665 Shares 3596 views

Japońscy chłopcy: nazwy i cechy

Japoński faceci są bardzo różni się od rosyjskiego, bo w mentalności różnicy jest dość oczywista. Ale mimo to, dziewczynki nadal lubią mężczyzn wschodzącego słońca, a pary międzynarodowe z nich złożona rzadkie. I najczęściej jest to wina różnice w wartości i pojęcia o tym, jak się zachowywać.

społeczeństwo wpływ

Historycznie rzecz biorąc, że w Japonii bardziej rozpowszechnione patriarchalnego porządku społecznego, dlatego obce kobiety są często niewygodne. Interesy ludzi są zawsze znacznie wyższa: we wszystkich instytucjach ich opinie i potrzeby są priorytetem.

Japoński faceci w większości nie są skłonni do pięknej zalotów. Nie należy się spodziewać ogromnych bukietów lub termin fantazyjne. W Kraju Kwitnącej Wiśni nie ma nawet postanowił otworzyć drzwi przed kobietą, nie wspominając o tym, aby pomóc w przeniesieniu ciężkich przedmiotów lub innymi nawykowych dla Rosji.

Leczenie kobiet

Teraz ludzie z wschodzącego słońca jeszcze więcej niż tych, którzy dostosowuje się do europejskiego stylu życia w celu znalezienia towarzysza życia, ale również wspierają ustalony wzorzec zachowania. W tym przypadku, w rzeczywistości, japońskie myślicie zagranicznych dziewcząt są bardzo piękne, ale rzadko o tym mówić, to nie jest to nie jest akceptowane w społeczeństwie, do którego należą.

W Japonii mężczyzna – żywiciel i wsparcie dla rodziny, to jest zawsze w cenie, podczas gdy kobiety w wieku traci „rynkową”. Z tego powodu, celem większości zwykłych japońskich kobiet – jak najszybciej wziąć ślub, więc pary są dodawane więcej w szkole. W ten sposób jest przechowywany w kraju, do tej pory, pomimo postępu w technologii i rosnące w indywidualnych potrzeb rozwojowych.

Z tego powodu, nawet najbardziej pozornie słodkie japońskie faceci ledwo zdają atrakcyjne dla dziewcząt europejskich, którzy są przyzwyczajeni do bardzo różnych standardów postępowania. W tym samym obciążeniem w pracy iw domu zawsze będzie człowiekiem, który wierzy, że męczy się bardziej, a jego praca czasami ważniejsze niż to, co żony. Jednak wszystko zależy od celu randki, ponieważ wielu obcokrajowców zainteresowany japoński tylko z myślą o przeprowadzce do innego kraju.

Pozytywne aspekty japońskich mężczyzn

Jak w każdym innym kraju, ludzi, oczywiście, są różne, więc tu też nie napisano stosuje w ogóle. Dziewczęta, którzy mieli doświadczenia zarówno przyjazne i romantyczne komunikacji z Japończykami twierdzą, że mają wiele pozytywnych cech.

Na przykład, są one bardzo pracowity i wdzięczny, nie rzucać słów na wiatr i nie mów nic zbędnego. Japoński faceci uczucia wyrażane poprzez działania, nie zapominając rocznice i wykonywania danych kiedykolwiek obiecać.

Jeśli dziewczyna jest w bardzo ciepłych relacji z facetem i lubi bardzo dużo, to jest po prostu przekwalifikować i dostosować pożądany sposób. Jednak warto być ostrożnym, ponieważ pragnienie Japończyków nie zna granic, a niektóre małe niespodzianki i prezenty, które są w Europie, postanowiliśmy dać od czasu do czasu, może upaść pod dostatkiem, choć często nie do tego stopnia.

