386 Shares 9693 views

Dokonanie metalowe ogrodzenie wykonane z metalu ocynkowanego

Zazwyczaj ogólne wrażenie wiejskiej i jej gospodarzy mogą być utworzone po pierwszym spojrzeniu na ogrodzenie, które otacza obudowę. Niedawno, wszędzie można zobaczyć chwiejny i absurdalny wzór, wykonany z improwizowaną.


Na szczęście, wiele nowoczesnych materiałów budowlanych wykonane zapomnieniu to anachronizm, ponieważ został zastąpiony przez metalowe ogrodzenie z metalu ocynkowanego.

Materiał ten jest wykonany ze stali nierdzewnej, która jest następnie powlekany warstwą cynku, co skutecznie zapobiega powstawaniu korozji. Ponadto zakupy wariant kolorowe prześcieradło. W każdym razie, można uzyskać stosunkowo tani, ale trwałego materiału. Na przykład, wielu producentów twierdzą, że metalowe ogrodzenie zgodnie z elementarnymi zasadami instalacji jest łatwo stanąć na okres do 50 lat.

Przed rozpoczęciem miejsce pracy powinno być oznaczone prawidłowo. Sprawa nie jest zbyt skomplikowana, ale wymaga opieki. Zauważ, że gdy oznaczenie miejsca dla Polaków muszą stosować się do zasady, że na całej szerokości nie powinien przekraczać czterech metrów, a montaż ogrodzenia w miejscach, gdzie często zdarzają się silny i porywisty wiatr, lepiej i ma zmniejszyć tę liczbę do połowy lub dwóch metrów. W tym przypadku, twój płot metalowy będzie stać nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

robót ziemnych

Uważa się, że u szczytu kolumny nośnej 2,5 metrów na to, aby wykopania dołu, których głębokość jest w przybliżeniu 0,7 m. Zalecane wypełnienia kolumn betonem, gdyż ten środek wielokrotnie zwiększyć żywotność całej konstrukcji. Tylko Ty możesz zrobić prosty sabotażu gruntów w regionach o łagodnym i stabilnego klimatu.

Zrobić ramkę

Następnie ustawić słupki należy dołączyć poprzeczną prozhiliny. Nie zapominaj, że gdy prace spawalnicze należy przestrzegać przynajmniej podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ważne jest, aby wstępnie oznaczyć miejsce mocowania krzyża, gdyż w przeciwnym razie metalowe ogrodzenie można uzyskać bardzo krzywy. Oczywiście, że dla optymalnej dokładności pracy należy używać normalnego poziomu budynku.

zapiąć tarasów

Po starannej kontroli i mocowania poprzeczek, można przystąpić do końcowego etapu prac. Ważne jest w tym przypadku, należy zawsze używać poziomu i pionu. Jeśli zamierzasz zainstalować ogrodzenie metalowe malowane metalu, powinno być możliwe, aby dbać o jego okładce, łuszczenia się i uniknięcie dodatkowych otworów, jak są one przyczyną korozji. Idealnie, najlepiej obsługiwać wszystkie krawędzie każdej spinki jakości związku przeciw korozji.

W przypadku korzystania z młynkiem, niedopuszczalne użycie dysków starych i zużytych. To jest nie tylko sprzeczne z najbardziej prostych zasad bezpieczeństwa, ale także prowadzi do powstawania poszarpanych krawędziach. Beauty płot, po prostu nie sumują. Ponadto, wszystkie środki na skrócenie blachy muszą być koniecznie przeprowadzane przed ich instalacją.

Tak więc, płoty metalowe i ogrodzenia są dość proste w instalacji. Uchwyt może być każdy budowniczy, którzy najbardziej starannie przeprowadzić wszystkie etapy pracy.