653 Shares 1686 views

Kosmeceutyków – co to jest? Kosmeceutyków – medycyna czy kosmetyki?

Czy kiedykolwiek kupować kosmetyki w aptece? Więc kosmeceutyków – jest to środek farmaceutyczny dbać o siebie, które wykonują określone zadania: walki zmarszczki, usunąć przebarwienia, usuwa łupież i wypadanie włosów. Produkty te są bardzo skuteczne i nie powodują alergii, ponieważ rozwijać farmaceutów. kosmeceutyków medyczne – to nie tylko seria opieki, ale także lecznicze. Produkty kosmetyczne tej klasy przeniknąć głęboko do komórek i mają korzystny wpływ poprzez stymulowanie procesów biologicznych i chemicznych w ciele ludzkim. Stąd możemy śmiało stwierdzić, że kosmeceutyków – kosmetyki chroniące zdrowie.


Znajomość kosmeceutyków

„Wykorzystanie nietoksyczny i nieszkodliwy dla skóry składniki!” – to motto, które przylega do profesjonalnych kosmeceutyków. Specjalna nauka Odżywianie już wie dużo o żywieniu komórek i pomógł farmaceutów zawierają wyłącznie naturalne składniki bioaktywne w najnowszych technik. Przed wydaniem produktu wszystkie farmaceutyki są poważne badania kliniczne, dzięki czemu można je stosować nawet klientów cierpiących na łuszczycę i egzemę.

Cosmeceuticals – produkcja ta, po odwołaniu który nie ma wpływu starzenia i uzależnienia. Jest możliwe, aby wykorzystać czas niezbędny, a następnie dokonać długie przerwy, a to nie będzie miało wpływu na stan skóry. Odmładzające działanie po odstawieniu tych narzędzi jest zachowana nawet przez długi czas, ponieważ przenikają do dolnych warstwach skóry właściwej i tkanki podskórnej na. Najlepsze kosmeceutyków ma bardzo wysokie standardy i międzynarodowe standardy jakości, ponieważ musi być leczniczy. Tak wysoka pozycja udało się osiągnąć kilka firm na świecie. W Rosji istnieją tylko dwie firmy, które posiadają międzynarodowy certyfikat.

Główne składniki kosmeceutyków

Aby zastosować kosmetyki farmaceutycznych, niekoniecznie mają chorą skórę. W przypadku stosowania takich produktów wystarczająco następujących cech: zmarszczki, suchość, oleistość, zwiotczenie, obieranie. Lecznicze kremy lub serum pomoże przywrócić procesy metaboliczne w skórze właściwej. Kosmeceutyków Wielką zaletą jest brak następujących składników: glikol propylenowy, glukonianu sodu , i olej mineralny. Wszystkie tanie kosmetyki mają na ogół te składniki, dlatego mają wiele skutków ubocznych, które niszczą warstwę ochronną skóry.

Dlaczego jest to lepsze niż kosmeceutyków Botox? Różnica polega na tym, że Botox daje tylko efekt kosmetyczny, lecz nie przyczynia się do spowolnienia lub zapobiegania procesowi starzenia. Cosmeceutical powierzchnia jest w stanie generować pracy mięśni, a po dłuższym okresie użytkowania możliwe jest osiągnięcie zmniejszenia nawet najgłębszych zmarszczek.

Jakie składniki przyczyniają się do uwalniania bardzo potrzebnego odbudowę kolagenu i włókien elastyny skóry? Jednym z takich składników jest kwas hialuronowy, który zachowuje wilgoci w skórze właściwej. Innym ważnym elementem są antyoksydanty. Pochodzą one z komórek wszystkich szkodliwych rodników proces starzenia przeprowadza się w zawiesinę. Do wytwarzania preparatów kosmetycznych, stosując wysoką emulgujące i składniki stabilizujące, jak również jako środki konserwujące.

kosmeceutyków przeciwieństwie do farmaceutyków

Kosmeceutyków połączeniu kosmetyki i farmaceutyki, więc staje się coraz bardziej popularne. To skrzyżowanie dwóch. kosmetyki medyczne opracowane we Francji 35 lat temu. Następnie, produkt ma swoją nazwę – „Pigułki urody” Obecnie istnieją następujące grupy produktów kosmeceutyków:

 1. Narzędzia do poprawy kondycji włosów.
 2. Nail Products.
 3. Narzędzia Anti-Age.
 4. Przygotowania, aby zapobiec poparzeniom słonecznym.
 5. Środki antycellulitowe.

