184 Shares 5776 views

Rękawice bokserskie GREEN HILL: zalety i zakres

Firma handlowa Green Hill została zarejestrowana w 1982 roku w Pakistanie. Wcześniej firma wyprodukowała sprzętu innych marek, gromadząc doświadczenie, aby budować swoją markę. Teraz głównym zadaniem firmy jest produkcja wyrobów dla amatorskiego boksu. Produkuje bokserskie rękawice Green Hill. W sprzedaży są produkty dla dzieci i dorosłych.


Obecnie firma jest popularny ze sprzedaży produktów klasy ekonomicznej. Dlatego, jeśli chcesz wybrać sprzęt tanie, należy zwrócić uwagę na rękawice bokserskie GREEN HILL. Wszystkie produkty nie są gorsze od podobnych modeli innych firm.

Zalety marki

Green Hill Rękawice bokserskie stały się popularne ze względu na te zalety:

  • Rozpoznawalną marką.
  • to działa w Rosji od 15 lat.
  • Spółka obsługuje boks dzieci.
  • Większość produktów – w klasie ekonomicznej.
  • Produkty zatwierdzone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu Amatorskiego.

Rękawice można kupić w sklepach, jak również za pośrednictwem Internetu. Przy prawidłowej eksploatacji one trwać długo.

Zakres produktów

W boksie niezbędne bezpieczeństwo. Aby zapobiec urazom, trzeba kupić jakości rękawice. Muszą one być wybrane w zależności od ich wielkości. Green Hill Rękawice bokserskie mają specjalny system, w którym rozproszone punkt uderzenia ciosów.

Zakres obejmuje 3 rodzaje produktów:

  • Szkolenia i walki. Produkty wykonane ze skóry i substytutów. Rękawice ciężar walki są 6-20 uncji i szkolenia. Ten ostatni ma białą powierzchnię uderzeniową, przez którą trener punktacji uproszczona. Popyt są rękawice 10 i 12 uncji. Dla profesjonalnych sportowców dopasować produkt w 16 uncji, a dla gigantów – 20 oz. Mają mankiet z koronek lub rzep, z powodu tego, co urządzenie jest trzymane w ręku. A wewnętrzna część zawiera stały poliuretan.
  • Snarjadnye. Asortyment obejmuje rękawice do treningu na sprzęt. Produkty zmniejszyć ryzyko kontuzji. Trening Charakterystyki jest dostarczana do nich poprzez zwiększenie siły uderzenia bez uszkodzeń. Nawet najtańsze towary są długoterminowe. Jeśli szkolenie szybko wystąpić działanie ochronne utrzymuje się przez 3-4 miesięcy.
  • Dziecko. Można kupić rękawiczki dla dziecka, jeśli chce pudełko. Są lekkie i wygodne konstrukcja. Struktura produktu chroni dłonie podczas ćwiczeń. Najważniejsze akcesoria wykonane z wytrzymałego faux skóry i wewnątrz jest pianką poliuretanową.

podstawowe modele

Producent produkuje różne rękawice bokserskie, których cena jest dostępna. Wśród towarów mają produkty o innej konstrukcji, wielkości i innych cech.

Rękawice bokserskie Green Hill Tiger wykonany z prawdziwej skóry z systemem zAntishock który rozprasza wstrząsy. Wewnątrz znajduje się pianka poliuretanowa. Rękawice mają gęstą część wstrząsów, mankiety na rzep, który zabezpiecza produkt w dłoni. AIBA naklejka na produkcie brakuje.

Rękawice bokserskie Green Hill Hamed mieć specjalną pieczęć, więc produkty są bezpieczne dla treningu. Górny z nich jest wykonany ze sztucznej skóry. Rękawice złagodzić uderzenia i chronią dłonie przed urazem. Mogą być wykorzystywane do pracy w sparingu. Produkty mocowane na rzep ramienia. Kiedy właściwie stosowane, gdy towary będą objęte gwarancją przez 3 miesiące.

Ceny towarów

Marka od wielu lat produkuje wysokiej jakości sprzęt. Kto boks może wybrać dla siebie niezbędne rzeczy dla sportu. W całym okresie zostało zgromadzone bogate doświadczenie w produkcji wysokiej jakości urządzeń, a zatem produkty stały się popularne wśród konsumentów. Jego wartość to nie tylko sportowców, ale także autobusy.

Popularne są rękawice bokserskie. Ich cena może się różnić w zależności od materiału – skóry lub substytut. Kilka produktów o wartości 2,5 tys. Rubli. Jeśli weźmiemy pod uwagę produkt sztucznej skóry, będą kosztować 1,5 tys. Rubli. Rękawice Snarjadnye są od 1 tys. rubli.

Oprócz rękawiczek, startów marki i innych urządzeń do sportu. Żądać kaski wysokiej jakości, które są wybrane amatorów i profesjonalistów. Także dostępny gruszki, Makiwara i klocki. Wszystko to jest niezbędne do treningu bez urazy i otarcia. Z takich klas sprzętu będą bezpiecznie przechowywane.