287 Shares 7865 views

Prosta konstrukcja ganku z rękami

Podczas budowy domów prywatnych stało się powszechne tego typu rozszerzenia jako werandzie. Jest to mała w stosunku do całkowitej wielkości domu, kryty (na przykład Windows), lub otwarty, oprócz funkcji dekoracyjnych przeznaczonych do ochrony drzwi frontowe domu bezpośrednio od wpływu różnych czynników zewnętrznych, głównie atmosferycznych. Należy zauważyć, że konstrukcja ganku z rękami proces jest dość prosty, z tego powodu proces ten jest dostępny dla większości męskich przedstawicieli byłego Związku Radzieckiego. Należy pamiętać, że znajomość specyficznych cech, które są nierozerwalnie związane z budową ganki, może sobie pozwolić w znacznym stopniu zaoszczędzić czas, a przede wszystkim na materiałach, i, odpowiednio, i finansowania.


werandy Planowania

Planując budowę ganku z rękami, warto pamiętać, że jest to pokój tylko rozszerzenie, które powinny w pewnym stopniu wpływać na wybór i projektowania i materiał. Jeśli ostatecznie zaplanowano pokój, podstawowe funkcje, oprócz ochrony drzwi frontowe z elementów, zapewnia przechowywanie półfabrykatów na zimę, wymagające dla jakości zachowanie ujemnych temperaturach, tworząc letnią kuchnię dla reszty, konieczne jest zaplanowanie budowy drewna z rękami zimny (nie ogrzewany ) lokalu.

Nie ma innej opcji korzystania z ganku, na przykład, do przechowywania i uprawy sadzonek owoców i warzyw na wczesnym etapie w wczesną wiosną, w razie potrzeby, w pewnym stopniu zwiększyć lato w wiejskim domu, w tej sytuacji konieczne jest zaprojektowanie ganek z izolacją ścian, sufitu seks w rzeczywistości, o tym samym, co wiąże wykończenia garaż z jego rąk. W niektórych przypadkach warto zainstalować stacjonarny lub przenośny ogrzewania, na przykład grzejnik.

Budowa werandy jego zimne dłonie jak

Przede wszystkim należy zrozumieć, że sam ganek jest stosunkowo łatwa lokalizacja, niezależnie od tego, jaki rodzaj materiału budowlanego i technologii stosowanych w budowie domu. Tak więc, nawet jeśli dom jest zbudowany zupełnie „od zera”, nie ma żadnych perspektyw ekonomicznych i technologicznych do zbudowania wspólnej podstawy dla domu i ganek. Podstawą ganku będą cieńsze i odpowiednio niższe. Między innymi, bezsporne w przypadku braku jednolitej obciążenia na obwodzie może banalne pęknięcie.

Pierwszym krokiem jest wykonanie układu obwodzie i na stronie samego na werandę i do określenia miejsca, w którym zostanie umieszczony wspornik (warto przypomnieć, że w tym przypadku planowana budowa drewna z rąk). Gdy instalacja fundacji jest, aby pamiętać, że on (kolumnowy lub wstążki, które oczywiście droższe) muszą być sztywno przymocowane do fundamentu domu. Pożądane jest, oczywiście, zainstalować, a tak zwany obszar ślepy, aby zapewnić dalsze sucha pod werandą. Następnie konstrukcja ganku z rękami w rzeczywistości obejmuje montaż słupów, ale warto pamiętać, że wykonanie tej operacji stoi mocowania odpowiednie nośniki legary podłogowe. W wyniku tego, cała konstrukcja jest pożądane, aby związać płytę. Obserwowani podłogi Coandy pokrycie dachu i ścian. Transakcje te nie wymagają szczególnej uwagi, ponieważ są one dość powszechne w budownictwie i szeroko stosowane, na przykład, wykończenia garaż z rękami nie może się obejść bez takich operacji. W odniesieniu do złożenia suficie, w tego typu obiektach zaleca się stosować tak zwane „dyuymovka”, aby zmniejszyć ciężar konstrukcji.