497 Shares 4562 views

Vadim Shiryaev – jeden z 10 najlepszych najlepszych konsultantów marketingowych

Vadim Shiryaev urodził się w Chabarowsku. Jest uważany za geniusza w dziedzinie marketingu. Wśród dziesięciu najlepszych światowych ekspertów na strategicznym rozwoju biznesu. Rosyjski jest uważany specjalistą N 1 w dziedzinie marketingu.

regalia

Vadim Shiryaev – ekspert biznesowy. W obszarze zarządzania innowacjami i wiedzą, że jest najlepszy. Głośnik posiada status na konferencji światowej klasy. Commonwealth organizacja stworzona, aby rozwijać działalność i zarządza nim. Posiada własny rozwiniętych technologii dla strategicznych decyzji – Heart-zarządzania i Flashpoint. Uznawany za czołowego eksperta w dziedzinie zarządzania wiedzą CIS.

do góry do góry

Od 2004 Vadim Shiryaev znajduje się w czołówce najlepszych doradców w zakresie marketingu i zajmuje pierwsze z 5 linii. Jego społeczność (COMAP) ma ponad 20 oddziałów w całej Federacji Rosyjskiej. I Vadim założył w RF Pozycjonowanie Jack Trout szkoły.

nagroda

Jest oficjalnym przedstawicielem jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie marketingu «MAKE». Ponadto, Vadim Shiryaev poszukuje najlepszych firm w dziedzinie orientacji marketingowej. Jest to ułatwione przez jej Fundacji „Marketing Master” nagrody.

business technology

Vadim działa jako współautor opracowania technologii zmierzających do decyzji strategicznych. Wynalazł nowy sposób na rozwój biznesu i zwiększenia jej konkurencyjności. Jednocześnie, technologia ta jest dostosowana przez dostosowanie nowych warunków, co jest szczególnie ważne w czasach kryzysu.

przedsiębiorca

Ale nie tylko to jest znane Vadim Shiryaev. Jego biografia obejmuje działalność gospodarczą. Jest sukces twórca i prezes Center for Business Innovation ABS. Działalność jego twórczości skupia się na rozwoju biznesu, a także biznesu konsultacji.

ścieżka

Ponad 20 lat w branży Vadim Shiryaev upadł od przedsiębiorcy do eksperta w dziedzinie marketingu. W Rosji najlepszy w swojej dziedzinie, jest on skierowany wiodących krajowych firm. Jej działalność koncentruje się na doradztwie, rozwoju różnych technologii do tworzenia różnych idei planowania biznesowego. Vadim był szkolony w Stanach Zjednoczonych i Japonii, co pozwala mu wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce w Rosji. Również gospodarze szereg seminariów i szkoleń dla przedsiębiorców. Warto zauważyć, że Vadim nie jest tak łatwo dostać się na konsultacjach, ponieważ jego harmonogram jest bardzo napięty. Lista firm, które współpracują ze sobą, zawiera gigantów światowej klasy. Według najnowszych Vadim przypomina kadry kierowniczej Coca-Cola.

klienci

Vadim Shiryaev opinia jest bardzo pozytywne. On zasługuje na swoje miano najlepszych rosyjskich ekspertów w dziedzinie marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem. Zostało to potwierdzone przez dużych klientów takich jak Rosyjskie Koleje, „Szeremietiewo” lotniska, światowych gigantów, Procter & Gamble, Johnson & Johnson, LG. Oprócz tych firm zwracają się do Vadima i sieci komórkowych „Beeline” i MTS, „Megafon”. Oznacza to uznanie nie tylko wśród krajów WNP, ale także w skali globalnej! Vadim wdrożył ponad 250 projektów dla różnych firm.

Który prowadzi seminaria i szkolenia

Vadim prowadzi różne warsztaty dla studentów w ramach „Akademii Marketingu”. Szkolenie koncentruje się na jego zachęt handlowych i sprzedaży, a także pomaga oceniać posiadanie różnych firm promować. Ponadto, poprzez seminaria, konsultacje w sprawie „Merchedayzing. – to sposób na zwiększenie zysków w handlu” W takich przypadkach już udział największych sieci handlowych z całego świata. Warto zauważyć, że Vadim nie ma negatywnych opinii. I mogą się kontaktować na specjalnym forum, gdzie odpowiada na pytania. Dołącz do niego na seminarium można skontaktować się przez telefon: 8-926-206-95-36.