186 Shares 7346 views

Hotel Princessa Vera Hotel Apts 3 * (Cypr / Paphos): opis hotelu i opinie

Ze względów politycznych bardziej atrakcyjne dla turystów są europejskie kurorty śródziemnomorskie. Coraz więcej turystów na pytanie „Gdzie się udać” odpowiedź: „W Grecji” Ten artykuł jest poświęcony jednemu z wariantów tego święta.


Krótko na wakacjach w Pafos

Paphos to starożytna stolica greckiej wyspie Cypr (obecnie jako status ten jest przypisany do jedynego dużego miasta wyspy, Nikozja). Ta wyspa, z XVIII wieku, jest jednym z klasycznych ośrodków europejskich. Stan ośrodek jest związane z starożytnej legendy i historii. (Cypr słynie z legendy o narodzinach Afrodyty bogini piękności, jest głoszona, apostoł Paweł i domem dla słynnego filozofa Cicero.), A być może, więc w wielu językach pojawiły się przymiotnik „żałosne”. Jeśli dodać do powyższego, uroczy piękno niektóre z najpiękniejszych plaż na świecie i na poziomie europejskim działalności ośrodka, mamy krótki opis uroków Pafos.

Na zachwycającej pięknem wybrzeża Morza Śródziemnego, zbudowany nie tylko marmurowe wille milionerów, przypominający posiadłości rzymskich patrycjuszy, ale również sieć hoteli. Wśród tych ostatnich, nie są dość niskie, aby zapewnić przyzwoity i komfortowy pobyt.

Lokalizacja hotelu

Kwestia przed nami apartamentowy został zbudowany w 2001 roku w drugiej linii wybrzeża miasta Pafos. Pafos Princessa Vera Hotel Apts 3 *, przy szosie z Grobowców Królewskich, 17. kompletna przebudowa kompleksu hotelowego powstał w 2013 roku. Większość turystów przybywają tutaj od lotniska, znajduje się w pobliżu, w odległości 8 km. Przeniesienie stamtąd do hotelu trwa co około 8 – 10 minut samochodem lub 15 – 20 – w autobusie.

Położenie hotelu jest bardzo dobrze. Wokół niego, wiele małych restauracji i barów, w pobliżu promenady są kluby młodzieżowe, dyskoteki. W odległości 300 metrów od kompleksu hotelowego to komfortowy plaży Kefalos, w tej samej odległości – Park City, 400 metrów – kościół przy Filaru Świętego Pawła.

Ponadto, hotel jest wygodna platforma dla różnych wycieczki, wakacje na plaży. Paphos – miasto, interesujące dla turystów nie tylko jako ośrodek. Obszar, na którym oglądaliśmy hotel zbudowany jest w mieście od wieków zwanych „Dolne Miasto” (Kato – Paphos). Kato Paphos przyciąga turystów malownicze nabrzeże, jak również jest w swoim parku archeologicznego (kilkadziesiąt ruin starożytnych i średniowiecznych budynków znajdują się w stosunkowo małym obszarze).

Ten hotel i jego infrastruktura

Hotel Paphos Princessa Vera Hotel Apartments 3 * pamiętając gościom ich przemyślany projekt i komfort. Ergonomiczny biały dwu- i trzypiętrowe budynki hotelowe z balkonem i zasobów mieszkaniowych, składających się z tego samego rodzaju standardowych, dość przestronne apartamenty. Zakwaterowanie nie jest w „klasycznym” pokoju i jak najbardziej zbliżone do znanego większości ludzi mieszkanie (z kuchnią, i tak dalej. D.) jest obecnie zyskuje na popularności. W „Księżniczka wiary”, w opinii swoich gości, wakacje to naprawdę przytulne.

Na jego zwarta, ale wygodne i dobrze utrzymane z tarasem na relaks z basenów dla dorosłych i dla dzieci. Basenu jest niezabudowana parasole i leżaki do wypoczynku. Oprócz basenów, cała infrastruktura pracuje dla odzyskania obozowiczów: hammam, sauna, jacuzzi, siłownia, plac zabaw.

Oczywiście, Princessa Vera Hotel Apts 3 * ma konwencjonalną usługę zdjęcie: wokół recepcji zegara, Codzienne sprzątanie z regularną zmianę pościeli i ręczników. pojazdy turystyczne wyposażone są w parkingu. Wypoczęci w hotelu turystów opuścić pokój w 12 00, i przybysze przenieść do 14, 00.

Catering Goście wykonane hotelowej restauracji. To jest podwójny: pełne wyżywienie lub tylko śniadania. Dieta nie skąpić na dania mięsne i rybne na owoce. Porcje są duże.

pokoje

Trzy rodzaje apartamentów oferuje cypryjski-gwiazdkowy hotel Princessa Vera Hotel Apartments 3 *. Recenzje dowodów o wygodę i komfort proponowanej usługi:

  • Studio "standardowe" 22 m 2;
  • Studio "superior" (zaawansowane) 25 m 2;
  • mieszkanie 35 m 2 salon.

