647 Shares 3429 views

Kredyt hipoteczny: krótsze i bardziej kosztowne

Kredyt hipoteczny – forma nabywania nieruchomości na rynku budownictwa mieszkaniowego. Ta metoda jest kupić mieszkanie dzisiaj wybiera coraz większej liczby ludzi.


Jak również rejestracji IP w Moskwie i innych miastach Rosji, kredytów hipotecznych występuje w określonej kolejności, z numerem rejestracyjnym dokumentów i wymaga specjalistycznej wiedzy i rozwiązań. Na wiele sposobów, aby ocenić zalety i wady kredytów hipotecznych pozwala na analizę tego sektora gospodarki rynkowej.

Niestety, kryzys finansowy i gospodarczy szczególnie dotknął Budowa i nieruchomości. Zmiana trochę kredytów hipotecznych w ostatnich latach – w wyniku tego procesu.

Pierwszym z nich jest zmiana stóp. Z reguły są one zależne od stanu stopy refinansowania. Im niższa, tym kredyt jest tańszy. W wyniku kryzysu w 2009 roku gwałtowny wzrost stopy refinansowania obserwowane w całej Rosji. Tylko z 01.01.09, stawka wzrosła do 13%. Rezultatem był gwałtowny wzrost kosztów kredytów hipotecznych. Nawet późniejsze obniżenie stawki refinansowania państwa nie poprawiło sytuacji. Powodem jest to, że instytucje bankowe kryzys miał iść do niepopularnych działań, takich jak zmniejszenie ryzyka braku zapłaty ze względu na wzrost oprocentowania pożyczek udzielonych przez nowego kredytu. Pod wieloma względami sytuacja może wyprostować dzięki dotacji rządowych wspieranych programu hipotecznych, jak również wprowadzenie systemu płatności odroczonej.

Zatem, oczekuje się, że rynek kredytów hipotecznych będzie stopniowo wyjść z kryzysu, aw efekcie stopy procentowe zmniejszenie kredytów hipotecznych.

Drugim ważnym punktem – to warunki kredytów hipotecznych. W pewnych terminów są zarejestrowane LLC, wykonany produkcję dokumentów. kredytów hipotecznych ma największą populację warunków dotyczących spłaty kredytów. Jednak w czasach kryzysu ryzyko domyślnie na płatności na pożyczki pieniędzy lub zwiększa poważne opóźnienia. W rezultacie banki starają się unormować sytuację poprzez zmniejszenie zapadalności, co jest dość niekorzystne dla obywateli, którzy mają niski lub średni dochód.