Jakie są główne różnice między lekami na skórę i kosmeceutyków? Produkty cosmeceutical mają niższe niż stężenie składników farmaceutycznych. Ale kosmetyki medyczne jest bardzo bogaty skład, w rezultacie może mieć na ciele jest nie mniej skuteczny niż farmetsevtika.

Charakterystycznymi cechami kosmeceutyków

Coś takiego jak kosmeceutyków pojawił niedawno, więc jest jakaś specyfika w zakresie korzystania z tych funduszy. Ważne jest, aby wiedzieć, co kosmeceutyków zastosować klinik kosmetycznych, niektóre pozycje można kupić w aptekach. Aby wybrać odpowiedni lek, należy skonsultować się z kosmetyczki, która ma doświadczenie w pracy z nimi. Przed nałożeniem kosmetyków medycznych trzeba zrobić próbki do badań na alergię. Ostatnio praktykowane łącząc kosmeceutyków i farmaceutyków. Wszystko to może prowadzić do zastąpienia w pielęgnacji skóry kosmeceutyków.

Kosmeceutyków: najlepsze marki

Wszystkie produkty kosmeceutyków można podzielić na trzy poziomy: I, II, III. Przygotowania 1 poziomu są sprzedawane wyłącznie w aptekach. Oto najbardziej popularne marki kosmeceutyków tej kategorii:

 • Vichy.
 • Phuto.
 • Bioline.
 • Green Line.
 • Lierac.
 • Avene.

Środki te działają bardzo skutecznie w warstwach naskórka: gładki drobne zmarszczki, suchość lub wyeliminować oleistość skóry. Przez błony podstawnej, te kremy nie będzie działać, więc usunąć problem w ich położenie nie może sobie pozwolić.

Lecznicze kosmetyki II generacji zdolnych do poprawy stanu skóry nie tylko na poziomie estetycznym, ale również na komórki, działa leczniczo. Na światowym rynku nie ma wielu z tych marek. kosmeceutyków ta klasa jakości godne szacunku i uwagi oznaczone „lux”. Narzędzia te nie uzależnia. Słoik kremu, na przykład, trwa trzy miesiące, a nie koniecznie kupić drugi gorący po użyciu. Efekt utrzymuje się przez długi czas jeszcze, a stan skóry nie pogorszy, jak w tym krem ma żadnych syntetycznych składników. Poziom II Koszt kosmeceutyków nie jest bardzo wysoka ze względu na pakiety tanich. Kupujący płaci tylko za zawartość produktu. Ze względu na głęboką penetrację terapeutycznego kosmetycznego efekt terapeutyczny osiąga się w komórkach skóry właściwej. Poziom II kosmetyki produkowane przez takie nazwiska:

 • Neways.
 • NSP.
 • Natria.
 • IRWIN NATURALS.

Narzędzia te można czasem znaleźć w aptekach, ale wiele kupił je na stronach internetowych producentów lub w sieci dystrybutorów.

Kosmeceutyków na twarzach III generacji wnikają w głąb naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Wpływają one warstwy skóry są nawet bardziej skuteczne niż poziom środków II. Najwyższy poziom kosmeceutyków zaprezentowane następujące marki:

 • RBC.
 • CCL.
 • Cefine.
 • Celevenus.
 • Kanebo.

Te produkty kosmetyczne są dobrze znane gwiazdy muzyki pop, gospodynie domowe, kobiety biznesu, ponieważ leki mogą odmłodzić skórę. Profesjonalne kosmeceutyków sprawia, że kobieta zadbana, a twarz, szyję i dekolt – zdrowe.

