468 Shares 8047 views

Opowieść o tym, jak dostać się do zamieszek

Co chłopiec nie marzy, aby umieścić na jednolite i wykonywać specjalne zadania? Prawdopodobnie niemal każdy wyobrażał sobie działa z pistoletu do przechwytywania przestępców i nie raz poprosił rodziców pytanie o tym, jak dostać się do policji do tłumienia zamieszek. Jeśli papież zaczął opowiadać, co trzeba, aby dowiedzieć się matce, wzdychając i jęcząc, aktywnie zniechęca sonnies z takiej niebezpiecznej drodze. Jest oczywiste, że oprócz szlachty, praca ta stanowi realne zagrożenie. Ilu pracowników przyznano medale już niestety pośmiertnie. Dlatego musimy odpowiednio ważyć wszystko przed podjęciem działań.


Jak dostać się na policję zamieszek, kto nie służył w wojsku?

Do niedawna wydawało się nierealne. Jednak w ostatnim czasie, można usłyszeć pokrętła w tej strukturze, a ci, którzy nie wyrazili obowiązek Ojczyzny. Dlaczego tak się dzieje? Fakt, że pracownicy nie wystarcza, więc kilka wymagań zmienić. Pierwszy odbioru, oczywiście, VDV-Schnick i Marines. Jeśli tego wiersza biografia myślnikiem, a następnie spojrzeć na treningu fizycznym. To musi być bardzo dobre, szczególnie dobre, jeśli są nagrody sportowe.

Funkcjonariusze OMON – zwykłych ludzi i robotów?

Może się wydawać, że wszystkie oddziały policji zrobić na zamówienie, absolutnie nie dając sprawozdanie ze swoich działań. Daleko od niego. Wszyscy pracownicy jednostki różnią się ostry umysł, szybkiego myślenia, natychmiastową reakcję na zagrożenia. Oni wiedzą, jak pracować w zespole i działać spójnie. Że studia od lat, doskonaląc każdy krok i strzał w licznych szkoleniach. Specjalne zdolności są różne liderzy, którzy mają nie tylko doskonałe przygotowanie fizyczne, ale także umysł analityczny, zdolnymi do organizowania działań swoich podwładnych, aby opracować plan działań.

Jakie normy musi przejść, aby zdać egzamin w zamieszkach?

Dla kandydatów na stanowisko żołnierza OMON ustawione standardowe wymagania w zakresie treningu fizycznego. Nikt nie wie, jak dostać się do policji zamieszek, nie mogąc nawet push-up, ponieważ jest to nierealne. Kandydaci do dumnego tytułu nie powinna być tylko pewną ilość czasu, aby być wykręconą, ale również być w stanie nadrobić zaległości w barze, robić ćwiczenia brzucha, wytrzymać kilka rund walce z jednym przeciwnikiem.

Jeśli istnieje wyraźna zaufanie do chęci i zdolności do uzyskania tej usługi, trzeba określić pracę w stacji najbliższej Riot policji. Dział Zasobów Ludzkich otrzyma skierowanie na badania lekarskie i powiedzieć, kiedy badanie treningu fizycznego.

Nie zapominaj, że biorąc smukłe szeregi policyjne oddziały prewencji są zawsze na zasadach konkurencyjnych. Po dopuszczeniu lekarzy i skutecznej realizacji wszystkich standardów jest ostatnim etapem. Jest on w rozmowie z psychologiem i przedstawicielem działu personalnego. Oni kwestionować motywy zaciągu, poprzez specjalne testy określić typ charakteru i temperamentu. Podczas tej rozmowy, trzeba być bardzo szczery, nie ukryć kłamstwo przez specjalistę. Trzeba też mówić o swoich osiągnięciach, pozytywnych cech, specjalnych umiejętności i, oczywiście, pragnienie, aby stać się oddziały policji.

Przed marzy o tym, jak dostać się do zamieszek, należy poważnie zastanowić i ponownie rozważyć „za” i „przeciw”, aby zdecydować, czy siła fizyczna i moralna wystarczająco, aby pomóc przenieść wszystkie trudy życia.