350 Shares 9833 views

Mistrz garnitur i hełm astronauty

Gdy zbliżają się święta szkoły lub przedszkola, rodzice muszą łamać głowę nad wyborem garnitur dla swojego ukochanego dziecka. I często chcą mieszkać na oryginalnym obrazie, tak że na uroczystości nie było dziesięć księżniczkami i superbohaterowie tyle. Czy Twoje dziecko wyróżniać się z tłumu w stroju kosmonauty. Nawet niektóre z dziewcząt nie zrezygnować z tego pomysłu. Pozew nie trzeba kupować, można tworzyć własne ręce. I nie zniechęcaj się hełm astronauty, jest to łatwe.

Przygotowujemy niezbędne materiały

Najważniejszą częścią kostiumu – to, oczywiście, kask. I że jego stworzenie jest wart szczególnej uwagi. Jako podstawę możemy podjąć kask motocyklowy, ale nie każde dziecko będzie w stanie nosić wygodnie w ciągu kilku godzin. Dlatego ten dodatek to lepiej zrobić papier-mache. Dostał wystarczająco dużo światła, a materiały nie trzeba wydawać dużo pieniędzy.

Więc, co trzeba zrobić kombinezon i hełm astronauty własnymi rękami?

 • Balon okrągły (ale można zrobić i normalne).
 • papier i gazety biurowych.
 • Pasta (mąki i wody).
 • Wazelina lub olej.
 • Nożyczek lub noża piśmiennych.
 • Clay.
 • Folia.
 • Farby.
 • plastikowe butelki.
 • Srebrny szmatką lub odpowiednie kolory ubrań.
 • CD.
 • buty gumowe.

Jak zrobić hełm astronauty?

Nadmuchać balon do takiego stopnia, że było o wiele więcej niż głowy dziecka. Spróbuj przynieść jak najwięcej do kulistego kształtu. Również wziąć pod uwagę fakt, że w dolnej części przedmiotu obrabianego będą musiały być cięte, dzięki czemu można swobodnie nosić kask.

Przygotuj pastę. W tym celu, połączenia z mąki i wody lekko wrzenia otrzymaną mieszaninę do ogrzania. Masa powinna być wolna od grudek i wystarczająco gruba jak śmietana. Dopóki pasta chłodzi, Narva papieru biurowego i gazety na kawałki. Nie zaleca się ciąć nożyczkami, w przeciwnym wypadku elementy będą złe uchwyty ze sobą.

Aby gotowy hełm astronauty można łatwo wyjąć, posmarować olejem balonu lub wazeliną. Pierwsze warstwy papier-mache marki z papieru biurowego, bo jest gęstsza. sztuk DIP Narwal w paście i nakłada na piłkę. Więc zrobić kilka warstw, aż przedmiot nie będzie wystarczająco silny. Jak go zdefiniować? Spójrz na grubość ściany, powinna ona być o kilka milimetrów. Nie zapomnij osuszyć rzemiosła w ciągu dnia między warstwami, a na koniec, kiedy będzie gotowy.

Delikatnie zdmuchnąć piłkę, aby nie zgnieść obrabiany przedmiot. Wyciąć otwory w dolnej i przedniej. Teraz fundacja jest podobny do hełmu astronauty. Spróbuj to musi być łatwe do zakładania i zdejmowania.

Jak ozdobić kask?

Opcjonalnie można wyciąć szybę z plastikowej butelki i trzymać do kasku. Tylko nie zapomnij zamknąć singe lub ostre krawędzie. Zawsze upewnij się, że kask dziecko będzie mieć dostęp do tlenu! Tak zrobić otwory wentylacyjne, jeśli to konieczne.

Podstawą kombinezonu można wkleić nad folią lub farby. Ten biały kask astronauta lub srebro, więc dać pierwszeństwo tych kolorów. Produkt wykonany jest dla dziecka, więc wybrać bezpieczne farby (np akrylu lub gwaszem). Na hełmie, rysować lub dokonać za pomocą linii dekoracyjnych materiałów, prop śrub, głośników i innych elementów.

Do gotowego produktu było wygodne w noszeniu, taśma wewnątrz ściereczki. Powinno być miękkie, ale nie ciepłe, inaczej dziecko podczas wakacji po prostu przegrzać.

Jak zrobić astronauta kask z jego własnymi rękami, wiesz, teraz przechodzimy do reszty atrybutów kombinezonu.

Dajemy na myśl obraz astronauty

Sam skafander mogą być wykonane ze srebra tkaniny z prostego wzoru. Jeśli nie dostosowanie umiejętności, tylko podyschu odpowiednie rzeczy. Może to być pomarańczowy kombinezon wyścigowy, biały garnitur i tak dalej. Buty służyć astronauta buty gumowe, owinięte w folię.

Pozew pomoże nadać realistyczne panele przyrząd na piersi i rękawach. Wystarczy dołączyć do odzieży niechcianych CD oraz zwykłe rzeczy zamieniają się w przestrzeni.

Astronauta obraz doskonale uzupełniają zbiorniki tlenu. Jako podstawa podjąć plastikowych butelek srebra. Jeśli te nie znajdą, odświeżenia lub wklej na folii.

kombinezon astronauty można i należy majstrować przy dziecku. zobaczysz, jak jest on ponieść procesie twórczym!