Oznacza produkowany w Rosji

Ostatnio pojawiło się prawdziwe rosyjskie kosmeceutyków. Marks, marki można znaleźć w dalszej części tego artykułu. Kosmetyczka Irina Nikolaeva powstała firma o nazwie Irushka. Struktura tego wysokiej jakości produkty zawierają tylko naturalne składniki, nie zawiera produktów zwierzęcych. Dla różnych rodzajów skóry przez rozwiniętych produktów do twarzy, włosów i ciała. Szczególnie popularne anti-aging serum że marka. Produkty są Irushka w Klimowsku w „Corus Farm”.

Do tej pory informacja jest mitem, że skuteczne kosmetyki mogą być wykonywane wyłącznie za granicą. Dowodem na to jest rosyjska firma „Kora” kosmeceutyków. Jej uzdatnianie wysoki procent biologicznie czynnego składnika i rozwiązać liczne problemy estetyczne. Laboratorium „Kora” została założona w 1996 roku, od tego czasu rozwinęła produktów najnowocześniejszych światowych znanych składników. Nie używać chemicznych barwników, tłuszczy zwierzęcych.

„Kora” produkuje kremy, maski, serum, balsamy, produkty do pielęgnacji włosów. Ich produkty można kupić w przystępnej cenie. firma również skutecznie uwalnia profesjonalną linię New Line, którzy chętnie podejmują na czołowych kosmetyczek. Tu stosuje się pakiety błota, intensywny tonik, produktów podnoszenia i gabinet masażu. duma specjalne Sante opieki linia do rąk i stóp.

Innym skutecznym produktem klasy „luksus” to kosmetyki laboratorium „Arcadia” w Petersburgu. Środki te są przeznaczone zarówno dla domu i profesjonalną opiekę. Są one wykorzystywane pracowników placówek medycznych, klinik, gabinetów kosmetycznych, ośrodkach chirurgii kosmetycznych. Główny kierunek „Arcadia” jest związany ze środkami do skóry wrażliwej. Ta krajowa marka wygrała wiele konkursów, został nominowany i zdobył wiele wystaw i konferencji. produkcja spółki z „Arkadii” jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Jego główny kierunek – tworzenie ograniczania, środki immunomodulujące, przy użyciu lipidów i polisacharydów.

Leczenie łysienia u kobiet kosmeceutyków

Wzrosła, odbiegający od normalnego wypadania włosów u kobiet, ze względu na straty, zwane łysienie. Włos rozrzedzania i może w końcu całkowicie znikają w niektórych częściach ciała użytkownika. Według badań statystycznych, problem łysienia stoi jedną trzecią populacji kobiet. Najczęściej utrata włosów zaczyna się po 40 latach. W medycynie istnieje cała specjalizacja radzić sobie z tą chorobą – tryichologiczne.

Do tej pory opracowano i kosmeceutyków do leczenia łysienia. Jakie marki wybrać? Spróbuj zrozumieć. Metody i sposoby radzenia sobie z utratą włosów jest wiele, ale być może trzeba skoncentrować się na najbardziej skuteczne. Ostatnio, USA ukazała rewelacyjny lek Dekopill. Ten kosmeceutyków był rewelacją w 2015 roku. Lek ten może zatrzymać wypadanie włosów spowodowane przez następujące czynniki:

 • motywatory androgenne;
 • stres;
 • połogu cyklu;
 • Dysfunkcja tarczycy;
 • różne diety;
 • Niedobór żelaza;
 • choroby zakaźne;
 • przyjmowanie antybiotyków i chemioterapii.

Dekopill wzmacnia odżywianie korzenia włosa, zwiększa odporność na DHT, spowalnia starzenie się pęcherzyków. W tym cosmeceutical kompozycja zawiera następujące składniki: ekstrakt z oleju z owoców cytrusowych vitaminized matrikin, ekstrakt z liści oliwy z oliwek, oleju z ozonem. Zgodnie ze strukturą jest bardzo płynny balsam, pakowane w słoiki z pipet. Co anschet efektywność? Jeśli uważasz, że słowa potrebitelnits doświadczyli tego narzędzia w akcji, Dekopill – doskonały przykład tego, co może zdziałać cuda nowoczesnych kosmeceutyków. Recenzje tego balsamu terapeutycznego jest bardzo dobry, jedyną rzeczą, że cena nie jest mała.