Ale w każdym przypadku, gdy mężczyzna i kobieta-cudzoziemiec jest dość młody, to będzie ciekawe do komunikowania się z nią, poznawanie obcej kultury i tradycji, a także przyczynę chluby przed znajomych nie będzie zbędne.

trudność zrozumienie

Były jednak bez odwrotnej stronie medalu: japońska Stealth czasami przeszkadza w normalnym rozwoju stosunków. Od każdej osoby może czasem wyjść z jego niezadowolenia, ale człowiek wschodzącego słońca jest utrzymywana do końca. Więc odpryskami emocje tylko w momencie apogeum swojej frustracji, z powodu których problem może być rozwiązany z trudem, a kłótnie często prowadzić do poważnych nadużyć fizycznej.

Służy ona jako okazję do zapewnienia, że gdy mamy do czynienia z japońskim starają się maksymalizować go wyzwolić i przyzwyczaić do myśli, że rozmowa niezadowolenia – normalne i nawet użyteczne.

o wyglądzie

Piękne japońskie faceci zawsze, taki czy inny sposób, znaleźć swoją drogę w życiu. Najczęściej są one podawane w branży mody, łącząc materiał z innych zawodów twórczych. Większość z nich są znane tylko w kraju, zwłaszcza, że sukces na całym świecie może być osiągnięty tylko przez tych, których pojawienie się w jakiś sposób odpowiada standardom europejskim.

modele japońskie, faceci często osiągają znaczące wyniki w tej dziedzinie, jeśli tylko wyjąć zawodu jako podstawowej. Wśród nich Dayske Ueda, Theta i Wada Hiroshi Tamaki. Ostatnio chłopiec szczególnie umiłował mieszczan, gdyż brakuje patos i stwarzają wystawiane przez nich są często dość spokojny i niedbały.

Przemysł mody odkryli również „półkrwi”, ale ich wygląd nieco przypominający pochodzenia japońskiego.

Japońskie imiona chłopców

Miłośnicy wschodzącego słońca często może złapać na nadmierne zainteresowanie imię, popularne wśród mieszkańców. Mówi się, że ich znacznie więcej ze względu na gęstość zaludnienia, niż nawet w rosyjskich szerokościach geograficznych. Rzadko, nawet w różnych serii anime można spotkać znaki o tej samej nazwie – tak wielka jest ich różnorodność.

Często składają się one tylko z dwóch znaków, w tym przypadku jeden z nich reprezentuje męski i pomaga w prawidłowym brzmieniu: „drzewa” – KI „mąż” – jest „pomocnikiem” – suke, itd. Na przykład, Hiroto lub Yamato .. , W odróżnieniu od żeńskich imion japońskich faceci są wartości pewnych cech charakteru symbolizują kolejność lub data urodzenia.

Najczęstszą w tej chwili – Rick Sota, Sora i Kharuto (obie pisownie). Istnieje również zdrobnienie utworzona w inny sposób: przez redukcję do jednego sylaby dodanie sufiks, do pełnej nazwy lub częściowe dodanie do opisu (na przykład, Kimura Takuya – Kimutaku), ale technika ta jest najczęściej używany do obcych. Czasami skrócona nazwa może brzmieć inaczej niż pełne, w zależności od tego, jak pierwszy znak jest odczytywany osobno. W tym przypadku, przyrostek – „chan” błędnie wierzą kobiety, gdy jest on używany przy dostępie dziewczynę do faceta, jeśli jest on bardzo bliskim przyjacielem.

o nazwiskach

Wiele Japońskie imiona chłopców i dziewczynek mają dość ciekawą historię. Każdy, kto zna obyczaje starożytnej Japonii, zrozumie co mam na myśli – przed Meiji ery zwykłych chłopów, których nie było ogromna rzesza, nie miał takiego luksusu.

Podczas gdy populacja Japonii był jedynie właściwość boskiego wcielenia na ziemi – cesarza. Dlatego konieczne było zarobić nazwa wykorzystuje przyjaźń ze szlachty lub wysoką pozycję na dworze. Dopiero przybycie rząd Meiji zmuszony do odwołania się do zwykłych, tak że oni sami wymyślili imiona dla siebie. To wyjaśnia różnorodność i ilość.

680 shares 5401 views
Cześć: co to jest?
555 shares 8832 views