprzeczne publicznie. Mówi jedno – i natychmiast sformułować dlaczego to jest złe. Niewiele osób może tolerować na długie trwałych samych sprzeczności. Ale ta metoda może być stosowana tylko wtedy, gdy jesteś w stanie utrzymać wszystko pod kontrolą emocjonalnie. W przeciwnym razie, sprawa może osiągnąć ciężką agresji przez faceta, z którym chciałbyś się pozbyć.

Jest też inny sposób, ale to wszystko trudniejsze i wymaga więcej czasu niż innym. Pierwszy poufnie porozmawiać z młodym człowiekiem, żeby dowiedzieć się, jego wartości i kryteria selekcji dziewczynę. I wtedy zaczynają się zachowywać jak … go antiideal. Oczywiście, do skrajności dochodu nie jest tego warta. Ale kiedy wspomniał, że dziewczyna powinna być w stanie utrzymać tajemnice, zacznij wysyłać swoje plotek. A jednak, to dobry początek do dyskusji z niego typowo kobiecych wątki – programy telewizyjne, trendy w modzie i życiu osobistym przyjaciół i komentarze powinny być oczywiste, że wszyscy ludzie – no … napalonych maniaków. Powiedz mi, co zrobić mężczyźni rozważenia tylko jako reproduktorów. Nowoczesna kobieta nie trzeba ich w ogóle. Dobrze jest zacząć mówić o osiągnięciach feministki w Ameryce i że chcesz otworzyć firmę w mieście, które będzie kształcić kobiety o ich prawach. I nie ma dwóch nogach mężczyzna Ci w tym nie przeszkodzi. Spróbuj mówić o mężczyzn z ironią i sarkazmem. Muzhenenavistnitsy kilka osób, jak – i facet liści.

Jeśli masz doświadczenie wszystkich technik i nawet opera to z wymuszonym iść, ale on nie odejdzie, myślę, że może facet coś dobrego jeszcze się przydać na farmie?