Szampony zapobiegające łysieniu

Wypadanie włosów – to normalne dla każdej osoby. OK – utrata 10-100 włosów dziennie. Jeśli liczba ta zwiększa się znacząco, pilna potrzeba podjęcia działań. Najczęstszą metodą zapobiegania łysieniu jest stosowanie szamponów leczniczych. Tutaj kosmeceutyków działa idealnie. Marki w tym kierunku jest już znany wielu. Na niektóre warto się zatrzymać.

Aby wypadanie włosów, można użyć „Nizoral” – szampon. On nadal jest doskonałym pomocnikiem do łupieżu. Zawarte w „Nizorale” ketokonazol zapobiega wypadaniu włosów. Ten produkt można kupić w każdej aptece.

W następstwie kosmeceutyków szampon jest „Fitoval”. Zawarte w nim ekstraktu pszenicy wody i glikolu wzmacnia korzenie włosów i poprawia ich odporność. Rezultatem będzie zauważalne po 3 miesiącach użytkowania narzędzia. Eksperci zalecają za pomocą „FITOVAL” razem z innymi produktami z tej serii.

Innym skutecznym szampon, który zapobiega łysieniu – „Vichy”. To bardzo intensywna walka z wypadaniem włosów. Obejmuje to takie składniki czynne, jak aminexil i wiele witamin. „Vichy” ma rekordowy spadek w łysienia 70-75%.

Profesjonalne farmaceuci opracowali szampon „Alerana”. Stosowany również balsam i maska do włosów z tej samej serii. Efekt jest widoczny po dwóch tygodniach jego stosowania. Produkt składa się z naturalnych składników i kompleksem witamin.

Bardzo skuteczny szampon na wypadanie włosów jest „Ducret”. Jest w stanie wzmocnić nić nawet po trwałej ondulacji i farbowanie. Jej naturalne witaminy i minerały mają ogromny wpływ. Pod jego wpływem karmić komórki skóry głowy, włosy są wzmocnione. Bardzo duży asortyment szamponów oferuje kosmeceutyków w leczeniu łysienia. Jakie marki do wyboru, może sugerować specjalisty.

kosmeceutyków twarzy

Każda marka medycznych kosmetyków do twarzy ma kilka linii produktów, eliminując te estetyczne problemy:

 • zapalenie skóry;
 • pigmentacja;
 • efekty opalania;
 • trądzik;
 • Trądzik różowaty.

Aby wyeliminować wszelkie problemy ze skórą dermatolog zaleci kupić apteki maści i kremów kosmetycznych. Kosmeceutyków twarzy wydała następujące laboratoria:

 1. "Bioderma".
 2. "La Rosz-Posay."
 3. "Aven".
 4. "A-Derma".
 5. "Ducret".
 6. "Biorga".
 7. "Uriage".
 8. "Iklen".

Kosmeceutyków są wykorzystywane nie tylko w celach leczniczych, ale również jako środek zapobiegawczy. Bardzo popularne są następujące produkty farmaceutyczne do twarzy:

 1. "Vichy".
 2. "The Rock".
 3. "Filogra".
 4. "Darphin".
 5. "Valmont".
 6. "Galenika".
 7. "Talgo".

Recenzje kosmetyków medycznych

Wiele zasobów informacji można znaleźć w odpowiedziach kosmetyków medycznych i opinii na temat pracodawcy „Nowoczesne kosmeceutyków”. Wielu kupujących powiedzieć hipoalergiczny i wysoką jakość tych produktów. Kobiety bez uciążliwych zapachów jak zamaskować zapach chemiczny. Szczególną zaletą kosmeceutyków nie jest po prostu maskowanie niedoskonałości skóry oraz aktywną walkę z nimi.

Szczególnie popularne środki stymulujące wzrost włosów i paznokci, kompleksowym leczeniu suchej i tłustej łojotok. Niewiele informacji zwrotnej na temat środków do pielęgnacji jamy ustnej, które są bielone i leczyć zęby, dziąsła, zwalczanie próchnicy.

Wady kosmeceutyków rangi wysokie ceny. Wielu klientów chciałoby zobaczyć fundusze w pakiecie było więcej, ponieważ jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. Dużą zaletą jest fakt, że nawet najbardziej wrażliwej skóry, można wybrać produkty kosmeceutyków.