99 Shares 4448 views

Yamaha R6. Dane techniczne motocykli

Po jazda na rowerze, każdy rozumie, że rower został specjalnie stworzony do jazdy po torze wyścigowym. Odpowiednia konstrukcja i doskonała obsługa, mocny silnik i agresywny charakter – to wszystko o motocyklu Yamaha R6. Charakterystyka techniczna roweru starannie opracowany przez japońską firmę światowej sławy przez kilka lat.


Trochę historii

Model ten został po raz pierwszy wydany w 1999 roku, został pierwotnie przedstawiony jako młodszego brata, Yamaha R1. Kluczowe cechy motocykl – silnik 4-cylindrowy, całkowitą objętość 600 cu. cm doskonałe trakcyjnej, pojemność silnika 122 litrów. s., a odwrócone Wtyczka i wiele innych funkcji, które są specyficzne dla danej kategorii motocyklowej „supersport”.

Przez cały czas charakterystyki technicznej motocykla stale poprawić: został wykonany projekt i stworzyć jeszcze bardziej korzystnych warunków dla pilota. Na przykład w latach 2001-2002. Silnik „Yamaha R6” może tylko dać 118 litrów. S., Aw roku 2005, silnik miał maksymalną pojemność – 125 „koni”. 4 lata później silnik może generować około 133,6 litrów. a. inercyjny doładowania.

Motocykl Yamaha R6

Specyfikacja mówi wymownie o jego natychmiastowym celu. Najnowsze technologie stosowane w projektowaniu tego modelu, dynamiczny design oraz optymalny stosunek masy motocykla do mocy jego silnika, zwolnić „Yamaha R6”, wyposażoną w tej samej pojemności silnika, wśród innych modeli motocykli sportowych.

Doskonała zwrotność i łatwość obsługi, niskie zużycie paliwa i ergonomicznym, racjonalnego działania, jak również okazja, aby doświadczyć prawdziwej szybkości – to wszystko Yamaha R6. Dane techniczne: prędkość maksymalna – 265 km / h, głośność pracy silnika – 600 cc, sześciobiegową skrzynią biegów, objętość zbiornika – 15 litrów, moc maksymalna – 123,7 l … z rowery masa -. 166 kg.

Wyróżniające cechy sportowego motocykla Yamaha R6

Charakterystyka techniczna roweru są odpowiedzialne za jego bezpośredniego celu – jazdy po torze wyścigowym. Warto zauważyć kilka kluczowych cech roweru:

  • Lekka i doskonale zaprojektowany korpus motocykl doskonale nadaje się do dynamicznej jazdy, co może znacznie wyróżniają się od reszty rowerach 600-CC.
  • Lekka rama w kształcie rombu i wahacz aluminiowy w całości utworzyć specjalny równowagę sztywności, co z kolei daje poczucie pewności na drodze i doskonałą obsługę.
  • Trzeba też mówić o „apetytu” motocyklu Yamaha R6. Dane techniczne – zużycie paliwa – 6 litrów na 100 km.
  • Zawieszenie roweru jest w pełni regulowana widełki typu odwróconego wyposażony piórami, każdy o średnicy równej 41 mm. Po uaktualnieniu nieznacznie zwiększona przesuwu szerokość rozwidlenia macierzystych.

„Yamaha R6” – maksimum adrenaliny

Głównym celem roweru sportowego – być liderem we wszystkich jego przejawach, i zostawić daleko w tyle wszystkich konkurentów kategorii „supersport”. rower sport, który stał się liderem w wielu mistrzostwach świata – Yamaha R6. Dane techniczne – przyspieszenie do 100 km / h, 6-biegową manualną skrzynią biegów, zużycie paliwa na autostradzie, przenoszenia i manewrowania, połączenie zaawansowanej technologii i najlepsze cechy motocykli wyścigowych – są odpowiedzialne za popularność „Yamaha”.

W 2013 roku, dobrze znana firma Yamaha wprowadziła na ekskluzywnym kolorem wyświetlacza i realizacji projektu legendarnego motocykla. Obecnie liderem w kategorii „supersport” namalowany w ekskluzywnej kolorystyce zwany Race-Blu-Action. Te kolory staną się swego rodzaju symbolem serii motocykli wyścigowych.

Jeszcze kilka słów o rowerze

Jest to pierwszy motocykl z YCC-T, który jest kontrolowany przez układ dławiący Yamaha Chip. Ponadto rura wydechowa znacznie ułatwia „oddychania” motocykl ze specjalnym zaworem, który reguluje kierunek przepływu spalin, co z kolei poprawia sprawność silnika.

sportowych moc motocykl całkowicie skierowane na wynik końcowy – stabilność na zakrętach, idealny przyczepność opony powierzchnię, łatwość obsługi i doskonałą zwrotność i unikalne cechy budowy kadłuba, które umożliwiają pilotowi prawie łączą się ze sobą na rowerze. Rower Race Yamaha R6 – cechy techniczne, które odróżniają rower jak on między modelami 600 cc, racjonalnej eksploatacji i rozsądne ceny za usługę, optymalny stosunek mocy silnika i masy motocykla.

Oczywiście, „Yamaha R6” – jest niekwestionowanym liderem na torze wyścigowym. Jego dynamiczny charakter określa tempo ruchu i dynamiki, i jasny i stylowy design z pewnością będzie zapamiętany przez każdego, kto kiedykolwiek widział ten rower. Yamaha R6 jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy naprawdę doceniają szybkość i nie mogą żyć bez siebie strzał adrenaliny.