Apartament „Księżniczka Faith” solidnie wyremontowane i urządzone budżet. Łóżka, stoły, szafki wykonane są z materiałów oszczędnych w stylu „minimalizmu”, oni neiznosheny i nowoczesny.

Kolorystyka jest zdominowana przez białych mieszkań (płytki ceramiczne podłogowe, tapety lub malowanie ścian, solidnie otynkowane drzwi i okien).

Sanitarny łazienka jest również tani, ale jakość. Laid jasne płytki w łazience, ale umywalka, prysznic i zaznajomieni z tradycyjnym prostokątnym kąpieli. Jednak w mieszkaniu z salonem łazienka z kabiną prysznicową. Jak widać, nic specjalnego, ale całą hydraulikę, sądząc po opiniach, bieganie w Princessa Vera Hotel Apts 3 * bezpiecznie i prawidłowo oraz ciepłej i zimnej wody podawane są przez całą dobę.

Apartamenty są wygodne i dość przestronny balkon i kuchnia. Są one wyposażone w klimatyzację, TV, lodówkę, kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, suszarkę, sejf.

wakacje na plaży

Opuszczając hotel, zaledwie pięć minut spacerem do plaży, goście są Princessa Vera Hotel Apts 3 * (Pafos). Recenzje wakacje nad morze gości hotelowych wyjaśnić kilka szczegółów. Pobliska plaża – Miejska. Zalogować się w mieszkaniu wody, gładkie, dla dzieci kąpielowych. Woda jest bardzo jasne, o przyjemnym odcieniu szmaragdu. Piasek jest biały, czysty (dwa razy czyszczone codziennie).

Wyposażony w szatnie, prysznice, toalety. Na plaży, ratownik, pływać w burzowych zakazać turystów, a nawet wyciągnąć kłopoty z wodą. Bądź na nim – jest wypłacana. Leżaki i parasole dostępne są do niego w wystarczających ilościach. Na plaży jest funkcjonujący bar z miękkich i niskiej zawartości alkoholu, napojów i przekąsek.

Na plażach Pafos są szkoły i kursy nurkowania, liczne atrakcje. Regularne loty przybrzeżne płacone na odludnej wyspie ze wspaniałymi plażami.

wycieczki

Goście kompleksu hotelowego mają możliwość zakupu wycieczek bezpośrednio w recepcji. Najpierw jednak cieszą się kontemplacji pobliskich atrakcji. Jak już wspomniano, hotel Princessa Vera Hotel Apts 3 * znajduje się kilkaset metrów od tzw parku archeologicznego, dostępne i niepowtarzalny.

turyści procentowe są stare, związane z III wieku pne Groby Królewskie, pochówku, rzeźbione bezpośrednio w skale i wyposażone starożytnego stylu antycznym (z kolumnami, mozaiki, etc …) Odsetki są obiekty czczony przez chrześcijan – Katakumby św Salomona amfiteatr Odeon, Bazylika Panagia – Limeniotissa. W ruinach starożytnych rzymskich budowli zachowały się na tyle dobrze, mozaiki, najciekawszym z nich – ze scenami polowań – można zobaczyć na pozostałościach starożytnego pałacu, dedykowane do Dionizosa. zainteresowanie również z pozostałościami budynków, tych mieszkaniach Tezeusza i domu Eonu.

Jednak goście hotelu, jak i większość gości Cypru, uważają za swój obowiązek odwiedzić legendarne miejsce narodzin Afrodyty, bogini miłości w nadmorskich klifach Petra tou Romiou.

Ale rodziny z dziećmi sukcesu cieszył wycieczki do parków wodnych w Paphos Aquarium.

zakupy

Większość Bieg zakupy w Pafos – mają największy wybór lokalnych centrach handlowych przedsiębiorstw Królowie Avenue Mall i CityShop, a także dom towarowy.

Sądząc po opiniach, najbardziej dochodowych sklepów dla gości Princessa Vera Hotel Apts 3 * (przy minimalnym koszcie) jest zakup wyrobów ze skóry z marek Cypr Orphanidesa i wolności. W odniesieniu do towarów markowych, uwagę przyciąga gości hotelowych butikach marki Calvin Klein, Clinique, Diese, Triumph.

wniosek

Princessa Vera Hotel Cyprus Hotel Apts 3 * oferuje swoim gościom Mighty budżet wakacje. Goście doceniają świadczonych usług do nich jako „cztery”, tj. e. poziom jest wyższy niż stan hotelowym. Pobliskie piaszczyste i żwirowe plaże przyznano „niebieską flagę”.

Apartament, w którym żyją, są wygodne. Położenie kompleksu hotelowego i wygodny na wakacje na plaży, na zwiedzanie i zakupy, a tylko – na wędrówki. Wszystkie powyższe są w odległości spaceru. Goście mówić pozytywnie o żywieniu hotelarskiej.